امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تریلر رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 3
بر طبق وعده هایی که  Activision به ما داده بود؛ Call of Duty: Black Ops 3 رسما معرفی و اولین تریلر از آن هم به نمایش درآمد. با ما همراه باشید.
کسانی که بازی را پیش خرید کنند، به نسخه ی بتای بازی نیز دسترسی پیدا خواهند کرد. Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵مصادف با آبان) برای PS4, Xbox One و PC. منتشر می‎شود.
[تصویر:  Black-Ops-3_No-Fly-Zone-Copy.jpg]
Call of Duty: Black Ops 3 بازیکنان را به آینده‌ای تاریک و پیچیده، جایی که سربازان جدیدی دنیا را تهدید می‌کنند.
[/url][url=http://uploadboy.com/6xki2n2vevrh.html]دانلود تریلر با کیفیت 720
منبع
پاسخ
نماش؟؟؟؟؟؟؟
نقطه توي پايان همون جمله
خبر كامل نيست
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
سلام خبرنگار گرامی.
یه چند تا نکته:

خبر فوق العاده کوتاهی بود و با این حال شما این رو هم کامل ترجمه نکردی!! ای کاش اون بخش مالتی پلیر هم ذکر می کردی تا کامل تر می شد

بعدش اگه می خوایی تریلر بذاری چرا اومدی لینک خود سایتو گذاشتی؟ اگه خودت دانلود و آپلود میک ردی بهتر نبود؟

غلط املایی:

" آن هم به نماش درآمد. با ما همراه باشید " ( در آخر هم باید نقطه بذاری )

" در تاریخ ۶ نوامبر (۱۵مصادف با آبان) برای PS4, Xbox One and PC. " دیگه هیچی نمی گم S0 (43)

جمله ی آخر هم کامل نیستش

در کل انتظار بیشتری داشتم ازتون اما بازم به خاطر زحمتتون ممنون فقط سعی کنید برای دفعات بعدی این اشکالات تکرار نشه
پاسخ
دوستان خبرنگار نکاتی که باید گفته میشد رو گفتند البته سر موضوع لینک ها باید مخالفت کنم
هیچ فایده ای در دانلود و بعد آپلود تریلر توسط خود نویسنده نیست و تنها وقت گیره، میتونید از لینک های سایت استفاده کنید
بهتره وقت بیشتری سر اخبار و بخصوص ویراستاریشون بزارید
و نکته بعدی که بهش اشاره نشد، استفاده از تصویری بی ربطه (Black Ops II؟؟)
پاسخ
(04-27-2015, 11:13 PM)Erfan-Wh نوشته است: دوستان خبرنگار نکاتی که باید گفته میشد رو گفتند البته سر موضوع لینک ها باید مخالفت کنم
هیچ فایده ای در دانلود و بعد آپلود تریلر توسط خود نویسنده نیست و تنها وقت گیره، میتونید از لینک های سایت استفاده کنید
بهتره وقت بیشتری سر اخبار و بخصوص ویراستاریشون بزارید
و نکته بعدی که بهش اشاره نشد، استفاده از تصویری بی ربطه (Black Ops II؟؟)

موافقم باهات عرفان جان ولی دلیلی نداره که بیان لینک خود منبع رو به عنوان دانلودش بذارن!! حالا حرف شما هم درست، از لینک های سایت استفاده کنن بهتره
پاسخ
شرمده دوستان فکر کنم مشکل از انجمنه!!!
هر کاری میکنم ویرایش نمیشه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تریلر هنگام عرضه‌ی Need for Speed: Heat منتشر شد yazdandoost 0 1,682 10-29-2019, 01:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  تریلر زمان عرضه‌ی بازی MXGP 2019 منتشر شد White Beard 0 1,744 08-28-2019, 11:54 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاریخ انتشار بازی Football Manager 2020 مشخص شد + تریلر معرفی White Beard 0 1,751 08-28-2019, 11:48 PM
  تریلر جدیدی با محوریت مبارزات بازی The Surge 2 منتشر شد White Beard 0 1,480 08-28-2019, 11:44 PM
  هایلایت: نکاتی که پیش از خرید بازی Call of Duty: Black Ops 4 باید بدانید yazdandoost 3 2,134 10-21-2018, 12:45 PM
آخرین ارسال: yazdandoost

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان