امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
// توئیت‌های بروبکس گیمفا //
[تصویر:  2017_02_27_235440.png]

[تصویر:  IMG_20160805_161631.jpg]
پاسخ
آخرین سه شنبه سال خورشیدی را با بر افروختن آتش
و پریدن از روی آن به استقبال نوروز می رویم
سرخی تو از من ، زردی من از تو
جشن باستانی چهارشنبه سوری مبارک

#چهارشنبه_سوری

پاسخ
فک کنم اگه بخام برم خون بدم پرستاره بحثو وا کنه بگه چه کاره ای بگم گیمرم بگه شما بیماری خونتون به هیچ دردی نمیخوره

بیاید سعی کنیم مردمو با گیم بیشتر اشنا کنیم که وسط بازی انلاین بچه هاشون نگن استاپ کن بیا اشغالارو بزار پایین

دقت كردين كلا تو خونه زياد كسى كارت نداره ، اماااا حالا بيا ps4 و بزار تو برق !!! مواد غذايى خونه ته مى كشه ، قطعى بوجود مى ياد ، خبر نابودى جهان مى رسه و از همه مهمتر برق مى ره
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
دیدن همان باورکردن است...
The Polar Express

اخرین اولین روز هفته, در اولین روز اخرین هفته امروز است بس...
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
با رپ میشه در جنگ تاخت
با رپ میشه فرهنگ ساخت
با رپ میشه رویا رو نشون داد
با رپ با کلمه میشه دنیا رو تکون داد

وقتی غذای گندیده لای مبل مونده باشه
هرجا نقل مکان کنی بازم خونت بومیده

#حقیقت
#یاس-سرکوب

به همه پیشنهاد میکنم گوش بدن بهترین آهنگ عمرمه
پاسخ
خواهم شوم رسوا؛ ولی همرنگ بعضی جماعت‌ها نه!

#جماعت‌های_بی‌‌شعور

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
دروغ چرا؛ یه جورایی دلمون برای این چهاردیواری تنگ شده. شما نمی‌دونین ولی یه دوره فروم گیمفا خونه دوم خیلی از کاربرا بود. کاربرایی که الان کنج پروفایلشون شیپیش پشتک میزنه. ما هم ادعایی نداریم؛ نه از قدیمیای فرومیم، نه از گردن کلفتاش و اوج افتخارمون این بود که یه دوره تگ فعال داشتیم و گهگاهی هم دست به قلم می‌شدیم. تاثیر اون کامنتاتون هنوزم انرژی بخشه؛ همون انتقادها و محبت‌هایی که هیچ وقت از مقالات ما دریغ نکردید. هممون هم خوب می‌دونیم که تو این دوره و زمونه کسی حرف دل آدمو گوش نمی‌ده؛ لااقل بین این جماعت  هستن کسایی که کتابی رو به شوق دیدن عکساش ورق بزنن؛ واسه همینه که هنوز هم می‌نویسیم... اومدم عید رو از طرف خودم و خیلی‌های دیگه به کسایی تبریک بگم که تو این شرایط و وضعیت، هنوز رسالت این حوزه رو فراموش نکردن و نامردیه اگر اینطور نگیم؛ عاشقانه دست به قلم میشن! سال نوتون مبارک...

#سال_نو_مبارک
#ممنون_از_کامنتاتون
#نویسنده_مجازی
#فروم_گیمفا
پاسخ
@سجاد محمدی پور
اینجا یه زمانی خونه دوم نبود، خونه اولمون بود. البته هنوز هم هستش ولی خب نه دیگه مثل سابق. تمامی ما از همینجا شروع به نوشتن کردیم و الان هم به هرجا رسیدیم مدیون همین انجمن و افراد داخلیشیم! خاطرات تلخ و شیرینی که باهاشون توی این انجمن همراه بودیم، بهترین دوران زندگیمون بوده و هست. دوستایی که توی انجمن پیدا کردیم گه گاهی با مرور خاطرات به کارهایی که کردیم می‌خندیم و شاد می‌شیم، حتی از دوستان فضای واقعیمون هم بهمون نزدیک ترن.  پس هر کجا که بریم، دوباره دفتر خاطراتمون رو که ورق بزنیم به انجمن گیمفا می‌رسیم. 
عیدتون مبارک گیمفایی ها
#گیمفا #عیدتون_مبارک #انجمن 
پاسخ
همه اعضای تیم مدیریت یدفه بازنشست شدن و رفتن من خودم از مدرسه اومدم و اومدم فروم شوکه شدم
امیدوارم تو همه لحظه های زندگیشون موفقیت های زیادی کسب کنن و همیشه هرجا که هستن شاد و خوشحال باشن [تصویر:  s0%20%2829%29.gif]
توانم بره نوشتن همین قدر بود و نمیتونم 20 خط بنویسم اما همین چیزاییم که گفتم واقعا از ته دلم گفتم
امیدوارم هرجا که هستید موفق باشید
پاسخ
سلام.  S0 (2)
این فروم هدیه های زیادی به من داد... از دوست‌های خوب و دوران خوب تا ایده های نو.
بعد از چندین ماه اومدم دیدم خیلی خلوته بغض کردم جداً. 
«انجمن گیمفا» یه کالبده برا خودش، یه شخصیت و یوزر مجزا از همه که تمام دوران، افراد، و جریان های داخلش رو یادشه. الانم پیر و فرطوط شده انگار.
فقط کاش تمام کسایی که یه روز اینجا باهاشون هم سخن شدم، این کامنتم رو می‌دیدن و متوجه می‌شدن، چون یکی از جذاب‌ترین دوران زندگیم رو اینجا و در کنار شما گذروندم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [سرگرمی و دورهمی] به Crew گیمفا در بازی Gears POP بپیوندید White Beard 0 1,149 09-07-2019, 08:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
Wink برو بچ گیمفا alisalar11 0 1,043 05-11-2019, 03:47 PM
آخرین ارسال: alisalar11
  سرعت اینترنت کاربران انجمن گیمفا | عکس + راهنمایی Free man 151 27,622 08-12-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Writer Bot
  گیم‌اسپات ایرانی / نقد و بررسی گیمفا! saeed aghababaee 8 3,317 03-18-2016, 01:55 PM
آخرین ارسال: mohireza
Exclamation اعتراض به اوضاع سایت گیمفا sepehr-sdss95 10 3,377 12-03-2015, 12:07 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان