امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاویر جدید از بازی the witcher 3
به تازگی چندین تصویر از بازی the witcher 3  منتشر شده است  که به  ما کمک می کند با گیم  پلی بازی اشنا شویم

در این تصاویر کاوش در جنگل ,  جزیره ,  جنگیدن را  مشاهده می کنید   در پایین تصاویر را می توانید مشاهده کنید

[تصویر:  12_The_Witcher_3_Wild_Hunt_.jpg]

[تصویر:  11_The_Witcher_3_Wild_Hunt_.jpg]

[تصویر:  4_The_Witcher_3_Wild_Hunt_S.jpg]

[تصویر:  2_The_Witcher_3_Wild_Hunt_W.jpg]

[تصویر:  9_The_Witcher_3_Wild_Hunt_H.jpg]

[تصویر:  5_The_Witcher_3_Wild_Hunt_C.jpg]

[تصویر:  7_The_Witcher_3_Wild_Hunt_B.jpg]

[تصویر:  3_The_Witcher_3_Wild_Hunt_S.jpg]

[تصویر:  1_The_Witcher_3_Wild_Hunt_I.jpg]

برای دیدن تصویر بیشتر به منبع مراجعه کنید
پاسخ
امیدوارم بازی زیبایی باشه من که از عکس 4 بیشتر خوشم اومد.
ممنون.
پاسخ
بازی فوق العاده ای هست حداقل اطلاعاتش که این را میگن
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
چون open world شده من خیلی خوشم میاد ازش [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]قبلی زیاد جاالب نبود بد هم نبود .:لوول:. [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
پاسخ
حیف،نمیتونم این بازی رو بازی کنم ولی عجب چیزیه
پاسخ
خارق العاده است همین ولی گرافیکش زیاد به نسل بعدی نمیخوره زیاد به نظرم روی نسل فعلی بهتر بود منتشر میشد ولی نسل بعدی هم حال خودش رو داره[img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,362 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  گزارش: کنسول پلی‌استیشن ۵ از هم اکنون قابل پیش خرید است + تصاویر اختصاصی White Beard 0 1,073 10-17-2019, 12:29 AM
  بتای محدود GWENT: The Witcher Card Game برروی iOS آغاز شد White Beard 0 991 10-12-2019, 10:14 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان