امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک مشکلات در بازی های انلاین ps4
نظرم اینه اینترنت شاتل رو بگیرید و بهشون بگید سرویس گیم رو براتون فعال کنند تا پینگتون پایین بیاد و برای سرورهای فیلتر هم یه آی پی بخرید ارزش داره بابتش ماهانه یه هزینه جزئی پرداخت کنید و ستش کنید روی مودم
پاسخ
سلام
کسی دانتلس رو بازی کرده؟ آیا در ایران قابل بازیه؟
پاسخ
سلام دوستان 
من دیروز با وای فای خونه راحت به قسمتgta online وصل میشدم بدون هیچ مشکلی اما امروز وقتی میخام وارد بشم پیام میده که بعضی فایل هارو نمتونه از سرور راکستار دانلود کنه و وارد بخش افلاین میشه این در صورتیه که راحت میتونم التیمیت فیفا رو بازی کنم :(
اگر جواب بدین ممنون میشم
پاسخ
گایز کسی dns واسه ی دارک سولز سراغ داره و یا اینکه با دی ان اس اوکی میشه اصلا یا فقط باید وی پی ان شیر کنم؟با نت سیم کارت اوکی میشه و وصل میشه به سرور ولی مشکل اینجاست بنده به نت سیمکارت دسترسی ندارم و adsl هستم...
[تصویر:  kwpgxandtsz4u0csujg.jpg]
پاسخ
(09-01-2017, 12:29 PM)wikifake نوشته است: سلام

کسی هست که روش دقیق و مطمئن کپی کردن بازی روی هاردPS4 رو آموزش بده ؟؟؟

هر کسی یه چیزی می گه و خیلی از روش ها هم یا جواب نمی ده و یا توضیحاتی که می دن کامل نیست به طوری یه کاربری مثل من نمی تونه ازش استفاده کنه
پاسخ
سیدی کی خریدم کار نمیکنه کمک کنید سیدی کی pes 21 آنلاین تورنومنت رو میزنم میگه کشورو وارد کنید بعد اکسپت و اتریش عیر فعاله می زنم نات اکسپت بعد دو باره صفحه اول رو میاره بازی اجرا نمیشه من کامپیوترم
پاسخ
دسته در استیم کار می‌کند و شناسایی می‌شود اما در بازی pes 21 کار نمی‌کند دسته ام PlayStation 4 است
پاسخ
سلام.
به یه مشکل در مورد تمدید ps deluxe برخوردم که هی ارور میده و نمیتونم تمدید کنم ، سه ماه هنوز از پایان اکانتم مونده گفتم زودتر تمدیدش کنم که به این مشکل خوردم ، هر راهی رو هم بگی رفتم نشد ، اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکلات کنسولps4 Shahab 2020 7 3,650 10-06-2018, 08:43 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان