امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دامنه های عنوان Mafia 3 ثبت شد| آیا رونمایی نزدیک است؟
جوامع بازیباز دنیا در حیرت است! تنها چیزی که می توان با قاطعیت تمام گفت این است که اتفاقی در کار نیست. بله تیتر خبر را درست خوانده اید! استودیو ۲K Games دامنه های عنوان Mafia 3 را ثبت نموده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
در اوایل سال جاری بود که فروشگاه های آنلاین آسیایی عنوان Mafia 3 را لیست کردند، و یکی از بازیگران صدا گذار این سری عناوین به بازی ای در دست ساخت توسط استودیو ۲K که در سبک تیر اندازی سوم شخص روایت می شود، اشاره نمود. حال به نظر می رسد که اشاره وی درست به ساخت عنوانی جدید از سری عناوینی است که خود در گذشته در ساخت آنان ایفای نقش کرده است. هم چنین ثبت یک دسته علائم تجاری جدید درستی حرف او را به اثبات می رساند.
تنها در چند روز گذشته، دامنه های زیر توسط ۲K Games به ثبت رسیده است:
mafia3thegame.com
mafiaiiithegame.com
mafiathree.com
mafiathreethegame.com
بنابراین به نظر می رسد که دنباله این عنوان تیر اندازی گانگستری مدتی است که در دست ساخت می باشد. شایعات منتشر شده طی یک سال گذشته نشان می دهد که قسمت بعدی این عنوان در Louisiana برنامه ریزی شده و جریان خواهد داشت.
شایان به ذکر است که در حال حاضر تمامی این موارد شایعاتی بیش نیستند و ما باید تا زمان تایید رسمی این موضوع از سوی ۲K Games منتظر بمانیم.
نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما فکر می کنید این شایعات حقیقت دارد و ما به زودی شاهد یک رونمایی ویژه از Mafia 3 خواهیم بود؟
نظرتان را با ما در میان بگذارید.
پاسخ
خداکنه شایعه نباشه!
پاسخ
شایعه نیست چون مافیا 2 با این همه فروش سود بسیار زیادی برای 2K داشت چرا نسخه ی جدید نسازه؟   
ما پشتتیم 2K البته با کرک :D :D :D :D
پاسخ
ب شخصه از نسخه های اول و دوم خیلی خوشم اومد... 
البته داستان نسخه اولش خیلی از نسخه دومش بهتر بود
بی صبرانه منتظر نسخه سومش هستم
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ
واقعا سری بازی های مافیا خیلی به من چسبید.
مخصوصا مافیا [font=Comic Sans MS]2
که عجیب دورانی داشتیم باهاش... :D
واقعا هم منتظر مافیا 3 هستم و امیدوارم اگر شایعه نباشه خیلی خوب ظاهر بشه مثل نسخه های سری قبل.[/font]

ممنون بابت خبر :heart:
[تصویر:  w0r_cool-wallpapers-cat_l0hvkmy.jpg]
>نیازمند همکاری شما در بازی SplinterCell:Black List می باشم!<
:)

پاسخ
به شخصه از نسخه های 1 و 2 راضی بودم و به نظرم این نسخه حتی می تونه بهتر از سری های قبلی بشه
چون استدیوی 2K تو کارنامه ی خودش عناوین شوتر، سوم شخص خوبی داره مثل spec ops: the line و...
به هر حال ممنون بابت خبر...
[تصویر:  sergioramos1080.jpeg]
تو تعصب و غیرت بالاتر از این بشر ندیدم من...
پاسخ
وای عالیه
مورد انتظار ترین بازی برا من
پاسخ
یعنی الان یه دور دور خونه رقص سرخپوستی میرم.با شماره دومش که خیلی حال کردم داستان زیباو گیمپلی خوب و خیلی چیزای دیگه خدا کنه این هم خوب باشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  DLC ایرانی حماسه سورنا برای عنوان Total War Rome 2 SHAHAB.KAVOOSI 14 23,008 01-05-2021, 11:06 AM
آخرین ارسال: amoali
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  نینتندو سوییچ برای پنجمین ماه پیاپی، عنوان پرفروش‌ترین کنسول بازی در ایالات متحده را White Beard 0 1,484 10-18-2019, 09:29 PM
  شایعه: بلیزارد رونمایی‌های بزرگی را برای رویداد BlizzCon 2019 در نظر گرفته است White Beard 0 1,015 10-12-2019, 10:08 PM
  بازی Super Mario Kart تبدیل به پردانلود‌ترین عنوان گوشی‌های هوشمند نینتندو شد White Beard 0 873 10-03-2019, 10:11 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان