امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود بازی Air Wars 180 Edition ساخت خودم
خوبه برای شروع خوبه،اگه به کارت ادامه بدی،مطمئن باش میری توی جمع بازی سازای معروف[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
اگه بخوام بازی سه بعدی بسازم از زبان جاوا و انجین یونیتی استفاده می کنم که یاد گرفتن زبان جاوا خودش داستانی داره ولی اگه بخوام بازی دوبعدی بسازم مثل همین بازی از زبان gml و انجین گیم میکر استفاده می کنم که نسبت به زبان بالایی و انجین بالایی خیلی راحت تره
پاسخ
این هم نمونه ای از کار سه بعدی من:

[تصویر:  k8198_20130722_14_20_551.png]
پاسخ
(07-22-2013, 09:43 AM)'kernel' نوشته است: اگه بخوام بازی سه بعدی بسازم از زبان جاوا و انجین یونیتی استفاده می کنم که یاد گرفتن زبان جاوا خودش داستانی داره ولی اگه بخوام بازی دوبعدی بسازم مثل همین بازی از زبان gml و انجین گیم میکر استفاده می کنم که نسبت به زبان بالایی و انجین بالایی خیلی راحت تره

با چه برنامه ای می شه ساخت ؟
حالا کد نویسیشو ی کاری می کنیم
پاسخ
اصولاً بهتر نگین برنامه بگین انجین
خیلی انجین برای بازیسازی داریم پیشنهاد من اینه که شما برو برنامه نویسی رو اول یادبگیر چون ممکنه وسط کار مشکل دار بشی درواقع کسی که بدون برنامه نویسی بازی میسازه اصلاً بازیساز نیست حالا من چند تا انجین خوب که خودم استفاده می کنم رو نام می برم که شما هم استفاده کنید:(برنامه نویسی رو یادتون نره تاکید می کنم یادتون نره)
Game maker 8
Canstruct 2
UDK(همون آنریل انجین خودمون)
Cry Engine 3
Unity 3D(بهترین انجین برای ساخت بازی سه بعدی از نظر من)

پاسخ
(07-22-2013, 03:50 PM)'kernel' نوشته است: اصولاً بهتر نگین برنامه بگین انجین
خیلی انجین برای بازیسازی داریم پیشنهاد من اینه که شما برو برنامه نویسی رو اول یادبگیر چون ممکنه وسط کار مشکل دار بشی درواقع کسی که بدون برنامه نویسی بازی میسازه اصلاً بازیساز نیست حالا من چند تا انجین خوب که خودم استفاده می کنم رو نام می برم که شما هم استفاده کنید:(برنامه نویسی رو یادتون نره تاکید می کنم یادتون نره)
Game maker 8
Canstruct 2
UDK(همون آنریل انجین خودمون)
Cry Engine 3
Unity 3D(بهترین انجین برای ساخت بازی سه بعدی از نظر من)

ی چیزایی از برنامه نویسی بلدم ولی vb به درد می خوره ؟
پاسخ
یا برید زبان برنامه نویسی C که مادر زبانهاست رو یاد بگیرید یا جاوا رو یا C++.
از زبانهایی مثل پاسکال یا همینی که گفتید به شدت دوری کنید نمی گم که بدرد نمی خورن ولی بیشتر برای نوشتن برنامه ها یا مثلاً جدول های محاسباتی بدرد می خورن و به کار بازیسازی نمیان
پاسخ
عالیه... [img]images/smi/s0 (62).gif[/img] خیلی خوبه.... یه سوال : تو هامون هستی یا برادرت؟ [img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دوستان اگه میخواین یه بازی ساده بسازید، برید با Game Maker بسازید... البته اگه خلاقیتتون بالاست با پاور پوینت هم می تونید بازی بسازید!!! (مثل خودم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
اگه حد اقل یک زبان برنامه نویسی بلد باشید می تونید با انجیل های Cry Engine و UDK و غیره بازی بسیازید که البته یاد گیریش خودش خیلی کار داره و چیز ساده ای نیست... خودم که فعلا دارم زبان #C رو یاد میگیرم.... 
[تصویر:  14524140361477914331_Mortal%20Kombat%20Sign.jpg]
پاسخ
اتفاقا گیم میکر اصلا ساده نیست و برنامه نویسی هم داره و بازی های بزرگی رو باهاش ساختن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رونمایی از بازی و پوستر بازی ایرانی مبارک Mativ 0 1,898 08-04-2015, 01:46 AM
آخرین ارسال: Mativ
  دانلود رایگان بازی ایرانی وحشت از نگاه یک نابینا PC پی سی shadowcolossus2 0 2,120 03-20-2015, 11:26 PM
آخرین ارسال: shadowcolossus2
  آموزش ساخت بازی سوم شخص Death or Glory darushjafari086 1 2,072 02-21-2015, 05:30 PM
آخرین ارسال: Station
  دانلود رایگان بازی ایرانی وحشت از نگاه یک نابینا اندروید shadowcolossus2 0 1,975 02-02-2015, 05:03 PM
آخرین ارسال: shadowcolossus2
  دانلود بازی IQ Test T0XIC HunteR 47 9 2,631 11-11-2014, 04:24 PM
آخرین ارسال: T0XIC HunteR 47

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان