امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ حیوانات | نقد و بررسی بازی Fort conquer
بازیهای زیادی در سبک wave strategy آمده که همیشه محبوب بوده اند مانند toy defense ، monster mash و ... و البته محبوبترین آنها plants vs. zombies است. حال اینجا به نقد وبررسی یکی دیگر از بازیهای این سبک یعنی fort conquer میپردازم.
[تصویر:  1_fort_conquer.jpg]

سازنده:droidhen
سبک:wave strategy
انتشارشده برای:androidوIOS
شاید تا کنون این بازی را امتحان نکردید و یا حتی اسم آن را هم نشنیده اید ولی اگر علاقه مند به این سبک هستید پیشنهاد میکنم آنرا امتحان کنید.

گرافیک:
گرافیک دو بعدی این بازی زیبا است و حیوانات هم خوب کار شده اند و انیمیشن و حرکات آنها در حد این بازی خوب است و منوها واضح و گویا هستند.
[تصویر:  mzl.pkwusbko.320x480-75.jpg]
صداگزاری:
همانطور که میدانید صداگزاری نقش چندانی در این سبک بازی ندارد و در این بازی هم موزیک متنی وجود ندارد و فقط صدای افکتهای صوتی شنیده میشود که هنگام درگیری حیوانات به صدا در می آید. 
گیم پلی:
نقطه قوت این بازی گیم پلی جذاب آن است که بازیکننده را سرجای خود مینشاند تا مرحله را تمام کند.قابلیت جمع کردن سکه و الماس در این بازی یکی دیگر از نقطه های قوت این بازیست که با آنها میشود کارت حیوان و اژدها خرید و هیتپوینت دیوار را افزایش داد یا سنگسازی را لول آپ کرد.شاید در ابتدا این بازی ساده به نظر بیاید ولی سختی این بازی از لول 30 به بعد و بعد از آن از لول 100 به بعد نمایان میشود.بخش evolve،ترکیب حیوانات مختلف هم بر اساس رنج ضربه و هیت پوینت و اتک و سرعت هم خوب ساخته شده. ولی یک نکته منفی بزرگ در این بازی وجود دارد اینکه پس از مدت کوتاهی بازی کردن از این بازی خسته شده زیرا هر چه به مراحل بالاتر میرویم به جز سخت تر شدن هیچ تغییری حس نمیشود و همین باعث خسته کننده بودن بازی در مراحل بالاتر میشود (مثلاً در بازی pvz با باتر رفتن مراحل مکان مبارزه به حیاط و پشت بام و ... تغییر میکرد و هر زامبی که میامد قابلیت جدیدی داشت).
[تصویر:  fc_gameplay2.png]
بخش آنلاین (arena):
بخش دیگر این بازی هم arena است که بازیکنان با هم لولی های خود در سراسرجهان مبارزه میکنند ولی با این فرق که دیگر استراتژی و هوش در این نوع بازی دخالت ندارد و حیوانات با توجه به اتک و هیتپوینت میکشند یا کشته میشوند که همین امر باعث شده بازی در این بخش از اصل خود دور شود و در نتیجه این بخش زیاد خوب کار نشده.
[تصویر:  mzl.mlqnayrv.320x480-75.jpg]
نکات مثبت: گیم پلی جذاب در اوایل بازی،گرافیک دو بعدی و منوهای چشم نواز،جمع آوری سکه و الماس و خرید کارت و...،رایگان بودن بازی
نکات منفی:خسته کننده شدن گیم پلی در مرحل بالاتر،بخش arena
[تصویر:  13298396304668062687.jpg]
پاسخ
ممنون برای یک بازی موبایلی خوب بود![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بهتر بود که کلمات" اتک" و "هیت پوینت" رو فارسی می نوشتید.
اینی که میگید، "صداگذاری در این سبک نقش چندانی در این بازی ندارد" به نظرم یک خورده کار اشتباهیه!
ولی در کل خیلی خوب بود! ممنون![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] شاید بازیش کنم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(10-05-2013, 05:10 PM)a.gamer نوشته است: ممنون برای یک بازی موبایلی خوب بود![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینی که میگید، "صداگذاری در این سبک نقش چندانی در این بازی ندارد" به نظرم یک خورده کار اشتباهیه!
ولی در کل خیلی خوب بود! ممنون![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] شاید بازیش کنم![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اتفاقاً من خیلی سعی کردم فارسی اینا رو بنویسم ولی هر چی گشتم معادل خوبی که معنی اصلیرو برسونه پیدا نکردم.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
attack >>>حمله(؟)   hitpoint >>>????
پاسخ
(10-05-2013, 05:16 PM)'opty' نوشته است:
(10-05-2013, 05:10 PM)'a.gamer' نوشته است: ممنون برای یک بازی موبایلی خوب بود![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

اتفاقاً من خیلی سعی کردم فارسی اینا رو بنویسم ولی هر چی گشتم معادل خوبی که معنی اصلیرو برسونه پیدا نکردم.[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
attack >>>حمله(؟)   hitpoint >>>????

در اون صورت باید انگلیسی می نوشتید![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
بیشتر توضیح می دادید بهتربود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
I'm nuclear
I'm wild
I'm breaking up inside
A heart of broken glass
Defiled
Deep inside
The abandoning child

پاسخ
(10-05-2013, 08:56 PM)alirezam نوشته است: بیشتر توضیح می دادید بهتربود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
این بازی بازیه زیاد پیچیده ای نبود و برای موبایل و تبلت ساخته شده و دیگه فک کنم چیزی نبود تو بازی که ازش بنویسم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
خیلی کم بود [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,808 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 968 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 993 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 7,950 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,142 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان