امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید جم کاملا رایگان و تضمین 100% واقعی

روشی برای دریافت جم رایگان در بازی کلش اف کلنس!!
کاملا قانونی و رایگان!!!

این روش برای کسانیه که میخوان دربازشون زود پیشرفت کنن و به لول های بالاتر برسن.با این روش میتونین 
به مقدار زیادی جم رایگان کسب کنید(هر چه موجودی بیشتر،جم بیشتر) و از اون لذت ببرید.

برای ورود به سایت ترفند کلیک کنید!

آموزش 1.ابتدا به سایتی که گفتیم مراجعه کنید(لینک بالا)2.روی گزینه create new account کلیک کنید3.مشخصات داده شده رو پر کنید4.بعد از پر کردن مشخصات،رو گزینه سبزرنگ پایینتر کلیک کنید5.بعد از وزود به پنل کاربری،روی تمامی سایت هایی که با رنگ سفید مشخص است رو کلیک کنید.6.در صفحه باز شده،چیزی بنویسسید(فرقی نمیکنه چی باشه ولی انگلیسی باشه بهتره)7.بعد از نوشتن متن و زدن گزینه پاینش،به صفحه اول(صفحه کاربری)برگردید و میبینید که اون سایتی که روش زده بودید از بین رفته و مبلغی بهتون اضافه شده!8.روی همه سایت ها همین کار رو بکنید.9.بعد از تموم شدن سایت ها،یه لینکی اون پایین هست که با اون اگه دوستاتون رو دعوت کینن و اونها هم همین کار رو بکنن مبلغ شما بیشتر میشه(و دوستتون) و میتونید جم بیشتر بخرید!به همین راحتی!!!

دوستان باور کنید این روش واقعا درسته و کار میکنه و تمام روش های دیگه در اینترنت،برای اینه که اکانت شما رو دزدی کنن. 

مرسی دارید!
البته بهتر بود اینم می گفتی که برا اینکه خودت جم مفتی بگیری و لینک اکانت خودت رو گذاشتی
ولی بازم ممنون
هیچی نشد
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
بچه ها این دوستمون راست میگه .  :P
این سایت میتونه تو خیلی از بازی های آنلانی که نیاز به پرداخت پول واقعی دارن و از اونجایی کع ما نمیتونیم این کار رو انجام بدیم این روش خیلی میتونه کمک کنه !! :D

اینم بگم من خودم خیلی وقت بود دنبال این روش بودم ولی نمیتونستم انجامش بدم به دلایلی ولی دمت گرم الان دیگه میتونم استفاده کنم :cool:
Seize the day or die regretting the time you lost

It's empty and cold without you here, too many people to ache over

Avenged sevenfold - Size the day
بعد اینکه اون سایتا تموم شد دیگه چیکار کنیم :-/
[تصویر:  gnmfcf57082yvi1u63hb.jpg]
اغا همش دروغه من امتحان کردم
این دوستمون لینک خودشه رو گذاشته و هر چی بیشتر روی اون لینک کلیک بشه بیشتر امتیاز برای این شخص کلاهبردار هست هیچ روشی برای دریافت جم رایگان وجووووووووود نداررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررد این بازی روی سرور های خاص خودش اجرا میشه که با کوچیک ترین تغییری بازی ریاستارت میشه و خطر بن شدن هم دارید هیچ راهیییییییییی وجود نداره دوستان گول افراد شیاد رو نخورید.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
تاپیک هایی با این موضوع، بار ها در فروم دیده شده اند که همه ناکار آمد و به اصطلاح "فیک" هستند.
اگر بار دیگر، تاپیکی مبنی بر "جم رایگان Clash of Clans" در انجمن مشاهده شود، به بدترین شکل ممکن با شخص خاطی برخورد می شود. 
بسته شد.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در مورد سریال های رایگان بازی emahdij 0 1,318 02-09-2018, 04:42 AM
آخرین ارسال: emahdij
  آموزش هک بازی Clash of Clans | رایگان و صد درصد عملی! m.m.pkblog 17 7,675 02-15-2015, 10:22 PM
آخرین ارسال: REDHOOD
Exclamation ترفند صددرصد واقعی جم رایگان در کلش اف کلنر, moien_genius 13 11,237 12-03-2014, 08:04 AM
آخرین ارسال: p.s
  جم کاملا رایگان و راحت در بازی کلش اف کلنس(امتحانش ضرری نداره!) mahdikafshgar 3 3,782 10-14-2014, 08:51 PM
آخرین ارسال: last assassin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان