امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود انیمه [Death Note [Desu Nôto
به نام خدا
[تصویر:  6ns115ani9a55os5sqf4.jpeg]

نام: دفترچه مرگ - Death Note
سال تولید: 2006
کشور تولید کننده: ژاپن
تعداد قسمت ها: 37
مدت زمان قسمت ها: 24 دقیقه
کیفیت: 720p

.....::::خـــــلـــــاصـــــه داســـــتـــــان::::.....
"یاگامی لایت" دانش آموزی بسیار باهوش، یک روز حین کلاس سقوط دفترچه ای را از آسمان مشاهده می کند. پس از اتمام کلاس دفترچه را برداشته و محتویات آن را می خواند. در دفترچه نوشته شده: " اسم هر کس در این دفترچه نوشته شود آن شخص خواهد مرد". لایت ابتدا باور نمی کند اما پس از تست کردن دفترچه روی یک خلافکار با سابقه، به صحت آن یقین می یابد. از آن روز به بعد لایت تصمیم میگیرد که دنیا را از گناه و زشتی پاک کند و برای تحقق بخشیدن به این هدف خلافکارها را نفر به نفر به قتل می رساند و در نهایت پلیس به این قتل ها مشکوک می شود و اینجاست که پلیس وارد داستان می شود. پلیس ها نیز که از چگونگی این قتل ها درمانده اند، عاجزانه از فردی مرموز به نام "L" کمک می گیرند. "L" فردیست که سخت ترین معماها را حل کرده و باهوش ترین مجرمان را نیز دستگیر کرده است ولی هنوز هویتش بر پلیس آشکار نشده است. در واقع "L" آخرین امید پلیس به شمار می آید. بعد از اینکه ......

نظر شخصی:« بهترین انیمه ی تاریخ است. داستان کاملا تاریک و هنرمندانه است و به هیچ عنوان نمیتوان داستان رو حدس زد. »

.....::::تـــــصـــــاویـــــر::::.....
[تصویر:  1kgtlr8hohujdax0462e.jpg]
[تصویر:  t1vi6pp7kc46hfe97kbe.jpg]
[تصویر:  dwmsop29lqfpwnuxgznk.jpg]

........:::لـــــیـــــنـــــک هـــــای دانـــــلـــــود:::........
قسمت 1
قسمت 2
قسمت 3
قسمت 4
قسمت 5
قسمت 6
قسمت 7
قسمت 8
قسمت 9
قسمت 10
قسمت 11
قسمت 12
قسمت 13
قسمت 14
قسمت 15
قسمت 16
قسمت 17
قسمت 18
قسمت 19
قسمت 20
قسمت 21
قسمت 22
قسمت 23
قسمت 24
قسمت 25
قسمت 26
قسمت 27
قسمت 28
قسمت 29
قسمت 30
قسمت 31
قسمت 32
قسمت 33
قسمت 34
قسمت 35
قسمت 36
قسمت 37
"دانلود زیرنویس تمام قسمت ها"

تـــــذکـــــر بـــــســـــیـــــار مـــــهـــــم:
« برای پخش این نسخه از این  انیمه باید کدک های پلیرتان را آپدیت کنید! پیشنهاد بنده هم استفاده از PotPlayer میباشد! برای پخش در موبایل ها و تبلت ها هم از MX Player Pro استفاده کنید. »
پاسخ
بهترین انیمه از نظر من
واقعا شاهکاره
از نظر داستانی حرف اول رو میزنه ، کاملا غیر قابل پیش بینی ، شخصیت هاش هم همیشه تو ذهن آدم میمونه
دیدنش به همه پیشنهاد میشه 113
[تصویر:  ttm78k3yhid2wdubxh6r.jpg]
پاسخ
انیمه ی قشنگیه.تنها انیمه ایه که دانلودیدم تو عمرم.به خاطر نمره ی بالاش و تعریفای زیاد.اکثر تعریفاشم درست بود و لذت بردم.هوش شخصیت اصلی در حد شرلوک هلمزه.پایانشم دوست نداشتم
S0 (2)
پاسخ
واقعا برترین انیمه ایه که در تمام دوران ساخته شده از نظر من با امتیاز ۹ از ۱۰ تو سایت imdb  S0 (29)
به تمام کسانی که به سبک معمایی جنایی علاقه دارن دیدن این انیمه رو پیشنهاد میکنم !
پاسخ
خوب فکرکنم این یکی نیازی به معرفی نداره و همه دیدن و میشناسن! ولی کسایی که ندیدن ببینن حتی اگه از انیمه متنفر باشید با دیدن این عاشقش می شید.
استاد تو هم خسته نباشی که اینا رو گذاشتی.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
من خیلی انیبمه دوس دارم یکی از محبوب ترین انیمه هام pandora hearts بود که هنوز که هنوزه می بینمش خیلی قشگ بود ولی اخر بی ریخت بود kuroshitsjuji یک و دو و سه هم دوست داشتم
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
آز دیروز شروع به دانلود این انیمه کردم و تا ماروز 23 قسمت دانلود کردم از همین سایت زیر نیوسش بعضی اوقات 5 ثانیه جلوتره که باید دستی درست شه ولی عالیه به خاطر مشکلیش و فلسفه چون خیلی پیچیدس انیمش که همین جالبش کرده
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیست انیمه های برتر جهان mohadeseesmaeeli 10 3,299 08-03-2022, 07:08 PM
آخرین ارسال: javad0765
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,271 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,992 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  تصویر کاراکتر مورد علاقۀ شما در انیمه‌ها[پست اول خوانده شود] White Beard 13 5,518 09-25-2021, 04:19 PM
آخرین ارسال: abzarone
  اسم اون انیمه که پسره کارمند فروش کرکره برقی بود رو می‌دونید؟ hvonisenbourne 0 2,172 09-06-2021, 05:12 PM
آخرین ارسال: hvonisenbourne

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان