امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه هایی در ایام امتحان مخصوص گیمرها
- محمد ، پسرم چیه دوباره داری به مانیتور زل میزنی؟! این اسکل ریم چی داره که 1 ماه نشستی فقط یا زل میزنی یا داری حرف های این مردک رو گوش میدی؟
- بابا صد دفعه گفتم اسکل ریم نه و اسکایریم!! این یک بازی منحصر به فرده با یه دنیای خیـــــــــــــــلی بزرگ!
- نمیخوای واسه فردا کمی درس بخونی؟ فیزیک زیر 19 بگیری دیگه میذارم....
- نه ! تو رو خدا !! مگه چه گناهی کردم که گیمر هستم؟

فردای روز امتحان

- پسر مگه امتحان شیمی نداری نشستی داری فوتبال میزنی ؟!
- میخونم بابا . قول میدم...
- قول و حناق! وقتی گذاشتم میفهمی.
و بالاخره بابای محمد PC و ایکس باکس محمد و در پشت بام گذاشت و خود محمد هم در اتاق محبوس کرد باشد که آدم شود ولی یک گیمر مگه میتونه گیم بازی نکنه؟!
بله دوستان. این تئوری گذاشتن از اوان دور رسم بود که اگر یک گیمر روانی و خوره پیدا شد تنها راه درمان و امتحان دادن به نحوه احسن این هستش که دم و دستگاه بازی رو بذارن پشت بام ، اون ور بام ، اون ور تر بام که کلا گیمر بدبخت مفلوک دستش به بازی نرسه. خودمانیم کسی نیست ولی خود بنده هم یکی از همین قربانی های تئوری گذاشتن بودم. پدر و مادر بیچاره من هر کاری میکردند که من بازی نکنم نمی شد که نمی شد تا بالاخره بنده به همراه بقیه گیمرهای مفلوک معتاد تئوری جدیدی به نام بذار و نذار کشف کردیم!! با این روش به بهترین شکل ممکن می تونستیم هم امتحانات ترم رو بخونیم و هم اندکی بازی کنیم. تئوری بذار و نذار چند مرحل دارد که به شرح زیر است:
[تصویر:  1307084898-24.jpg]
1. بذار هر کاری دوست دارند انجام دهند:
چرا کل کل میکنید با والدین گرامیتان؟! خب راست میگن! باید جمع شه! گفتن PC رو باید جمع کنیم به جای کل کل سینه رو صاف کنین، با وقار و متانت کامل بگید بیایید جمعش کنید. البته خیلی نباید تابلو بازی در بیارید. مخصوصا کسایی که روزی 6 ساعت بازی می کنند این حرکت یعنی یه کلکی میخواهید سوار کنید و تئوری کار ما به هم میخوره! برای این دوستان باید بگم که یه خورده نمایش بیایید بعد اجازه دهید. بعدا بعد امتحان در گیمنت از خجالت بازی های دیگر دربیایید. کمی مقاومت کافی است. البته دوز مقاومت رو بر حسب کتک بر دقیقه من و بر و بچ حساب کردیم که حساب ها به شرح زیر است:

1 دقیقه مقاومت < --------------------- 2 دقیقه فحش خوردن + 5 دقیقه صدا بلند کردن
1 ساعت مقاومت <--------------- 2دقیقه فحش خوردن + 10 دقیقه کتک خوردن
مقاومت بی نهایت < --------- -- 30 دقیقه فحش + 30 دقیقه کتک + شکستن 10 DVD بازی

مورد سومی رو اگه بتونید معادلشو با موفقیت اجرا کنید به شما تبریک میگویم شما آزادید که تا هر موقع دوست دارید بازی کنید ، هر موقع عشقت کشید فقط شب ها باید تو کوچه بخوابید و صبح ها تو پارک قدم بزنید!!
[تصویر:  Well...-maybe-not-hygiene.jpg]
2. نذار وسوسه گولت بزنه.
این مورد دوم رو باید بیشتر به RPG بازهای گرامی اخظار بدم. یارو ساعت 2 نصف شب بلند میشه و میره سر اسکایریم میچرخه ببینه اژدها پیدا میتونه بکنه تا بکشه یا نه! آخه مرد حسابی نصف شبی ، تنها ، خونه تاریک ، بگیر بخواب جانم! هر موقع وسوسه شدید که برید سر بازی ابتدا یک دیوار سفید پیدا کنید ، فقط سفید!! بعدش 3 بار نه چندان محکم سرتو بکوب به دیوار بگو نمیخوام بازی کنم ، نمیخوام بازی کنم. بعد سومین بار یه خورده چشمانت سنگین میشه بعدش میری به خواب. بعد خواب هم اگه ، احیانا بیدار شدی دیگه هر چی بازی و مازی بود وسوسش پاک میشه. 100 % تضمینی!! فقط زیاد به دیوار صدمه نزنید خراب بشه من پولی ندارم خسارت بدم!
[تصویر:  1627265.jpg]
3. نذار دوست هات روت تاثیر بذارن
بدبختی اصلی موقعی هستش که میری امتحان بدی ، رفیقت میاد پیشت میگه هی ، بتمن کجاشی؟! من تمومش کردم ، چنین شد ، فلان شد. اونجاست که میخوایید بزنی تو گوش رفیقت با این ضد حالش! حالا شما هم جوگیر ، یا الله ! بعد امتحان خونه هم خالی ، بساطم که عالی ، حمـــــــــــــله! حالا بازی کن کی نکن. بعد 7 ساعت هول هولکی بازی رو تموم می کنی با یک خنده شیطانی زنگ میزنی به رفیقت که هی مش قلی من بازی رو تموم کردم! خب گیمر حسابی این شکلی بازی رو تموم کردی اصلا لذتی داره؟! خودتو زجر میدی! آخرشم واسه امتحانت نخوندی! تو رو خدا نذارین روی شما تاثیر بذارن ، جون اصغر لبنی قصه من که آخرش گور به گور شد نذارین که بذارن! الان میگی باشه پس فردا همین آش است و همین کاسه! برای رو دست زدن همچین افرادی میدونی باید چیکار کنید؟ باید آخر بازی رو یه جوری از نت و رفیقای دیگه پیدا کنی و بهش بگی تا کلکش کنده شه و ضایع شه ، حالا بعدا اگه عمری باقی موند سر فرصت بازی رو تموم کنی و حالشو ببری!
[تصویر:  1304668539_77491012_1-All-types-of-PC-So...Mulund.jpg]

4. بذار که بازی خریدن رو بی خیال شی!
این فقره رو با بدختی تمام به بار نشوندیمش! خدارو شکر امسال تو ماه دی ، بازی نیست زیاد ولی سال های پیش بازی های رنگارنگی اومده بود. مدرسه هم نزدیک به مغازه بازی فروشی بود همین که تعطیل می شدیم یا علی! پیش به سوی مغازه. این مغازه دارهای گرامی هم تا یک مشتری میبینند آنچنان تعریف میکنند انگاری باباشون بازی رو ساخته!! به دیالوگ ضبط شده زیر دقت کنید. ( دیالوگ واقعیه! فقط کمی دخل و تصرف طنز انجام دادم)

- آقا این بازی چیه؟ Afterfall: insanity جالبه بگیریم؟
- محشره!! مدرن وارفر3 رو بازی کردی؟
- آره
- خب این همون شکلیه فقط یه خورده شبیه اسکایریم هم هست!
- عجب!! سبک بازی اسکایریم چیه؟؟
- گرفتی ما رو؟ خب شوتر اول شخصه دیگه
- آقا من الان باس برم یه جا دیگه بعدا مزاحم میشم!
- حالا رایت بزنم برات؟!
- داداش چند تا DVD هستش؟
- قابل نداره 4 تا Dvd هستش .
- آقا من توی سایت دیدم زده بود 2 Dvd!!

اینجا دیگه مامور مخفی ما زد بیرون. این مغازه دار ظاهرا تا حالا یا مدرن وارفر3 رو بازی نکرده بود یا اسکایریم رو یا کلا مشکل بینایی داشت یا کلا مرض داشت 

درکل شما اگه این روش بذار و نذار رو اجرا کنید قول میدم امتحان نمره خوب بگیرید فقط اگه احیانا زنده ماندید یه ایمیل برنید بدونیم روی چند نفر کار کرد به قول مولانای گیمر که خوب چیزی میگه این قسمت هم می بندیم. باشد که به جای فحش و دری وری ونامه فدایت شوم، سوژه طنز ارسال کنید.

ای گیم که خود را به من انداخته ای
گیمر معاصری ز من ساخته ای
خود را بکشم ز بعد گیم؟ عمراً!
رو رو که مرا هنوز نشناخته ای!

دوستان گیمر:
1. این قسمت طنزنوشته چطور بود؟
2. آیا یک روزه بازی رو تموم کردید؟ چی بود ؟
3. خدا وکیلی تو کلاس کل کل ندارین واسه اتمام بازی؟
4. توی ایام امتحانات بازی میخرید؟
5. تا حالا شده نصف شبی برین سر وقت بازی؟

The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
ایول :D
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
kheyli bahal booooodConfused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:Confused25:
s25:Confused25:Confused25:
پاسخ
من که هیچ وقت PC رو موقع امتحانات جمع نمی کنم! اگه گفتین چرا؟؟؟؟؟؟؟
واسه خاطر این که کارت گرافیکیم Radeon HD 4350 هستش! دیگه خودم حوصله ام نمی کشه بازی کنم!!Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طنز/ ناگفته هایی از یک مرد جلاد Qeiji 11 4,121 06-19-2016, 05:17 PM
آخرین ارسال: Alan lake
Music ناگفته هایی از یک مرد جلاد/صوتی Lightninghero 4 1,985 05-08-2016, 02:43 AM
آخرین ارسال: Auberon
  توصیه های ایمنی (بخوانید طنز) EA برای گیمرها! j4h4n 5 3,939 06-19-2014, 02:11 PM
آخرین ارسال: S N I P E R
  GTA هایی که فقط در ایران پیدا می شوند. !!! joker 33 13,792 07-22-2013, 12:37 PM
آخرین ارسال: opty
Photo کمیک شماره سه گیمرها omidgamerha 0 1,207 08-20-2012, 05:20 PM
آخرین ارسال: omidgamerha

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان