امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا حالا چه چیزایی از بازی کردن یاد گرفتین؟
درود بر همه
هممون گیمریم اونم نه یه سال و دو سال بلکه بیش از یک دهه
تا حالا چی از بازی کردن یاد گرفتین؟
البته منظورم چیزای معنوی نیست. مثلا اینکه بیایین بگین یاد گرفتیم صبور باشیم یا با مشکلات بجنگیم، اینا مد نظرم نیست.
منظورم چیزایی که توی زندگی به دردتون خورده.
مثلا من خودم حروف الفبای انگلیسی و همچنین برخی از کلماتش رو قبل از اینکه برم مدرسه یا مهد کودک از بازی‌ها یاد گرفتم.
منتظر جواب هاتون هستم.
پاسخ
از مافیا یاد گرفتم که ادم با کت و شلوار قشنگ تره :)
پاسخ
من با بازی کردن زبانم خیلی قوی شد مخصوصا تو حوضه ف.و.ح.ش Eee
همینطور چیزایی که تو بازی های شوتر میدیم رو یاد گرفتم و تیر اندازی واقعیم بهتر شد و یاد گرفتم چجوری تفنگ بگیرم دستم
کلا بازی ها جدا از جنبه سرگرمی چیزهایی بهت یاد میده که تو مدرسه ها یادنمیدن
(جمله سنگین بود...)
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
من تا حالا نمیدونستم بورس چیه ولی تو بازی gta v زدم تو کار سرمایه گذاری و الان حرفه ای شدم
[تصویر:  0ig7e02rj0pa9yhbyyjp.jpg]
پاسخ
زبانم خیلی خوب شد :cool: . فن هاشون رو تو دعوا اجرا میکنم :D . روحیه ام دیگه مثل قدیما بچه گانه نیست و آدم جدی شدم  وخیلی چیزای دیگه که بعدا میگم .
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
از کمبت یاد گرفتم که دل و رودتو هم بکشن بیرون و با ایکس ری استخونتم خورد کنن تو راند بعدی میتونی صحیح و سالم ادامه بدی !؟ حالا بیاین وسط  :gameemag.ir_smiley (54):
پاسخ
از فاینال فانتزی نقاشی رو یاد گرفتم :heart: :heart:
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
از god of war یاد گرفتم بعضی دردارو هرگز نمیشه فراموش کرد...

از Max Pin 3 یاد گرفتم برای رهای از برخی مشکلات مشروب بخورم و سیگار بکشم...
پاسخ
(10-31-2015, 01:27 AM)www. نوشته است: از god of war یاد گرفتم بعضی دردارو هرگز نمیشه فراموش کرد...

از Max Pin 3 یاد گرفتم برای رهای از برخی مشکلات مشروب بخورم و سیگار بکشم...

واقعا از مکس پین چه چیزای خوبی هم یاد گرفتین 
از تلو یاد گرفتم که رابطه ی پدر فرزندی یعنی چی 
با بیوند تنهایی رو درک کردم 
فهمیدم گدایی یعنی چی 
از گرن توریسمو ترمز کردن سر پیچ رو یاد گرفتم 
از انتیل داون تصمیم گیری رو یاد گرفتم
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
توی دنیای بازی‌ها با شخصیت‌های زیادی ‌آشنا شدم و به بعضی از جنبه‌های شخصیت‌شون علاقه‌مند شدم و بعدش اونا رو توی شخصیت خودم پیاده کردم. نتیجه خوبی داشت. طبیعتا به بهتر شدن زبانمم خیلی کمک کرد. خصوصا اینکه همیشه دیکشنری رو توی گوشیم باز نگه می‌داشتم و تا به یک کلمه ناآشنا برمی‌خوردم اونو جست‌وجو می‌کردم و معناش رو می‌فهمیدم. توی محیط آنلاین هم چنتا دوست خوب پیدا کردم که توی زندگیم به دردم خوردن. البته جنبه‌های منفی خودشم داشت. بعضی اوقات خیلی توی دنیای بازی میرم و بعد به خودم میام می‌بینم سه ساعته دارم بازی می‌کنم که باعث میشه به کارای روزمره‌ام نتونم به خوبی رسیدگی کنم یا با خانواده‌ام باشم. مطمئنا اگر در آینده هم آدم فضایی ها به زمین حمله کنن یا مردم به زامبی‌ تبدیل بشن٬ ما گیمرها از همه آماده‌تریم!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کم کردن هزینه های بازسازی ساختمان hely013 0 706 04-07-2022, 11:34 AM
آخرین ارسال: hely013
  آموزش نحوه شارژ کردن سیم کارت همراه اول mohadeseesmaeeli 0 823 03-17-2022, 02:10 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  تا حالا به پیشرفت کارتون و بین المللی شدنش فکر کردید؟ saco 0 585 03-13-2022, 01:14 PM
آخرین ارسال: saco
  کمک در مورد اسمبل کردن سیستم amir game ghadim 1 747 01-26-2022, 11:44 AM
آخرین ارسال: Maliheh
  آموزش تفاوت میان تگ کردن و منشن کردن در اینستاگرام shabooo 0 667 01-10-2022, 11:16 AM
آخرین ارسال: shabooo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان