امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمامی SoundTrack های بازی Destiny را از اینجا دانلود کنید
با نام و یاد خدا

عنوان Destiny نزدیک به 2 هفته از انتشار رسمی آن میکذرد. این عنوان برای پلتفرم های PS4/XboxOne/PS3/Xbox360 عرضه شد و در سبک "اکشن شوتر علمی تخیلی" میباشد. حال به طور رسمی تمامی Soundtrack(آهنگ های متن بازی) منتشر شده است که شما میتوانید آنها را با لینک مستقیم در ادامه دانلود کنید و از گوش دادن به آن ها لذت ببرید.(توجه: این Soundtrack ها مربوط به نسخه ی Original بازی بوده و از نسخه ی Beta نیست. پس از این بابت خیالتون راحت.)
[تصویر:  Destiny_Original_Soundtrack.png]

لینک دانلود : 

https://secure-appldnld.apple.com/iTunes...sSetup.exe

(اگر لینک به طور مستقیم در دانلود منیجر ظاهر نشد از لینک دانلود کپی بگیرید و در قسمت add Url دانلود منیجر کپی و دانلود کنید)
"پیشنهاد میشه این Soundtrack ها رو از دست ندید"

منبع : http://www.apple.com/itunes/affiliates/download/

پاسخ
اتفاقا من همین الان آپدیتاش رو دان کردم به پک هم داره اونم الان دانلودش تموم می شه بشین بازی کنم ببینم چه طوری هست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

دستتون هم درد نکنه به دوستان پیشنهاد می کنم حتما دان کنن قشنگ هستن ساند ترک هاش[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود آهنگ از زمانی که واسه خودم شدی گلم Topmusic 0 17,204 12-20-2021, 07:21 PM
آخرین ارسال: Topmusic
  در لایو استریم سازنده injustice 2 حرکات خارق العاده Flash را در بازی مشاهده کنید Colin Wade 2 2,626 11-15-2017, 12:29 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  دانلود موسیقی متن بازی Total War : Napoleon ebrahimnankali 0 2,535 07-01-2017, 12:16 AM
آخرین ارسال: ebrahimnankali
  در لایو استریم سازنده injustice 2 حرکات خارق العاده CPT.Cold را در بازی مشاهده کنید Colin Wade 0 1,578 04-06-2017, 05:25 AM
آخرین ارسال: Colin Wade
  در لایو استریم سازنده injustice 2 حرکات خارق العاده Bane را در بازی مشاهده کنید Colin Wade 0 1,413 04-06-2017, 04:22 AM
آخرین ارسال: Colin Wade

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان