امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حس گمشده
من همه جا حضور فعال دارم ولی یه سری کامنتای خنده دار که تو سایتن فراری میدن آدمو البته اینو بگم که سایت گیمفا بود که باعث شد من از فرومش خوشم بیاد آخه خیلی بروزه حتی از خیلی سایتا گنده خارجی بیشتر!بعدم اومدم تو فروم با این که بچه های اینجا اینقدر سمیمی هستن حال کردم موندگار شدم دیگه!Confused62:
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
فورم اصلا یه چیز دیگست...من فقط بعضی خبرای خاص رو از سایت دنبال می کنم ..ولی فورم رو دم به دیقه چک می کنم..راستی بچه ها تریلر جدید مدال از بخش تک نفر منتشر شده خودتون برید از گیم اسپات دانلود کنید...خواستم لینک رو از گیم اسپات بذارم نشد Confused38:Confused38:Confused38:نامردا تدابیر امنیتیشون قویه Confused25:Confused25:Confused25:
[تصویر:  PmN.jpg]
پاسخ
الان میزارم واسه دان تو فروم

یادم رفته شیلتر شکنم 2 روزه تموم شده فردا میگیرم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
تمومم هم نشده بود نمی تونستی لینک اونجا رو اینجا بذاری بجز این که خودت دان کنی بعد اپلود کنی که اصلا به صرفه نیست(مگه این که نامحدود داشته باشی)....ولی کلا بیخیال فردا صبح خود سایت گیمفا میذاره ...پس دیگه چرا خودمون رو بزحمت بندازیم...والا بخدا..
[تصویر:  PmN.jpg]
پاسخ
اوایل که میومدم سایت برام جذابیت داشت ولی الان فقط انجمنConfused25:
یه مدت مودمم خراب شده درست نمیتونم بیام توی انجمنConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:Confused41:
پاسخ
خب این به خاطره این که سایت فروم داره ! دنیای بازی فروم نداره پس کاربرا مجبورن همه ی عقده هاشونو تو سایت خالی کنن که این هم یه سری خوبی ها داره وهم یه سری بدی ! خوبیش به خاطره گرم شدن بحث تو سایته و بدیش هم شلخته شدن سایته ...

(09-14-2012, 10:59 PM)joorchin نوشته است: الان میزارم واسه دان تو فروم

یادم رفته شیلتر شکنم 2 روزه تموم شده فردا میگیرم!

بابا جان خودم چند بار بگم! از این جا برو : http://uk.gamespot.com/

اینم لینک تریلر مدال : http://uk.gamespot.com/medal-of-honor-wa...r-6396511/
Lady: Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one

...? Don't you think ؟...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بعد گمشده kasra 1 1,455 08-03-2013, 11:39 PM
آخرین ارسال: mahdi081
Lightbulb کتیبه های گمشده SCORPION 1 1,549 11-30-2012, 08:19 PM
آخرین ارسال: MR.TANGO

پرش به انجمن: