امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات شیرین
سلام دوستان.ما تو این پست تلاش می کنیم خاطرات شما زنده کنیم و در دنیای گیمینگ گذشته چرخی بزنیم.قوانین:

1-بی احترامی ممنوع.
2-عکس های با کیفیت گذاشته شود.

3-از سایت های رقیب عکس گذاشته نشود.

اولین خبر ها در گیمفا
[تصویر:  p.png]
[تصویر:  imtduxwtzx4q69ijzrl1.jpg]
I LOVE THIS GUYS

پاسخ
خب بحث خاطرات شد، خاطره ای که میخوام بگم به ذات خود شیرین نیست، اما برای من شیرینی خاصی داشت! نمی دونم چرا تعصب روی سونی در بین بخشی از گیمر های ایرانی بقدری بالاست که حاضرن دست به کارهایی مثل توهین بزنن من خودم ps4 دارم ولی واقعن دلیلی برای این رفتار نمی بینم ، نزدیکی های انتشار بازی the order 1886 بود بنده در انجمنی دیگر فقط یک پست گذاشتم که ای کاش بازی ow بود ، شما نمی دونید که این فن های سونی چه توهین ها و تمسخر هایی نسبت به بنده انجام دادن! من در پاسخ شون گفتم که اگه این همه در این تاپیک بحث و شور و اشتیاق هست فقط بخاطر انحصاری بودن بازی هست و اگه همین بازی مولتی پلتفرم بود یک چهارم این اندازه هم استقبال و هایپ نبود، شما ها هر بازی که انحصاری باشد می گید شاهکاره! اصلن از کجا معلوم این بازی مؤفق بشه؟ و دوباره این فن ها با شدت بیشتری به بنده در آن انجمن حمله کردند و من واقعن از دست شون ناراحت شدم وقتی نمرات order اومد ، بصورت طبیعی برای من به عنوان یک دارنده ps4 نباید خوش حال کننده می بود اما این بار برعکس ، من از این قضیه خوشحال شدم! وقتی که دیدم افرادی که توهین های شدیدی به بنده کردند حالا با این نمرات به شدت توی ذوق و امید شون خورده و جالب اینجاست بعضی هاشون بعد از بازی کردن اومدن و rad رو سرزنش کردند که چرا برای همچین محتوای کمی 60 دلار قیمت گذاشته و حتی واژه ی کلاه بردار هم بهش نسبت دادن!، البته باید بگم من خودم همون روزهای اول این بازی رو گرفتم (بخاطر علاقه ای که به لندن آن دوران داشتم) یعنی من هیتر به هیچ عنوان نبودم که اینطور با من برخورد کردن
خلاصه اینکه خواستم بگم تعصب غیر منطقی اون هم بر سر کمپانی و انحصاری اصلن صحیح نیست چون اون شرکت و کمپانی حتی کشوری مثل ایران رو پشتیبانی نمی کنند و فقط دنبال سود خودشون هستن همونطور که دیدید سونی با وجود فروش خوب ps4 اومد کنسول جدید بر خلاف تعریف نسل داد یعنی عملن گفت گور بابا شما 40 میلیون که رفتید ps4 معمولی خریدید حالا باید برای کیفیت بهتر دوباره پول بدی، خب آیا واقعن ارزش داره که سر همچین مسائلی با دوست و هموطن خود اینگونه برخورد کنیم بخاطر اختلاف نظر های بی اهمیت ؟
[تصویر:  1d8a2fb2655776c0796bd45725bbbcab.jpg]

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خاطرات گیمینگ Cpt. John "Soap" MacTavish 10 3,764 07-31-2015, 10:27 AM
آخرین ارسال: Cpt. John "Soap" MacTavish
  پلتفرم های شما در طول زندگی- خاطرات شما John Watson 11 3,668 07-31-2014, 01:35 PM
آخرین ارسال: Iron Hide
Rainbow اشتراک گذاشتن خاطرات زیبای بازی ها hadi13 23 6,886 09-29-2013, 11:42 AM
آخرین ارسال: albert
Heart خاطرات جالب گیمری JIGSAW 4 2,381 08-26-2013, 01:00 PM
آخرین ارسال: spartacus

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان