امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه کمیک THE LAST OF US
با سلام به دوستان خوب گیمفا و دوستداران کمیک م ومجلات الکترونیکی بعد از سکوت چند ماه بخش مجلات بنده به عنوان مدیر این بخش تصمیم به ترجمه کمیک بازی انحصاری اخرین ما کرده ام که این کمیک در حال و هوای قبل از شروع ماجرا در بازی دارد . این کمیک تا هفته اینده در فروم قرار میگیرد و امیدوارم لذت ببرید . این پروژه زیر نظر گروه پلک باز هست. سایت مجموعه پلک باز :
www.pelkbaz.ir

[تصویر:  american-dreams-the-last-of-us.jpg]
پاسخ
خیلی عالی،اتفاقا چند وقتی میشد که انگار مجلات الکتریکی در خواب بهارش تشریف داشتند![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]میخواستم به خودت یه پیغام بدم شماره ی جدید پلک باز کی منتشر میشه که این سورپرایز رو گذاشتی![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]من عاشق این بازی هستم و منتظرش هم هستم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]خیلی کار قشنگیه که کیمکشو ترجمه میکنی...دستت درد نکنه.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ
خیلی ممنون واسه خوندنش لحظه شماری میکنم <3
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
سلام.لطفا اگه میشه نسخه اصلی کامیکها رو هم برامون بذارید.[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
پاسخ
سلام به دوستان عزیز از نظرات خوب شما متشکرم و از نظرات بعدی شما هم استقبال میکنم که حتما این کار رو بکنید و خبر دیگر اینکه 60 درصد ترجمه کارش تموم شده. [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
لطفا نظرتون رو هم درباره کاورش که عوض شد بگید
پاسخ
مطمئنم گل می کنه. ادامه بدین.
پاسخ
کاور هم خیلی خوب روش کار شده [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
خیلی عالیه.کاور هم طرح خیلی خوبی داره.
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تیم ترجمه گودلایف:کمیک uncharted (بخش اول ارائه شد) icelord 5 3,941 05-24-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: SHANSER
  تعداد قسمت های کمیک متقلد مشخص شد. marvel s 0 1,861 07-26-2019, 12:34 PM
آخرین ارسال: marvel s
  Assassin ها روی کاغذ | دانلود کمیک 2015 Assassin's Creed GUN-AGE 7 5,695 06-29-2018, 01:09 PM
آخرین ارسال: farhadson
  کمیک اسکواد : Batman Court of Owls Parsahimself 0 2,724 08-06-2017, 10:30 PM
آخرین ارسال: Parsahimself
  کمیک دیاکو reshad91 0 12,564 12-11-2016, 07:47 PM
آخرین ارسال: reshad91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان