امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
دورو برای خونه اولی فرانکلین یه ایستگاه آتش نشانی هست
 خوشحالم که برگشتم S0 (2)
پاسخ
(10-17-2013, 01:44 PM)www. نوشته است: داداش باید یه ماشین اتش نشانی بگیری

برای این کار یا از گوشیت استفاده کن و یا یه ماشین رو بزن بترکون و صبر کن تا اتش نشانی بیاد.

بــا گوشی چجوری میشه مـاشین آتش نشـانی گرفت؟؟؟

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(10-17-2013, 08:29 PM)'DEAD_MAN' نوشته است:
(10-17-2013, 01:44 PM)'www.' نوشته است: داداش باید یه ماشین اتش نشانی بگیری

برای این کار یا از گوشیت استفاده کن و یا یه ماشین رو بزن بترکون و صبر کن تا اتش نشانی بیاد.

بــا گوشی چجوری میشه مـاشین آتش نشـانی گرفت؟؟؟

از منو گوشی به لیست مخاطبین برو بعد از اون تو اونجا عکسای کوچیک هست که تو یکیشون نوشته 911 اون شماره رو بگیر بعد هم گزینه 1 رو انتخاب کن
پاسخ
من نمیدونم در مورد چی حرف میزنین[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img] من اصلا یه همچین چیزی رو یادم نیس
میشه یه خورده از قبلش توضیح بدی علی جون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اصن وللش اسم مر حلش چیه؟

توی مرحله های اصلی دیگه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

آقا یه سوال بعد تمام شدن بازی نمیشه کاری کرد یه جور دیگه تموم شه(این جوری میگم اسپویل نشه)
من میخوام هر سه مدلش رو داشته باشم
الان بازی رو تموم کردم.
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
مرحله اخر وقتی یکی رو برای دوستی میخواهی انتخاب کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 3 تا گزینه میاد دیگه.

شما گزینه سوم رو انتخاب کن هر سه مدل میمونه برات.

من خودم با هر مدلی تا اخرش رفتم.
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
آقایون دستتون درد نکنه مرحله رو رد کـردم...
آخرش رو اینقدر نگین دیـــگه!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
(10-17-2013, 09:55 PM)'www.' نوشته است: مرحله اخر وقتی یکی رو برای دوستی میخواهی انتخاب کنی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 3 تا گزینه میاد دیگه.

شما گزینه سوم رو انتخاب کن هر سه مدل میمونه برات.

من خودم با هر مدلی تا اخرش رفتم.

خو نه الان تموم شده یه غلطی کردم حالا میخوام درستش کنم چیکار کنم
کسی سیو تا مرحله یکی مونده به آخر رو نداره؟

رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
با سلام من بازی gta v را 64 درصد رفتم وهیچ مرحله ای نیامده باید چیکار کنم کمک کنید با تشکر
پاسخ
شما باید یه ماشین چهار درب بزرگ رو بدزدی توجه ن حتما بدزدی بعد ببری یه منطقه خارج از جاده اصلی اونجا ماشین رو پارک کن زنگ بزن به مایکل و ماشین رو به عنوان ماشین فرار انتخاب کن
LOVER---------------------GTAV
پاسخ
بچه ها یه مرحله هست که میری اون زیر دریایی رو میخری بعد یه زن اونجا وایساده بهت میگه شوهر منو یه کوسه سفید خورده جنازش پیدا نشده ! حالا چطوری پیدا کنیم جنازه رو؟
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,391 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,885 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,626 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,142 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,957 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان