امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تریلر جدیدی از گیم پلی Sunset Overdrive منتشر شد
یکی از عناوین انحصاری کنسول X one که به نظر می تواند با دنیای متفاوت و رنگارنگ و در عین حال جذاب خود بازیبازان را شیفته ی جهان خود کند آخرین اثر در دست توسعه ی Insomniac Games یعنی Sunset Overdrive می باشد. همانطور که می دانید این بازی در کنفرانس Microsoft در گیمزکام سال جاری حظور داشت و اینک تریلر جدیدی از گیم پلی آن در این زمینه منتشر شده است.
[تصویر:  hlw4zpfa8h4usc5x4ejw.jpg]
همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد  عنوان Sunset Overdrive از دنیایی رنگارنگ و خاصی بهره می برد و در انحصار کنسول نسل هشتمی ماکروسافت یعنی X one  می باشد و قرار است در تاریخ 24 / اکتبر سال جاری برای این کنسول روانه ی بازار گیم شود. در پایان شما می توانید این ویدیو جالب را با سه کیفیت متفاوت دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دانلود  با کیفیت Full HD
دانلود  با کیفیت HD
دانلود با کیفیت SD

پاسخ
درود بر شما.
نمایشی که Sunset Overdrive در کنفرانس مایکروسافت داشت، نشان دهنده یک عنوان مناسب با خلقیات بازیبازان بود.به شخصه به Sunset Overdrive علاقه مند شدم! ( الان PM میاد که زاهدی فن مایکرو هست! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
مرسی بابت تریلر.

نکته:
حتما و حتما وقتی تریلری رو برای دانلود قرار میدی، یک توضیح مختصر از محتوای درون تریلر هم بده تا کاربر بیشتر مشتاق دانلود تماشای تریلر بشه.
به بچه های تحریریه و خبرنگار همیشه گوش زد می کنم که قبل از ارسال مطلب، یک بار کامل بررسیش کنند تا اگه اشتباه تایپی وجود داشت بر طرف کنند.به شما هم همین پیشنهاد رو می کنم."انحصار" رو نوشتید " انصار". غلط املایی نیز وجود داشت: حضور صحیح هست.

موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(08-18-2014, 12:21 AM)'Sherlock Holmes' نوشته است: درود بر شما.
نمایشی که Sunset Overdrive در کنفرانس مایکروسافت داشت، نشان دهنده یک عنوان مناسب با خلقیات بازیبازان بود.به شخصه به Sunset Overdrive علاقه مند شدم! ( الان PM میاد که زاهدی فن مایکرو هست! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] )
مرسی بابت تریلر.

نکته:
حتما و حتما وقتی تریلری رو برای دانلود قرار میدی، یک توضیح مختصر از محتوای درون تریلر هم بده تا کاربر بیشتر مشتاق دانلود تماشای تریلر بشه.
به بچه های تحریریه و خبرنگار همیشه گوش زد می کنم که قبل از ارسال مطلب، یک بار کامل بررسیش کنند تا اگه اشتباه تایپی وجود داشت بر طرف کنند.به شما هم همین پیشنهاد رو می کنم."انحصار" رو نوشتید " انصار". غلط املایی نیز وجود داشت: حضور صحیح هست.

موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

1- ممنون بابت نظر[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
2- غلط املایی اصلاح شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
3- نکته ای هم که گفتید رعایت می کنم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
4- شما هم موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تریلر هنگام عرضه‌ی Need for Speed: Heat منتشر شد yazdandoost 0 1,682 10-29-2019, 01:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  بازی Spider-Man: Game of the Year Edition معرفی و منتشر شد White Beard 0 2,041 08-28-2019, 11:57 PM
آخرین ارسال: White Beard
  ویدئویی از پشت صحنه‌ی توسعه‌ی بازی Erica منتشر شد White Beard 0 1,805 08-28-2019, 11:56 PM
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی MXGP 2019 منتشر شد White Beard 0 1,744 08-28-2019, 11:54 PM
  تریلری از گیم‌پلی بازی Mario Kart Tour منتشر شد White Beard 0 1,762 08-28-2019, 11:52 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان