امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تا حالا چه چیزایی از بازی کردن یاد گرفتین؟
از dishonored و wolf among us یاد گرفتم تصمیماتی که در زندگی می گیرم خیلی مهمن و سرنوشت رو تغییر می دن پس درست تصمیم بگیرم( بیا تو زندگی واقعی هم کاربرد داره S0 (25) )
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
(11-06-2015, 01:22 AM)Lightninghero نوشته است: از dishonored و wolf among us یاد گرفتم تصمیماتی که در زندگی می گیرم خیلی مهمن و سرنوشت رو تغییر می دن پس درست تصمیم بگیرم( بیا تو زندگی واقعی هم کاربرد داره S0 (25) )

افرین :D
جزو معدود کسایی که بالاخره یه جواب دادن که به مد نظرم خورد.(ولی انصافا اینم تا حدودی معنوی بود.)
به هرحال از اینکه این همه ذهنتو بابتش درگیر کردی ممنونم. :D
پاسخ
حالا جدا از بازی من یه فیلم تاثیر گذار معرفی میکنم که بعد از دیدنش قدر تک تک تمام ثانیه های زندگیتون درک میکنید ایده ی فیلم به شدت خلاقانه و داستان پردازی عالی داره  

فیلم in time که گذشت زمان رو با یک زمان سنج سبز رنگ بر روی دست شما نشان میده که چه مدت شما قادر به زنده ماندن  خواهید بود و به همین طریق میتونید درامد زایی کنید و پولدار بشید و یا با اون به قدرت برسید مقیاس شما در این فیلم زمان خواهد بود نه اسکناس!  شما با کار کردن میتونید زمان بخرید اگر پولدار بشوید 100 ها سال میتوانید بصورت بیرحمانه (با گرفتن و دزدیدن زمان مردم) زندگی کنید اگر زمان شما صفر بشود = مرگ ... 

[تصویر:  %EC%9D%B8%ED%83%80%EC%9E%84-%EC%9E%AC%EB...%96%B4.jpg]

[تصویر:  retro-la.jpg]
پاسخ
از دیاس اکس یاد گرفتم دنیا همین پوسته ای نیست که من میبینم و لایه های پنهان عمیقی داره.

(11-06-2015, 01:38 AM)isapor123 نوشته است: حالا جدا از بازی من یه فیلم تاثیر گذار معرفی میکنم که بعد از دیدنش قدر تک تک تمام ثانیه های زندگیتون درک میکنید ایده ی فیلم به شدت خلاقانه و داستان پردازی عالی داره  

فیلم in time که گذشت زمان رو با یک زمان سنج سبز رنگ بر روی دست شما نشان میده که چه مدت شما قادر به زنده ماندن هستید و به همین طریق میتونید درامد زایی کنید و پولدار بشید و یا با اون به قدرت برسید مقیاس شما در این فیلم زمان خواهد بود نه اسکناس!  شما با کار کردن میتونید زمان بخرید اگر پولدار بشی 100 ها سال میتونی بصورت بیرحمانه (با گرفتن و دزدیدن زمان مردم) زندگی کنی اگر زمان شما صفر بشود =مرگ ... 

IN TIME واقعا فیلم خوبی بود و ایده جالب ولی ترسناکی داشت.
ولی حیف به حقش نرسید.متاش خیلی کم شد.
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
(11-06-2015, 01:38 AM)isapor123 نوشته است: حالا جدا از بازی من یه فیلم تاثیر گذار معرفی میکنم که بعد از دیدنش قدر تک تک تمام ثانیه های زندگیتون درک میکنید ایده ی فیلم به شدت خلاقانه و داستان پردازی عالی داره  

فیلم in time که گذشت زمان رو با یک زمان سنج سبز رنگ بر روی دست شما نشان میده که چه مدت شما قادر به زنده ماندن  خواهید بود و به همین طریق میتونید درامد زایی کنید و پولدار بشید و یا با اون به قدرت برسید مقیاس شما در این فیلم زمان خواهد بود نه اسکناس!  شما با کار کردن میتونید زمان بخرید اگر پولدار بشی 100 ها سال میتونی بصورت بیرحمانه (با گرفتن و دزدیدن زمان مردم) زندگی کنی اگر زمان شما صفر بشود =مرگ ... 

باید فیلم جالبی باشه.
سعی میکنم حتما ببینمش
پاسخ
مهم ترین درسو از کلش و باقی MMO ها گرفتم : همشون قاتل زمان های مفید زندگیتونن
پس تا میتونین بازی های مفید با داستان های زیبا رو به این آشغالا ترجیه بدین
پاسخ
(11-06-2015, 12:11 PM)BadBoy4Ever نوشته است: مهم ترین درسو از کلش و باقی MMO ها گرفتم : همشون قاتل زمان های مفید زندگیتونن
پس تا میتونین بازی های مفید با داستان های زیبا رو به این آشغالا ترجیه بدین

این ازون حرف هاست که باید طلا گرفت
[تصویر:  ffxv___episode_duscae___iii___ending_by_...8pt5a2.jpg]
پاسخ
Evil Always Find's a Way

بازی : overlord
انصافا حقیقته
_____
آیا بدی ، خوب است ؟
بازی: overlord
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
البته من از جی تی ای وی یاد گرفتم اگه با ماشین رفتم تو دیوار ایرادی نداره S0 (25)
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
من از بازی یاد گرفتم که هیچی زندگی واقعی نمیشه !
وقتی ازش دور شدم فهمیدم که برای زندگی واقعی باید تلاش کرد !
واقعا از بازی ها ممنونم چون حالا که تقریبا ازشون جدا شدم می بینم خیلی کارها هست که میتونم و باید انجام بدم !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کم کردن هزینه های بازسازی ساختمان hely013 0 710 04-07-2022, 11:34 AM
آخرین ارسال: hely013
  آموزش نحوه شارژ کردن سیم کارت همراه اول mohadeseesmaeeli 0 827 03-17-2022, 02:10 PM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  تا حالا به پیشرفت کارتون و بین المللی شدنش فکر کردید؟ saco 0 591 03-13-2022, 01:14 PM
آخرین ارسال: saco
  کمک در مورد اسمبل کردن سیستم amir game ghadim 1 760 01-26-2022, 11:44 AM
آخرین ارسال: Maliheh
  آموزش تفاوت میان تگ کردن و منشن کردن در اینستاگرام shabooo 0 675 01-10-2022, 11:16 AM
آخرین ارسال: shabooo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان