امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(11-28-2016, 11:36 AM)sinasd0258 نوشته است:
(11-28-2016, 12:04 AM)last assassin نوشته است:
(11-27-2016, 07:14 PM)sinasd0258 نوشته است: دوستان  تو یک سایت میگه نفر راز gta vرو حل کرد .

http://s8.picofile.com/file/8276312684/c...24x878.jpg

اینم ادرس سایت خدمت شما اگه میشه دوستان ترجمه کنید ما هم بدونیم چی میگه

http://fraghero.com/four-years-after-gta...mystery/2/

حرفاش منطقی بود 113
ولی فکر کنم اگه این جوابش باشه، راکستار تایید بکنه یا رد! و البته اگه اونقدرا معروف شه!
این که چی می گه هم اینه که می گه این نقشه، پلات داستانی بازی رو نشون می ده و یه سری دلیل میاره مثلا می گه اون پایین که اون دو تا به هم وصلن و وسطیه وصل نیست به خاطر اینه که تروور و مایکل به هم مربوط بودن ولی فرانکلین وسط داستان وارد شد!
ولی خب نکتش اینه که یه سری چیزا اینجوری بی معنی می شه! مثلا اون سه تصویر زیر که این آقا می گه شخصیت های داستانن هیچ ارتباطی ندارن! یعنی تصویره هیچ ارتباطی با اون شخصیته نداشته!به نظر من البته!
ولی خب فکر کنم اگه این راز حل شه راکستار یه چیزی بگه! S0 (2)
سوال من اینه که او دری که بالای کو چیلاد بود چی میشه ؟

کلا که ناقصی زیاد داره تئوریش ولی اون دری که شما می فرمایید هم معلوم نیست که در باشه! حدس می زنیم که در باشه! S0 (24)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
(11-28-2016, 06:15 PM)last assassin نوشته است:
(11-27-2016, 07:14 PM)sinasd0258 نوشته است: دوستان  تو یک سایت میگه نفر راز gta vرو حل کرد .

حرفاش منطقی بود 113
ولی فکر کنم اگه این جوابش باشه، راکستار تایید بکنه یا رد! و البته اگه اونقدرا معروف شه!
این که چی می گه هم اینه که می گه این نقشه، پلات داستانی بازی رو نشون می ده و یه سری دلیل میاره مثلا می گه اون پایین که اون دو تا به هم وصلن و وسطیه وصل نیست به خاطر اینه که تروور و مایکل به هم مربوط بودن ولی فرانکلین وسط داستان وارد شد!
ولی خب نکتش اینه که یه سری چیزا اینجوری بی معنی می شه! مثلا اون سه تصویر زیر که این آقا می گه شخصیت های داستانن هیچ ارتباطی ندارن! یعنی تصویره هیچ ارتباطی با اون شخصیته نداشته!به نظر من البته!

کلا که ناقصی زیاد داره تئوریش ولی اون دری که شما می فرمایید هم معلوم نیست که در باشه! حدس می زنیم که در باشه! S0 (24)
او درو همه مطمعن هستن که یه دره 
و یه چیز دیگه او فضا پیما ها او ادم فضایی تو یخ چی میشه اصلا به نظر من این راز حل نشده
پاسخ
(11-28-2016, 06:19 PM)sinasd0258 نوشته است:

حرفاش منطقی بود 113

و یه چیز دیگه او فضا پیما ها او ادم فضایی تو یخ چی میشه اصلا به نظر من این راز حل نشده
شما اگه مطمئنی یه بحث دیگس ولی تو حل این راز هر چیزی که مطرح شه یه حدسه و هیچ چیز قطعی نیست!
در هر صورت من نظرم اینه که اگه این راز حل شه راکستار یه صدایی ازش در میاد!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
دوستان یه چیزه جدید پیدا کردم یادتونه مایکل از یه ساختمون اویزون میشه تا یه مردو نجات بده اگه به همون شیشه ای که مایکل ازش داخل میشه برید میتونید باز داخل او ساختمون بشید
پاسخ
من شهرو میگشتم که یه دفعه یه روستا بود که ادماش یجوری بودن اون روستای که همه خورشید پرست هستن اون نه ها این فرق میکنه.
اینا فقط تو ساعت 18 میان و  اگه هم نزدیک بشی به ادم ها به ما حمله میکنن
من با استفاده از مد لباس فضایی رو پوشیدم وقتی که رفتم اونجا منو پرستش کردن
اگه هم خواستین عکس مکان رو هم آپلود کنم S0 (2)
امیدوارم کمکتون کنم اگه هم این روستا رو پیدا کردید معذرت میخوام فقط خواستم نظر بدم S0 (43)
پاسخ
(12-16-2016, 02:39 PM)rezadns نوشته است: من شهرو میگشتم که یه دفعه یه روستا بود که ادماش یجوری بودن اون روستای که همه خورشید پرست هستن اون نه ها این فرق میکنه.
امیدوارم کمکتون کنم اگه هم این روستا رو پیدا کردید معذرت میخوام فقط خواستم نظر بدم S0 (43)

داداش این روستا از همون اول بازی پیدا شده بود
بازم ممنون از همکاری
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(11-28-2016, 09:27 PM)last assassin نوشته است:
(11-28-2016, 06:19 PM)sinasd0258 نوشته است:
(11-28-2016, 12:04 AM)last assassin نوشته است: حرفاش منطقی بود 113

شما اگه مطمئنی یه بحث دیگس ولی تو حل این راز هر چیزی که مطرح شه یه حدسه و هیچ چیز قطعی نیست!
در هر صورت من نظرم اینه که اگه این راز حل شه راکستار یه صدایی ازش در میاد!

(12-16-2016, 02:56 PM)S.T.A.R.S نوشته است:
(12-16-2016, 02:39 PM)rezadns نوشته است: من شهرو میگشتم که یه دفعه یه روستا بود که ادماش یجوری بودن اون روستای که همه خورشید پرست هستن اون نه ها این فرق میکنه.

داداش این روستا از همون اول بازی پیدا شده بود
بازم ممنون از همکاری
اقا رضا میشه اسم اون مد رو بهم بگی 
دوستان درضمن منم یه جای جدید پیدا کردم که درست مثل اون روستای عجیبه اگه به اون جا با لباس عادی برید مردایی که اونجا هستن به شما حمله میکنن
پاسخ
داداش همون مد Script_Hook
که با f4 فعال میشه بازم خواستی لینکشو بزارم
پاسخ
(12-16-2016, 04:58 PM)rezadns نوشته است:
داداش همون مد Script_Hook
که با f4 فعال میشه بازم خواستی لینکشو بزارم

اونو میدونم ولی اسم شخصیت چیه 69 تا اونجا صفه شخصیت است
پاسخ
راستشو بخوایین اصلا نمیدونستم همچین شخصیتی وجود داره چن روز پیش شانسی به یکی دستم خورد اونطوری شد الان خودمم دنبالشم ولی پیدا نمیکنم
شرمنده پیداش کردم حتما میگم S0 (44)

دوستان تو این مدت کسی مکان یا علامت های مشکوک ندیده برم بگردم؟؟؟ Wall
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان