امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل تریلر Detroit: Become Human
اینا همشون فیلمن نه بازی
من کلا تو بیاند یادم نمیاد زیاد وول خورده باشم 
همش نشستم و دارم دو تا دکمه میزنم
اگه رفیقمون به هنر های پرده نقره ای (سینما) کشیده میشد شاید دستش باز تر از صنعت گیم میبود
البته فارنهایتم بازی کردم و تقریبا میشه گفت با 3 عنوان بعدیش خیلی فرق داره و بیشتر شبیه گیمه
پاسخ
این نگاه به رابطه ی بین انسان و ماشین رو دوست دارم. راستشو بخواید خسته شدم از بس آدما مظلوم بودن و یه مشت روبات قوی ریختن سرشون S0 (43) 
بهتره یه بار هم داستان از این طرف روایت بشه و یکی از بدترین ویژگی های انسان ها یعنی خودخواهی نشون داده بشه. البته نمیخوام بگم که دیوید کیج اولین کسیه که این کارو میکنه. چون قبلا هم یه سریا بودن. ولی خوب نگاه و ذهن باز کیج (اگه مثل فارنهایت باشه حداقل) میتونه باعث شه این ماجرا گیمر رو به شدت میخ کوب خودش کنه. S0 (2)

به شدت منتظرم که شاهد کلی پیچ و خم داستانی باشیم.
ممنون ابراهیم جان. عالی بود.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
پاسخ
درود 

با توجه به تریلر فک نکنم زیاد ازادی حرکتی داشته باشیم یا حتی حالت شوتینگ تو این بازی باشد احتمال میدم مثل the walking dead یا life is strange باشد ولی گرافیک بهتری نسبت به ان دو دارد :D :D
تحلیل خیلی کامل و بی نقص بود ممنون عزیز :heart:
But if I’m to choose between one evil and another"
 "then I prefer not to choose at all
Geralt of rivia

پاسخ
خیلی عالی بود به نظر میرسه این بازی یه تحول خوبی توی بازی ها باشه و یه انحصار خوب( البته تا انتشار بازی نمیشه نظر قطعی داد) برای کنسول نسل هشتم سونی. ایده ی بازی خیلی خوبه توی چند سال پیش هم شاهد فیلم ها و سریال هایی از این دسته بودیم ولی من با خوندم این تحلیل بیشتر ذهنم به فیلم I Robot رفت. یه تیکه ای توی تحلیل خوندم که گفته شده بود که روبات ها هم می تونند طی تکمیل فرایند رشد، احساسات انسانی رو داشته باشند. دقیقا توی  فیلم من روبات هستم سانی رباتی بود که خواب میدید، نقاشی کشید و در قسمتی از فیلم احساس درد و یا خشمگینی رو دیدیم ازش و یا اینکه گونه های مختلفی از ربات ها هستند که برای کار های مختلف ساخته و یا از رده خارج شده بودند. از نظر مخالفت هم دیدم که توی بازی عده ای از مردم مخالف این دسته از بات ها بودند و توی فیلم هم دیدیم که کاراگاه اسپونسر مخالف ربات ها بود. به صورت کلی بخوام بگم یه جورایی بازی تا جایی که من فهمیدم داستان کلی بازی شبیه فیلم هست ولی حالا چه اتفاقی بیفته توی بازی معلوم نیست.
در مورد گیم پلی هم که آقا چرا شما اینجوری هستید؟ بزارید بازی منتشر بشه بعد در مورد گیم پلی حرف بزنید آخه Beyond یه بای مال سه سال پیش چه ربطی به این داره. اون یه بازی بود منتشر شد تموم شد رفت دیگه چرا هی میگید اینم گیم پلی مثل اونه و اینجور حرف ها بعد اینکه مگه Beyond چه مشکلی داشت؟ درست از نظر گیم پلی زیاد جالب نبود ولی داستان خیلی خوبی داشت و واقعا قشنگ بود. توی کدوم بازی شما میرید گدایی گیتار میزنید یا مثل یه گدا زندگی می کنید؟ توی دوران کودکی هستید، دورانی نوجوانی و جوانی، دوران که آموزش نظامی دید و خیلی های دیگه شما همه این ها رو بازی Beyond تجربه کردید؟ بازی ای دارید که اینجوری باشه؟ گرافیکش برای نسل هفتم عالی بود.
من خودم به شخصه تنها ایرادی که میگیرم طراحی صورت ها هست البته بعضی از اون ها و گرنه بقیه ی خیلی خفن طراحی شده به خصوص اون عکسی که مرد داره زیربارون فریاد میزنه خفنی داره ازش میچکه.
در آخر هم یه چیزی میگم برای اینکه دور هم باشم و حال کنیم.

نقل‌قول: میدونی چی مزخرفه؟

فهمیدن اینکه هر چیزی که تا حالا بهش اعتقاد داشتی کاملا چرند بوده.
ممنون ابراهیم عالی بود.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
بازیه خوبی بود
احتمالا گرافیک عالی ای هم داره
ولی کیج این بار باید یک چیز جدیدی برامون آماده کنه :-/
امیدوارم نوآوری چه در داستان و چه در گیم پلی (که اگه وجود داشته باشه!) ببینم
My PS ID:Sepehr10901
PLZ Add My :cool:
پاسخ
(11-02-2015, 11:05 PM)sepehr-sdss955 نوشته است: بازیه خوبی بود
احتمالا گرافیک عالی ای هم داره
ولی کیج این بار باید یک چیز جدیدی برامون آماده کنه :-/
امیدوارم نوآوری چه در داستان و چه در گیم پلی (که اگه وجود داشته باشه!) ببینم

بازی = گیم پلی. ......که آقا داوود این مورد رو یادش میره روش کار کنه  :D

ولی شما تو بازی های دیوید کیج فقط باید از داستان لذت ببری و انتظار چیز دیگه ای رو نداشته باشی  Confused
گرافیک بالا هم که تو بیشتر بازی ها دیدم  Confusedhy: 
ولی این ایده داستانش خیلی تکراریه من اندازه 5 تا فیلم دیدم که موضوعش دقیقا همین بود حالا  اگه بقیه اولین بارشونه که همچین داستانی رو تجربه میکنن دیگه خوشبحالشون  S0 (50)
پاسخ
آخر تریلر نوشته این تریلر In gameبود!
فکر نکنم 10سال دیگه هم بتونه همچین گرافیکی پیاده کنه کاملا مشخصه Renderشده است چرا اینقدر دروغ تحویل مردم میدن واقعا چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
1- یک ربات حق ندارد به انسان آسیب برساند، یا با انجام ندادن عملی باعث آسیب دیدن انسان شود.
2- یک ربات باید از تمام فرامین انسان تبعیت کند مگر آنکه آن فرمان با قانون اول در تضاد باشد.
3- یک ربات باید از خودش محافظت کن (در خطرات از خود دفاع کند) تا هنگامیکه قانون اول و دوم زیر پا گذاشته نشده باشد.

این سه قانون اصلی ربات‌ها در فیلم I Robot هستش که مجید هم به این فیلم اشاره می‌کنه، البته این سه قانون در اصل از نوشته‌های ایزاک آسیموف اقتباس شده( اگه اشتبا نکنم)
اما بعد . . .
خب نمیشه از الان در مورد بازی قضاوت کرد ولی اگه بخواد قضیه احساسات رباتی و روابط نزدیک یه ربات و انسان یا انسان‌ها رو توی بازی پیاده کنه میشه گفت ایده جدیدی نیست. یکی از بهترین فیلمها در این زمینه فیلم مشهور استیون اسپیلبرگ یعنی " هوش مصنوعی " رو میشه نام برد. اون فیلم لحظات قشنگ و احساسی زیادی داره. اوج آرزوی یک ربات کودک رو برای تبدیل شدن به یه بچه واقعی در اون فیلم میشه دید.
فیلم "من، روبوت" رو که مجید جان بهش اشاره کرد، یه جایی هست که ویل اسمیت یه داستان رو تعریف میکنه( داستان مهمیه برا همین نمیگمش شاید دوستان فیلمو ندیده باشن) آخر داستان به قلبش اشاره میکنه و میگه: اونا( روبوتها) هیچی اینجا ندارن فقط یه مشت سیم و ... هستش.
یه فیلم دیگه فیلم " Real steel " یا " فولاد واقعی " هستش با بازی هیو جکمن، اونجا هم ارتباط یه بچه و پدرش رو با یه ربات نشون میده با این تفاوت که اونجا ربات حرف نمیزنه ولی اونقدر خوب دراومده فیلم که یه شخصیت کامل هست رباتش، رباتی به اسم اتم، مشتزنی‌ش هم حرف نداره.
ولی یه فیلمو که اسمش رو یادم نمیاد من خیلی دوست داشتم،‌ یه اپیزود توی اوت فیلم هست که یه ربات رو نشون میده توی یه معبد، همه معبد بهش احترام میذارن چون حرف‌هایی میزنه و اعمالی انجام میده که همه رو تحت تاثیر قرار داده، اون بخش فیلم خیلی جالب بود. اگه اسم فیلمو میدونین منو هم در جریان بذارین.
همش شد فیلم S0 (2) ، برادر مگه بحث در مورد فیلم ممنوع نیست :dodgy:
حالا باهمه این حرفا باید دید داستان دیوید کیج چی هست این وسط و البته گیم‌پلی و بقیه ماجرا، باید دید . . .
ممنون ابراهیم جان S0 (74)
[تصویر:  Last_Warrior.png]
پاسخ
خیلی جالب بود ولی یک نکته جالب در حالی که شخصیت اصلی خودشو با یک اسم خاص(کارل) صدا میکنه بقیه رباط های بازی با نام RK 200 برای عرضه در بازار قرار داده میشن و یه چیز دیگه چرا کارک مثل بقیه رباط ها تو اون ویترینا قرار نداشت؟
[تصویر:  Capture.PNG]
[تصویر:  Capture1.PNG]
[تصویر:  Capture2.PNG]
پاسخ
(11-03-2015, 09:31 PM)GUN-AGE نوشته است: خیلی جالب بود ولی یک نکته جالب در حالی که شخصیت اصلی خودشو با یک اسم خاص(کارل) صدا میکنه بقیه رباط های بازی با نام RK 200 برای عرضه در بازار قرار داده میشن و یه چیز دیگه چرا کارک مثل بقیه رباط ها تو اون ویترینا قرار نداشت؟
[تصویر:  Capture.PNG]
[تصویر:  Capture1.PNG]
[تصویر:  Capture2.PNG]

احتمالا فرار کرده و اسمش هم کارا نیست. ک.ا.ر.ا هست (احتمالا) که مخفف یه چیزی بود که الان درست یادم نیست. فکر کنم این میشد: رستگاري فرشته وار کايرون اندرويدي
البته این بازی و این داستان به یه دموی کوتاه واسه سال 2012 برمیگرده که دیوید کیج گذاشته بود. یه تحلیل خیلی قشنگ از اون دمو خونده بودم که لینکش اینجاست: http://vgpostmortem.ir/index.php/%D8%AA%...8%B1%D8%A7

احتمالا قضیه بازی حول اون چیزیه که تو تحلیل نوشته شده نه اون چیزی که خیلی ها فکر میکنند.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آب در کوزه و ما... | تحلیل داستان بازی Spec Ops The Line mohireza 0 2,505 08-05-2017, 05:00 PM
آخرین ارسال: mohireza
  نکات مخفی جدید از تریلر جدید death starnding ALIREZA A.T.A 0 1,636 12-08-2016, 04:57 PM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  چرا چهل دقیقه برای بازی نکردن Fallout 4 کافی است ؟ - تحلیل 40 دقیقه ابتدایی بازی Clegane 11 4,250 08-05-2016, 04:23 PM
آخرین ارسال: saeedgreat
  سمفونی حماسه این‌بار در اسکاندیناوی | تحلیل نمایش God of War در E3 Tyrion 0 1,206 07-01-2016, 12:49 PM
آخرین ارسال: Tyrion
  قیام والهالا | نکاتی که احتمالا در تریلر God of War از دست دادید E.M.I.N.E.M 1 2,376 06-26-2016, 01:21 PM
آخرین ارسال: Qeiji

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان