امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقدیم به تو| بررسی بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes
چون شما میگید. چشم همینجا گذاشتم. فقط شر نشه عزیزم.
اول بگم که من احساس می کنم شما از حرفام ناراحت شدی و به دل گرفتی. باور کن من اینارو به این خاطر میگم که شما یه فرد با پتانسیل بالا هستید و این سطح برای شما کم هست و اگه خودتون بخواهید می تونید از این هم بهتر بشید(اگه بدتون اومد من دیگه یک کلمه هم درباره ی نقد های شما به زبون نمیارم).
بنده عرض نکردم جناب عالی برید و 40 - 50 جا ببینید چی نوشته شده. من اصلا نمی خواستم این ها رو بیان کنم اما به خاطر این جمله که از کاربران حرفه ای مثل شما بعید بود، این توضیحات رو ارائه دادم.-----> دوست عزیز من کار خودم رو میکنم و به نقدهای دیگه کاری ندارم. البته باز یه شفاف سازی بکنم اینکه منظور من نگاه انداختن به نقد های دیگه برای درک چارچوب اصلی نقد بود که خدا رو شکر شما باهاش آشنایی دارید ولی بازم آدم با دقت کردن به بعضی نقد ها (به خصوص نقد های حرفه ای که منتقدان Gamespot ارائه میدن) می تونه به نکته های جدیدی پی ببره. من خودم هر بار یه نقد جدید از این سایت می خونم، به نکته های جالبی پی می برم. 
درباره ی اون نکته ای که گفتید بازی شش ماه دیرتر اومده، کاملا حق با شماست و اشتباه از من بود. درسته وقتی بین پلتفرم های گوناگون تفاوت زمانی باشه، باید همینطور عمل کرد. ولی وقتی همزمان منتشر شدن این روش نقد زیاد جالب نیست  و بهتره کلی باشه (ولی بازم خودت میدونی. صلاح مملکت خویش، خسروان دانند).
درباره ی مثالی که از آقای خردمندی استفاده کردی باید بگم که بنده عرض کردم که درباره ی کنترلر معمولا زمانی صحبت میشه که مشکلی داشته باشه که Castlevania1 داشت و به همین خاطر صحبت شد ولی وقتی MGS:GZ یه همچین مشکلی نداره، دلیلی به ذکرش نیست. علتش هم اینه که تعامل مناسب بازی با کیبورد و موس الان تو دنیای بازی های ویدیویی یه چیز عادی هست و تقریبا همه ی بازی ها ازش بهره مند هستند ولی نبودش یه چیز عجیب و نشانه ی عقب ماندگی اون استدیو هست و باید ذکر بشه چون گاهی بازی رو غیر قابل تحمل می کنه.
درباره ی این حرفت که گفتی :

نقل قول: نوشته است:جدا از همه ی اینا، من که برا سایت نمی نویسم که بخوام به این چیزها توجه کنم وگرنه مطالبی که بخوام برای سایت یا مجله بنویسم، خیلی وسواسی تر روش کار میکنم.
 نصیحت یکی از اساتید رو ذکر می کنم که به گردن من خیلی حق داره. نویسنده ی خوب کسی هست که تو هرجایی حتی جایی که کمترین بازدید رو داره، با تمام سعی و تلاشش، یه کار بی نقص و کامل رو ارائه بده و کم کاری نکنه.
منظورتون از اون جمله ای که گفتید حوصله ی بحث ندارم و .... نفهمیدم ولی فقط یه چیز میگم: هر چیز که بگید، فقط شخصیت خودتونو نشون دادید. یکم انتقاد پذیر باشی بد نیست. چه ربطی داره مگه فقط مالک سایت می تونه انتقاد کنه و درباره ی مطالب سایت نظر بده؟ Gamespot با اون عزمتش به خاطر همین نظرات و انتقادای کاربراشه که معروف شده (میبینی تو بعضی پست ها یه عالمه دیدگاه ثبت شده).
ببخشید ولی شما چقدر سخت منظور آدم رو می فهمید. اون یه نصیحت برادرانه بود و منظورم این بود که یه وقت این دیدگاهاتو تو نقد ارائه ندی. اون کلمه ی در کل رو واسه دکور ننداختم اول جمله که. نمی خواستم اینو بگم ولی مجبور شدم.
امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی و باز هم از این بحث های چالش بر انگیز با هم داشته باشیم. من خودم خیلی خوشحال میشم که کسی ایرادای ریزم رو در بیاره چون می فهمم که واسه کارم وقت گذاشته و خونده اونو...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تقدیم به تو| بررسی بازی Metal Gear Solid V Ground Zeroes - توسط Devil Prince - 04-01-2015, 01:09 PM

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,942 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,075 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,091 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,424 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,246 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان