امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تــرفــنــد افــزایــش ســرعــت ایــنــتــرنــت
موضوع رو نبدید لطفا
دوستان تو رو خدا اگه کسی بلده سرعت اینترنت رو افزایش بده فقط یه کیلوبایتم باشه کافیه اگه بلده بگه
پاسخ
تقریبا اکثر چیز های برمیگرده به isp و سرور ها،البته میتونی با بررسی سیم های اتصال به مودم و نویزگیر و افزایش nsl سرعت بیشتر و قطعی کمتری داشته باشی! سعی کن برنامه های اینترنتی هم مثل تلگرام و استیم و یاهو مسنجر و ... بقیه رو ببندی شاید اونم تاثیر داشت.امیدوارم کمک کرده باشم!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
اونا رو بررسی کرده ام داداش درستند ولی سرعت باید یه ترفندی باشه زیاد شه من مطمینم یه آدم وارد هست اینجا
پاسخ
(10-03-2015, 09:42 PM)arsham mgs نوشته است: اونا رو بررسی کرده ام داداش درستند ولی سرعت باید یه ترفندی باشه زیاد شه من مطمینم یه آدم وارد هست اینجا

برادر نکنه منظورت اینه که مثلا سرعت 60 کیلوبایت مخابراطو تبدیل کنی به 1 مگ ؟؟ همچین چیزی که امکان پذیر نیست اگه مشکل سرعت دانلود داری از دانلود منیجر استفاده کن در غیر این صورت سرویس اینترنتتو عوض کن
پاسخ
(10-03-2015, 10:14 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(10-03-2015, 09:42 PM)arsham mgs نوشته است: اونا رو بررسی کرده ام داداش درستند ولی سرعت باید یه ترفندی باشه زیاد شه من مطمینم یه آدم وارد هست اینجا

برادر نکنه منظورت اینه که مثلا سرعت 60 کیلوبایت مخابراطو تبدیل کنی به 1 مگ ؟؟ همچین چیزی که امکان پذیر نیست اگه مشکل سرعت دانلود داری از دانلود منیجر استفاده کن در غیر این صورت سرویس اینترنتتو عوض کن

عزیز بزار کلا توضیح بدم برات
اولا نوشتم اگه یه کیلوبایت هم باشه کافیه نگفتم یک مگ زیاد بشه همیشه پیام طرفو کامل بخون و دقت کن
دوما این ترفند های زیادی داره اینجا خیلی آدمای تحصیلکرده و حتی هکر هم داریم البته من دنبال هک نیستم فقط یه ترفند
سوما من اگه تو شهرمون و آدرسمون شرکت خوبی پوشش داشت حتما از اونجا می گرفتم
چهارما مگه همیشه صرف میکنه که یه اینترنت بسیار گرون بخری فقط بخاطر سرعت!! الان برای مثال اینترنت 10 مگ مخابرات شبانه
50 کیلوبایته سرعتش فقط.
پنجما دوست عزیز همیشه سعی میکنی زیاد پیام بزاری و کاربر برتر بشی اما هیچ نفعی نداره حتی ضرر هم داره برات
همینطور که برات یه مدیر اخطار داد اینجا هم به نوعی اسپم کردی
ششما همیشه در مورد همه ی پیام ها فکر کن دقت کن طرفو درک کن بعد جواب بده حتما یه دلیلی دارم وگرنه با این ناراحتی یه موضوع نمیزدم
هفتما امیدوارم حرفام یه ذره ناراحتت نکنه نوکرتم فدایی داری داداشی ...
پاسخ
داداش به غیر از موارد مهدی جان و استفاده از دانلود منیجر راهی نیست و هیچ ترفندی نداره مگر هک isp که اونم کار هر کسی نیست و امکان شناساییش خیلی بالاس.

دنبال ترفند خواستی نگرد
پاسخ
دادا چرا نیست خیلی سادسم فقط اگ خودشون بزارن
پاسخ
داداش یکم صبر کن اینترنت اوترنت قراره بیاد کلا جهانی هستش یه مودم مخصوص داره سرعتش چند مگ هستش محدودیت هم نداره منم مشکل سرعت دارم اگه بیاد کلا تو ایران مشکل سرعت واسه همه حل میشه  :rolleyes:
پاسخ
(10-04-2015, 01:17 PM)peyman witcher نوشته است: داداش یکم صبر کن اینترنت اوترنت قراره بیاد کلا جهانی هستش یه مودم مخصوص داره سرعتش چند مگ هستش محدودیت هم نداره منم مشکل سرعت دارم اگه بیاد کلا تو ایران مشکل سرعت واسه همه حل میشه  :roleyes:

یعنی واقعا فکر میکنید قراره بیاد؟ عمرا بیاد هم ما نمیتونیم کاری کنیم... اینجوری باشه که همه ی شرکت های اینترنتی باید بسته شن
پاسخ
ببین اوترنت عمرا کشو.ر بزاره حتی بخاطر اینم که شده
موبایل هارو جمع اوری میکنند و غیر قانونیش میکنن
یا هر وسیله ارطباطی ر و
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان