امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خانه هوشمند فریتز
#1
خانه هوشمند چیست و چه مزایایی دارد؟
خانه هوشمند به این معنی است که خانه شما دارای یک سیستم خانه هوشمند است که برای خودکار کردن کارهای خاص با لوازم خانگی شما متصل می شود و معمولاً از راه دور کنترل می شود. شما می توانید از یک سیستم خانه هوشمند برای برنامه ریزی آبپاش ها ، تنظیم و نظارت بر سیستم امنیتی و دوربین های خانه خود ، یا کنترل وسایلی مانند یخچال یا تهویه مطبوع و گرمایش خود استفاده کنید.

در صورت فلکی ما خانه های هوشمند بسیار کارآمد را دوست داریم ، زیرا آنها در وقت و پول گران قیمت شما صرفه جویی می کنند و در عین حال در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کنند!

مزایای خانه هوشمند چیست؟
بسیاری از آمریکایی ها به دنبال ایده های خانه های هوشمند ، نحوه کار خانه های هوشمند یا اتوماسیون وظایف خاص برای مزایای زیر هستند:

خانه های هوشمند به شما امکان می دهند کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود داشته باشید ، در حالی که مواردی مانند تنظیم دما ، روشن و خاموش کردن چراغ ها ، باز و بسته شدن پنجره ها و تنظیم آبیاری بر اساس آب و هوا را به صورت خودکار انجام می دهید.
خانه های هوشمند بینش هایی در مورد مصرف انرژی ارائه می دهند که می تواند به شما در کارآمدتر شدن انرژی و توجه به عوامل اکولوژیکی کمک کند.
خانه های هوشمند می توانند مناطقی را که در آن بیش از نیاز انرژی مصرف می کنید ، مشخص کنند و به شما این امکان را می دهند که در این زمینه ها صرفه جویی کرده و در هزینه خود صرفه جویی کنید.
و در حالی که ممکن است به نظر برسد که یک مد دیگر برای برخی ها به نظر می رسد ، خانه هوشمند - مانند تلفن هوشمند - برای ماندن در اینجا است. با عرضه بیش از 80 میلیون دستگاه خانه هوشمند در سراسر جهان در سال 2016 ، برخی پیش بینی می کنند که این تعداد تا پایان سال 2017 به بیش از 130 میلیون دستگاه خانه هوشمند برسد.

آیا دستگاه های خانه هوشمند از نظر مصرف انرژی کارآمد هستند؟
دستگاه های خانه هوشمند همیشه از نظر مصرف انرژی کارآمد نیستند ، اما بیشتر آنها می توانند به گونه ای مورد استفاده قرار گیرند که به شما در صرفه جویی انرژی کمک می کند. هنگامی که لوازم خانگی هوشمند ، چراغ ها یا ترموستات هوشمند دارید ، کنترل می کنید که چگونه و چگونه روشن می شوند و چگونه کار می کنند. بنابراین ، شما کنترل بیشتری بر مصرف انرژی خود دارید و به احتمال زیاد عادات مصرف انرژی خود را تغییر خواهید داد.


منبع: FRitz
[color=rgba(255, 255, 255, 0.8)]شرکت هوشمند سازی و خانه هوشمند | فریتز ، دفتر توزیع انحصاری محصولات لوکسون در ایران[/color]
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان