امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جذب تیم مدیریتی برای سایت (رویا گراف)
Rainbow 
[تصویر:  glfsqnlbhlqtto30whqq.jpg]
با سلام خدمت تمامی دوستان،امروز میخوام آغاز به کار سایت (رویا گراف) به اطلاعتون برسونم و بگم به همین دلیل سایت ما دنبال یک تیم مدیریتی هستش،یعنی به دنبال سردبیر و گرافیست،خواهشمندم کسانی که واجد شرایط هستش اگه یاهو دارن این ایمل Add کنن akaregary@yahoo.com اگرم ندارن یا میخوان ایمیل رسمی ارسال کنن این ایمل من هستش sina98.saberi@gmail.com رزومه خودشون اگه طراح یا گرافیستن و یا اگه میخوان سردبیر بشن (خیلی گرافیست بودن یا نبودن مهم نیست،ولی اگر گرافیست باشه بهتره) بهم ایمیل بزنن و بگن چقدر تخصص دارن.سایت ما یک سایت توی حوزه گرافیک هستش و تازه از سایت گیم تغیر کاربری داده به شکلی که هنوز اخبار گیم روی سایت هستش که با ارسال موضوعات جدید این قضیه هم رفع میشه!اینم بگم قالب سایت در روز های نزدیک انشاله تغیر میکنه.به حر حال واجدین شرایط و کسانی که علاقه دارن من منتظرشون هستم.
علی کارگری

[تصویر:  67360457426814034495.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: [table][tr][td][size=11px]ارسال کننده t2download - امروز 12:48 PM[/size][/td][/tr][tr][td]سلام دوستان نویسنده ای حرفه ای هستم و آشنایی کامل با سیستم محتوای نیوک و وردپرس و انواع وبلاگ ها را دارم و نیم کپی و کپی و اختصاصی می توانم پست در تمامی زمینه ها بزنم و نوشتن توضیحات برای تصویر و لینک دانلود و آپلود نرم افزار و کلمات کلیدی انجام میدهم .
و هم چنین تغییر متن کپی شده و تبدیل آن به متن جدید انجام داده می شود .
درج لینک روی تصویر و کار با فتوشاپ پذیرفته می شود و هم چنین کم حجم سازی تصویر برای لود شدن سریع تر صفحات سایت انجام می شود و بنده در دو انجمن فعالیت دارم و در یکی مدیر تالار موبایل و تبلت و دیگری کاربر حرفه ای هستم و با یک سایت دانلود همکاری داشته ام و 300 پست برای آن ارسال کرده ام و در حال حاضر با یک سایت آپلود ویدیو همکاری دارم و روزانه قادر به ارسال 100 پست می باشم و ......
دوستان علاقمند پیام خصوصی بدهید ..... با تشکر از حسن انتخاب شما[/td][/tr][/table]

1=اسپم ندید دوست عزیز

2=شما ی تاپیک هم زدید پس دیگه نیازی به پست دادن در تاپیک ها نیست
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart آموزش های طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی saeed74 3 973 04-22-2024, 09:51 PM
آخرین ارسال: rahle
  معرفی سایت کاهش پینگ pixow.ir (اسکم) cudamilad 5 1,091 04-02-2024, 05:12 PM
آخرین ارسال: ariyadanesh
  سایت های درخواستی Farhan 251 62,610 05-01-2023, 01:09 AM
آخرین ارسال: Zahra_yzdi
  معرفی سایت دانلود فیلم و موزیک farrokh 4 1,747 07-31-2022, 09:59 PM
آخرین ارسال: Filimato
  سایت خدمات حرفه ای سئو ارزان و آموزش سئو حرفه ای رایگان mobinastra 0 780 05-16-2022, 11:01 PM
آخرین ارسال: mobinastra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان