امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک نئو متای بازی‌های رایانه‌ای
از آن‌جایی که سایت‌های فارسی‌زبان پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشتند و تاکنون شاهد فعالیت عالی و به‌شدت چشم‌گیر چندین سایت فارسی زبان در زمینه ی گیم بودیم بد نیست تا سیستم متاگیری مستقلی را برای سایت های فارسی زبان تهیه کنیم. بر طبق این سیستم برای هر بازی رایانه‌ای 5 نمره ملاک قرار می گیرد که شامل نمرات 5 سایت مختلف و برتر بازی‌های ویدیویی می‌شوند که به‌ترتیب زیر خواهند بود:

ابتدا در هر پست نام هر بازی بهمراه توضیحاتی اندکی پیرامون داستان بازی ذکر می‌شود (توجه: این توضیحات را می‌توانید به صورت مستقل و یا با کپی‌برداری از یکی از نقدهای برتر انجام دهید البته با ذکر منبع). سپس نمرات تک تک سایت‌ها را به‌ترتیب قرار می‌گیرند و در نهایت میانگین نمرات که همان نئو متای بازی‌ست به ثبت می‌رسد.

تذکر 1 : تا زمانی که حداقل 4 نمره‌ی بازی به‌طور کامل منتشر نشده‌اند کسی حق پست دادن برای آن بازی را ندارد.
تذکر 2 : چند سایت ذکر شده معمولا شامل نقد تمامی بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی هستند و ذکر نمرات سایر سایت‌های بازی فارسی‌زبان ممنوع است.
تذکر 3 : لطفا اسپم ندهید و فقط از دکمه‌ی تشکر استفاده کنید.
تذکر 4 : بیش از یک پست برای یک بازی مجاز نمی‌باشد.

برای پست دادن از نمونه های زیر پیروی کنید:

بازی PAY DAY 2 

[تصویر:  Payday2cover.jpg]

ساخت توسعه : Overkill Software

ناشر : 505 Games

موتور ساخت : Diesel 2.0

پلتفرم ها : Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360

ژانر : شوتر اول شخص

حالت : تک نفره/دو نفره

تاریخ انتشار : سه شنبه 22 مرداد سال 1392 

بازی داستان خاصی ندارد فقط برای شروع و اَماده کردن ذهن مخاطب سازنده چند خطی درباره شخصیت های بازی Wolf,Chains, Hoxton و رئیس گروه Dallas توضیح داده است. پس با یک عنوان بدون داستان رو به رو هستیم! با این حساب شاید خودتان فهمیده باشید که بخش چند نفره قوی از ویژگی های Payday 2 می باشد به همین دلیل است که Overkill تصمیم گرفته است بسته های الحاقی متعددی برای گسترش بخش چند نفره بازی اماده کند. بنابراین کسانی که به یک داستان عالی اهمیت می دهند انجام این بازی پشیمانشان خواهد کرد. (منبع : دنیای بازی)

پردیس گیم : 6 از 10 

گیمفا : 27 از 40

بازی سنتر : 7 از 10

بازی نما : 8 از 10

دنیای بازی : 5.5 از 10

نئو متا : 6.7 از 10
پاسخ
حرکت بسیار قشنگیست. یه متا بگیر واسه بازی Outlast ببینیم چند چند هست تو ایران [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
خیلی جالبه
از لحاظ فنی من میتونم یه سایت مثل metacritic برای سایت های ایرانی درست کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
این کار واقعا جالبه لطفا ادامه دهید [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
WE LIVE BY THE CREED

WE DIE BY THE CREED

WE ARE ASSASSINS
پاسخ
عالیه فقط یه چیزی بازی سنتر که خوابیده کلا فقط 5 تا 6 تا خبر میزاره الکی کاربر جمع کرده اصلا ارزشش رو نداره تو این لیست باشه

پاسخ
(09-26-2013, 09:49 AM)'kasra' نوشته است: خیلی جالبه
از لحاظ فنی من میتونم یه سایت مثل metacritic برای سایت های ایرانی درست کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

کسری جان به نظر من یه بخش تو همین گیمفای دوست داشتنی خودمون درست.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و متای بازی ها را با توجه به نمرات سایت های ایرانی از جمله سایت خودمون بنویس.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
WE LIVE BY THE CREED

WE DIE BY THE CREED

WE ARE ASSASSINS
پاسخ
شدیدا موافق این حرکت جالب هستم و شخصا هر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(09-26-2013, 09:58 AM)'Amir.AC' نوشته است:

کسری جان به نظر من یه بخش تو همین گیمفای دوست داشتنی خودمون درست.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
و متای بازی ها را با توجه به نمرات سایت های ایرانی از جمله سایت خودمون بنویس.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

راستش من تصمیم گرفتم سایت metacritic ایرانی را ایجاد کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته باید یه سری شرایط را بررسی کنم فعلاً زوده راجبش بخوام صحبت کنم
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
(09-26-2013, 10:07 AM)'kasra' نوشته است:

راستش من تصمیم گرفتم سایت metacritic ایرانی را ایجاد کنم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

موفق باشی داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی یه لینکش رو هم تو گیمفا بگذار که از طریق گیمفا هم بهش دسترسی داشه باشیم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
WE LIVE BY THE CREED

WE DIE BY THE CREED

WE ARE ASSASSINS
پاسخ
(09-26-2013, 10:22 AM)'Amir.AC' نوشته است:
(09-26-2013, 10:07 AM)'kasra' نوشته است:

موفق باشی داداش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ولی یه لینکش رو هم تو گیمفا بگذار که از طریق گیمفا هم بهش دسترسی داشه باشیم.[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

حتماً اگه ایجاد بشه به گیمفا لینک خواهد شد
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین نمرات نسخه رایانه‎های شخصی Assassin’s Creed Syndicate منتشر شد EL-Mander 2 1,647 11-26-2015, 05:44 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  نمرات Guild of Dungeoneering عنوان انحصاری رایانه های شخصی منتشر شد itplus 0 1,294 07-25-2015, 11:52 PM
آخرین ارسال: itplus
  منتقدان HARTED را سربنیست کردند متای عنوان HARTED منتشر شد(آپدیت میشود) GUN-AGE 3 2,143 06-02-2015, 12:08 PM
آخرین ارسال: BahramNouraei
  متایCall Of Duty: Advanced Wardare منتشر شد|عملیات موفق(متای نسخه PC منتشر شد) Rocksteady 37 9,313 11-11-2014, 02:23 PM
آخرین ارسال: ml10
  مقایسه متای بازی های PS4 و X1 amaz 9 3,629 01-01-2014, 02:53 PM
آخرین ارسال: amaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان