امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل تمامی مشکلات در sleeping dogs
با سلام من کاربر جدید سایت هستم همیکنم کمکم کنید من توی بازی sleeping dogs توی مرحله ی clup bam bam گیر کردم جایی که باید بری توی اتاق vip ولی قبلش با یه دختر میری تو یه اتاق و بایه دستگاه که تو اتاقه اهنگ بخونی ولی موقعی که روی دستگاه کلیک میکنی یه صفحه میاد که باید اهنگتو انتخاب کنی بعد یه میکروفون میگیره دستش و باید اهنگ بخونه ولی من نمیدونم چجوری باید اهنگ بخونم لطفا کمکم کنید درزمن مرحله ی سبزه و نوشته sing karaoke for tiffany

با سلام من کاربر جدید سایت هستم همیکنم کمکم کنید من توی بازی sleeping dogs توی مرحله ی clup bam bam گیر کردم جایی که باید بری توی اتاق vip ولی قبلش با یه دختر میری تو یه اتاق و بایه دستگاه که تو اتاقه اهنگ بخونی ولی موقعی که روی دستگاه کلیک میکنی یه صفحه میاد که باید اهنگتو انتخاب کنی بعد یه میکروفون میگیره دستش و باید اهنگ بخونه ولی من نمیدونم چجوری باید اهنگ بخونم لطفا کمکم کنید درزمن مرحله ی سبزه و نوشته sing karaoke for tiffany

(08-28-2012, 11:27 PM)RANDY نوشته است: اقا از بچه های این سایت بعیده که انقدر مبتدی باشن خیلی ها بازی خریدن تو بازی اپدیت نیست و نمی تونن اون یارو رو اول بازی بکشن پس این کرک رو دانلود کنید درست میشه
http://www.p30source.com/?tag=update-1-4-sleeping-dogs
به همین سادگی

اعتبار یادتون نرهConfused83:

کرک رو کپی پیست باید کرد
پاسخ
من در مرحله ی دوم موقع خریدن لباس از ان زن مشکل دارم دیگر کارکتر حرکت نمی کند حتی نقشه هم ندارم و options هم کار نمی کند و هنگ مکند و هرچی کرک هم دانلود کردم rar بود کمکم کنید
پاسخ
من تو مرحله دوم که با یارو میری پیش فروشنده ها بعد وقتی باهاش بر میگردم یه جا وای میسه میرم پیشش دیگه راه نمیرهConfused41:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb مشکلات کاربران در بازی arma3 alisalar11 1 1,225 03-18-2019, 06:28 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک مشکلات شما در سخت افزار و نرم افزار AtabakT 7 2,747 11-17-2018, 12:42 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
Question چندبار مشکلات و سوالاتتون با مراجعه به گیم فا حل شده ؟ game77 2 1,019 06-02-2015, 09:05 PM
آخرین ارسال: game77
  میشه سیو کامل بازی sleeping dogs بدید mafia 1980 1 1,267 09-23-2012, 04:09 PM
آخرین ارسال: joker
  sleeping dogs تو اهواز اومده ؟؟ Mr.Payne 1 958 09-15-2012, 05:13 PM
آخرین ارسال: Yashar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان