امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا آخرین قطره ی خون | 8 بازی خشن تاریخ
[تصویر:  Serious_Sam_3_BFE_Blood_and_Gore_Trailer_2g.jpg]

ملقب به :

[تصویر:  Untitled.jpg]

....................................................................................................

خشونت،قسمتی تاریک از وجود آدمیزاد است که با وجود همه ی زیبایی های زندگی باز هم جای خاصی در میان لحظات زندگیمان دارد و بیشتر مواقع حتی باعث سرگرمی نیز میشود.
از دوران باستان و زمان گلادیاتورها که خون و خونریزی جزوی از بزرگترین سرگرمی مردم بود تا دوران مدرن و فیلم های خشونت آمیز ترسناک (slasher) گرفته تا همین بازی های رایانه ای.
شاید شما هم گاهی علاقه داشته باشید که چنتا زامبی رو هد شات کنید یا در جی تی ای با ماشین از رو ملت بیچاره رد شوید مگه نه؟!@#$
به هر حال در این قسمت از سری مقاله هام افتخار اینو دارم که به شما خشن ترین بازی های تاریخ رو معرفی کنم که در اون ها میتوانید بیشترین میزان خون و دل و روده رو پیدا و از اون ها لذت ببرید.

شماره ی 8 : madworld

[تصویر:  madworld_482320k.jpg]

بازی دنیای دیوانه یکی از عناوین جنجالی کنسول wii میباشد که در سال 2009 عرضه و سر و صدای زیادی کرد.گرافیک بازی حالت کمیک بوکی و هنری دارد که تماما سیاه و سفید است و فقط خون است که رنگ طبیعی خود را حفظ کرده.مبارزات بازی دنیای دیوانه بر پایه ی سبک قدیمی bit em up میباشد که ما رو یاد بازی خشونت در شهر میاندازه.میتوان گفت که این بازی کاملا از روی فیلم شهر گناه (sin city) آقای فرانک میلر (کارگردان فیلم 300) الهام گرفته. البته میتوان موسیقی رپ رو هنگام مبارزات یک نکته مثبت دانست.

شماره ی 7 : bloodrayne 2

[تصویر:  ac928d38cacdad526dfb2e27cdf78b2b.jpeg]

بازی bloodrayne 2 ادامه ی بازی زیبای bloodrayne میباشد که برای pc عرضه شد.
سبک و سیاق بازی همانند dmc شوتر و شمشیر زنی میباشد البته همراه با کلی خون.
یک انتخاب خوب برای طرفداران خون آشام ها و همینطور خشونت است.کلی هم حرکت و اسلحه ی سرد واسه تیکه تیکه کردن خوناشام ها وجود داره پس برو که رفتیم.

شماره ی 6 : resident evil 4

[تصویر:  2010_11_01_MA_Chainsawh.jpg]

امیدوارم حداقل شما که این شاهکارو تجربه کردید تعجب نکرده باشید.
بله بازی رزیدنت اویل 4 همراه با اون زامبی اره برقی به دست و هد شات های مغز پکون هنوز هم یکی از ترسناک ترین و خشن ترین بازی تاریخه.
یادتونه وقتی اره برقیه کله ی لیونو قطع میکرد چه حالی میشدیم /.//.@^%
اگه چنتا زامبی پشت سر هم قرار میگرفتن میشد همشونو با هم هد شات کرد وااای یادش بخیر.

شماره ی 5 : silent hill X

[تصویر:  Silent_Hill_3_pc_game.jpg]

راستش مونده بودم که کدوم قسمت از سری بازی های تپه ی خاموش رو در این قسمت قرار بدم ولی آخرش به این نتیجه رسیدم که همشون به یک اندازه در انتقال فضای خشونت و ترس با هم هماهنگند و نوشتم X . هنوز هم پرستار وحشتناک با اون سرنگش میان تو خوابم.کثیف کاری هم که تا دلتون بخواد هست.این یه بازی روان شناختیه ممکنه به روحیه هر کسی نخوره پس فقط اگه دنبال یه بازیه خشنید بهتره بیخیال تپه ی خاموش شید.

شماره ی 4 : shadow of rome

[تصویر:  Shadow_of_Rome_Scr1.jpg]

از اسمش معلوم نیست موضوعش چیه ؟
خب پس بذارید قضیه رو باز کنم که این یه بازی درباره ی دوران گلادیاتورها و کشت و کشتار و مبارزات قرون وسطاییه.
سبک بازی hack & slash هه و مبارزه ی معروف با ببر هم در بازی به چشم میخوره . خون و خونریزی هم که تا دلتون بخواد...
کلا بایش زیاد جالب نیست و فقط به خاطر خشونتش گذاشتمش تو این لیست.

شماره ی 3 : 2 Soldier of Fortune

[تصویر:  soldier_of_fortune_2_double_helix_1.jpg]

یکم برای یک بازی جنگی fps خنده دار میرسد که جزو خشن ترین بازی های تاریخ باشه.حتی اگه شما هم برای اولین بار به پوستر بازی نگاه کنید با خودتون بگید این چه خشونتی میتوانه داشته باشه؟
خب تا وقتی که خودتون بازی نکنید نمیفهمید ولی با شلیک هر گلوله حدود دو گالن خون از هر کاراکتر بازی بیرون میریزه.هدشات ها رو هم که دیگه نگو سازنده ها هم شاد بودنا.

شماره ی 2 : mortal kombat

[تصویر:  fatalitiesdd.jpg]

میدونم...میدونم همه انتظار داشتید که این بازیه افسانه ای رو در رتبه ی اول قرار بدم به هر حال هر چی نباشه اولین بازیه تاریخه که درجه سنی بزرگسالان رو دریافت کرده و خشونت تو بازی ها رو رواج داده ولی صبر داشته باشید هنوز مونده.
از هر قسمت بازی خون میچکه،خشونت حتی در سری های اول و دو بعدی بازی نیز به آخرین حد خود رسیده است.گل سرسبدشون هم که fatality های زیبا هستن که از بیرون کشیدن ستون فقرات از بدن گرفته تا منفجر کردن حریف رو در بر میگیرن.تبریک میگم ما همه با این بازی دوست داشتنی بزرگ شدیم.

شماره ی 1 : جنجالی

خوب بعد از این همه بازی خونی و خشن مگه چیز دیگه ای هم مونده ؟ من که فکر نکنم ولی چند تا نامزد برای خشن ترین بازی تاریخ به ذهنم رسید که اینان :

dead island

Condemned 2: Bloodshot

God Of War 3

The Darkness II

ولی نه صبر کنید مگه میشه خشن ترین و یکی از ترسناک ترین بازی های تاریخ گیم رو فراموش کرد؟ من که فکر نمیکنم.پس این شما و اینم :
.
.
.
.
.
.

شماره ی 1 : Manhunt 2

[تصویر:  manhunt.jpg]

همه ی ما کمپانی عظیم راک استار رو به خاطر بازی های قانون شکنانش میشناسیم که اصلا و ابدا برای کودکان مناسب نیستند.
از مجموعه ی جی تی ای بگیر تا قلدر مدسه ی بولوارت
ولی در سال 2003 راک استار کاری کرد که هیچ کس انتظارشو نداشت اونم عرضه ی بازی خشنی مثل Manhunt بود.
حالا شاید شرکت زده بود به سرش و میخواست کمی تفریح کنه ولی...
در سال 2009 که قسمت دوم شکار انسان ساخته شد دیگه همه کم کم از راک استار ترسیدند.
خشونت به نهایت خودش رسیده بود. دیوانگان زنجیری در تیمارستان به بدترین شکل ممکن به تصویر کشیده شده بودنند.
حتی شبکه ی استیم که قسمت اول بازی رو برای فروش قرار داده بود از قرار دادن قسمت دوم خودداری کرد.
راک استار هم که صابون این دیوونه بازی به تنش خورده بود دیگه بیخیال ادامه دادن این سری شد.خدا را صد هزار مرتبه شکر...

امیدوارم از این مقاله هم لذت برده باشید...
نظرات و پیشنهادات خود رو از طریق بخش نظرات به من اعلام کنید
با تشکر
پاسخ
مدسه ی غلط املایی

بهتر بود بعضی از اسم بازیهارو که فارسی ترجمه کردی همون انگلیسی مينوشتی یا کنارش تو پرانتز معنیش رو مینوشتي
چون اکثره دوستان بازیهارو به اسم لاتین میشناسن

این مقاله هم مثله بقیه ی مقاله هات عالی بود بشدت منتظره بقیه مقاله هات هستم داداش
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
مثل هميشه عالی بود
واجب شد بازی manhunt رو تجربه کنم
[تصویر:  xqk6iin8l5ngopxbwa0v.gif]
پاسخ
(02-14-2015, 02:10 PM)علیرضا! نوشته است: مدسه ی غلط املایی

بهتر بود بعضی از اسم بازیهارو که فارسی ترجمه کردی همون انگلیسی مينوشتی یا کنارش تو پرانتز معنیش رو مینوشتي
چون اکثره دوستان بازیهارو به اسم لاتین میشناسن

این مقاله هم مثله بقیه ی مقاله هات عالی بود بشدت منتظره بقیه مقاله هات هستم داداش

داداش خودتم که تو نظرت غلط املایی داری
مدسه ؟؟؟
ولی چشم در مقالات بعدی رعایت میشه در ضمن تیتر عنوان بازی ها که انگلیسیه دوستان میفهمن دیگه

(02-14-2015, 02:57 PM)Solid Killer نوشته است: مثل هميشه عالی بود
واجب شد بازی manhunt رو تجربه کنم

اره خودمم واسه پی سی دنبالشم
رو پی اس پی بازی کردم قدیما
هیچ جای نت نیست خیلی گشتم
پاسخ
خسته نباشی دلاور
عالی بود
داشتم از بالا میخوندم و دنبال god of war 3 میگشتم که پیدا کردم
عالی!!
پاسخ
اگر top10 میکردی مقالات حرفه ای عالی میشد
پاسخ
(02-14-2015, 07:02 PM)علیرضا! نوشته است: اگر top10 میکردی مقالات حرفه ای عالی میشد

راستش داداش نمیشه چون تو فروم محدودیت عکس هست و نمیشه بیشتر از 10 تا گذاشت و عکس های ماهم که بیشتر از 10 تاست
پاسخ
(02-14-2015, 11:09 PM)badboyX نوشته است:
(02-14-2015, 07:02 PM)علیرضا! نوشته است: اگر top10 میکردی مقالات حرفه ای عالی میشد

راستش داداش نمیشه چون تو فروم محدودیت عکس هست و نمیشه بیشتر از 10 تا گذاشت و عکس های ماهم که بیشتر از 10 تاست

میدونم داداش پیشنهاد دادم م برای مقاله های بعدی این کارو بکنی
پاسخ
Mortal kombat درسته.تصحیح شه خواهشا.
پاسخ
(02-14-2015, 11:18 PM)Kourosh gamer نوشته است: Mortal kombat درسته.تصحیح شه خواهشا.

حق با توعه داداش مرسی بابت اطلاع رسانی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 939 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,630 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,124 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  بهترین بدلکار تاریخ | نقد و بررسی Just Cause 4 White Beard 0 1,248 12-12-2018, 04:56 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نقد و بررسی بازی آخرین سلحشور panel123 2 1,778 06-23-2018, 08:07 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان