امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضری واسه بازی کامپیوتری چه کار کنی
شاید توی خونه نشستی و داری درس می خونی که دوستت بهت اس ام اس میده . بازی GTA V رسید اون موقع است که کتاب رو ول میکنی و دو ثانیه ای از خونه میزنی بیرون و میری سی دی فروشی محلتون و بازی رو میخری .و ...  اما اصلا چه دلیلی باعث میشه درس و زندگی رو ول کنی و به ری یک بازی بخری که به نظر پدر مادر ها خرید بازی پول دور ریختنه . اما پدر مادر ها که نمیدونند برای یک بازی چه زحمتی کشیده شده و همین بازی اورجینالش چه قدر گرون هست . 
یا این همه حجم دانلودت رو از دست میدی به خاطر تریلر یک بازی و با همون تریلر هم اندازه ی صد تا کتاب درسی حال میکنی . پس متوجه میشیم که بازی های کامپیوتری از ارزش خاصی برای ما برخوردار هست اما چه خوبه که نکات آموزنده ای را در این بازی ها بگنجانند تا هم برای ما مفید باشند هم پدر و مادر ها این قدر به ما برای خرید یک بازی گیر ندهند .
بیشتر کسانی که این مقاله رو میخونند آرزوشون این هست که یک کنسول بازی نسل بعد و یا یک کامپیوتر قدرتمند داشته باشند و حتی بعضی ها هم دست به کار شدند و دارند واسش پول جمع می کنند . 
خلاصه ما کار های زیادی واسه تهیه ی یک بازی انجام میدیم . من خودم یک مدتی برای خرید بازی از این ور شهر تو گرما میرفتم اون ور شهر واسه ی خرید بازی 
تازه بازی ها رو هم با قیمتی بسیار بالا تهیه میکردم . 
خودتون بهتر از من میدونید که چه قدر انجام بازی های انحصاری لذت بخش است در حالی که شما کنسولش رو نداری . 
اصولا بازیباز ها به فیلم هم علاقه دارند یا بر عکس (علاقه مندان به فیلم به انجام بازی ) چون بازی تغریبا همان فیلمی است که ما خودمان آن را هدایت میکنیم 
و در واقع بازیگرش خودمان هستم پس انجامش ارزش زیادی دارد 
حال شما برای انجام و یا تهیه ی بازی و کنسول بازی چه کار خواهید کرد ؟
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ
من هر بازی جدیدی رو که بتونم بازی می کنم ولی وقتی بازی می کنم به این فکر می کنم که عمرم داره هدر میشه ولی بازهم بازی می کنم.
از یک طرف دیگه فکر می کنم که دیگه دارم بزرگ میشم و دیگه کم کم باید بازی کردن رو تموم کنم البته دیگران اینو به من میگن که خیلی هم اینو قبول ندارم ولی حرف درستی هست.
یکم راحت شدم این ها رو گفتم.نظر شما چیه؟
پاسخ
(02-23-2013, 12:32 AM)'mohammad13' نوشته است: من هر بازی جدیدی رو که بتونم بازی می کنم ولی وقتی بازی می کنم به این فکر می کنم که عمرم داره هدر میشه ولی بازهم بازی می کنم.
از یک طرف دیگه فکر می کنم که دیگه دارم بزرگ میشم و دیگه کم کم باید بازی کردن رو تموم کنم البته دیگران اینو به من میگن که خیلی هم اینو قبول ندارم ولی حرف درستی هست.
یکم راحت شدم این ها رو گفتم.نظر شما چیه؟

منهم کاملا باهات موافقم من یک سال پیش صبح تا شب بازی میکردم و بازی برام تازگی داشت اما حالا چند تا بازی جدید تو کامپیوترم هست اما خیلی کم میرم سراغشون 
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
پاسخ
محمد ...برادر من...بیخیال شو...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...دو سال دیگه حالت از هر چی بازیه بهم می خوره ..چه بخوای ...چه نخوای ....خوب ولی من برای بازی حاضر نیستم کاری بکنم ولی برای کنسول چرا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...هر چه قدر هم پول بخواد میدم ...لوووول [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
من والا وقت سرخاروندن ندارم چه برسه به این کار هایی که دوستان اشاره کردن .
نمی خوام نصیحت کنم ولی اصلا این طرز فکر برای یک نوجوان و  جوان درست نیست .
چرا باید درس زندگی ول کنی برای یک بازی . گاهی وقتا پدر مادر حرف هایی مگن که بعدا متوجه منظورشون می شی
ما ها باید از لحظه لحظه زندگیمون استفاده کنیم . این لحظات دیگه بر نمی گردن و فقط افسوسش برامون می مونه
شما می ری یک بازی می خری هزینه می کنی وقت می ذاری برای نسب بعد از تمام این کار ها بازی کردن شروع میشه
اعصاب فکر روانت درگیر بازی می کنی حالا گیریم  بازی رو تا اخرش تموم کردی اخرش که چی .
هر چیزی وقتی داره . من نمی گم بازی بذار کنار می گم ولی وقتش بازی کن ( تابستون )
بازی کردن هیچ دردی از کسی دوا نکرده . 

پاسخ
همون طور که اون اول گفته شد ون یه کامژیوتر خریدم برای بازی gta v اگه بیاد ولی با این حال خیلی وقتا حال بازی کردن ندارم
[تصویر:  54280707216425640811.jpg]
پاسخ
من بعد از call of duty9 دیگه بازی نگرفتم حتی far cry 3 و dmc حتی انحصاری ولی باز گول خوردم رفتم dead space 3 و الان فهمیدم چه خریتی کردم  دیگه کلا زیاد با بازی کردن حال نمیکنم میخواستم برم crysis3 را بخرم باز زدم تو گوش خودم و این کار را نکردم الانم یه چیزی تو درونم داره هی وسوسه ام میکنه میگه برو بازی بخرم ولی فکر کرده دیگه نخواهم خرید یادمه برای خریدن یه بازی خیلی تلاش میکردم و هرجور بود پولش را جمع میکردم و میرفتم میگرفتم بعد هم چون سیستمم ضعیف بود نصب نمیشد و من میموندم با یه بازی که نصب نمیشه .
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
من با بازی زنگی می کنم.باور کنید اگه بعضی از بازیا با داستان و گیم پلی خوبشون نبود من خیلی افسرده می شدم.کلا هر کی میگه بازی به درد نمی خوره هیچ درکی نداره.کلا بازی زندگی و روح منه منکه بدون بازی نمی تونم زندگی کنم و به خودم قول دادم وقتی شاغل شدم سعی کنم اوریجینال بخرم.
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
من متاسفانه سیستمم ضعیفه [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
میخوام یه سیستم گیم حرفه ای بگیرم ولی ... [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
خودتون میدونید که میخوام چی بگم [img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img][img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
آقا جان من کسی میتونه این مشکل اسکایریم رو حل کنه بهم بگه !
رو آیکون بازی که کلیک میکنم و میرم تو بازی وقتی لوگوی بتسدا رو نشون میده میره یه لحظه منو رو نشون میده و سریع بسته میشه . کرک razor 1911 رو ریختم درایور ها رو هم آپ کردم directx هم نصب کردم و.....
کمکک کنید
پاسخ
بازی نکنیم چیکار کنیم
امسال مادریدی کشون داریممم

[تصویر:  unuhpmfk79r7oiox25dj.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video (بازی سازی بدون یک خط کد نویسی)بازی سازی در کنستراکت - قسمت اول مهدی کفشگر 0 1,166 07-27-2015, 06:42 PM
آخرین ارسال: مهدی کفشگر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان