امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای PC+ آموزش اجرا بازی اضافه شد
به نام خدا

[تصویر:  o50b_74228-rise-of-the-tomb-raider.jpg]
...باکس‌آرت طراحی شده و غیر رسمی...

نسخه جدید سری بازی هایِ Tomb Rider با نام Rise Of Tomb Rider در E3 سال 2014 معرفی شد و مایکرو سافت بزرگترین هایپ کنفرانس خودش را به این عنوان اختصاص داد و این عنوان را انحصاری خود کرد. کمبود یک اکشن ادونچر معروف در عناوین انحصاری مایکروسافت احساس می‌شد و حالا لارا کرافت رقیبی سرسخت برای نیتان دریک در سری آنچارتد خواهد بود. پلتفرم های مقصد این عنوان دو کنسول X 360، X One خواهند بود! نسخه Xbox 360 این بازی دارای تمامی ویژگی‌های نسخه Xbox One آن می‌باشد و دارندگان کنسول‌های نسل گذشته می‌توانند داستانی دقیقا مشابه عنوانی که نسل هشتم درحال تجربه آن است را تجربه کنند. نسخه Xbox One از گرافیک بیشتری برخوردار است اما هیچ محتوای اضافه‌ای نسبت به نسخه Xbox 360 ندارد. در مورد وضعیت نقشه و وسعت بازی باید بگویم که وسعت نسخه جدید بازی Tomb Raider از نسخه قبلی بیشتر است اما ما میخواهیم کاری فوق العاده در این باره انجام دهیم و وسعت نقشه بازی را ۳ برابر بیشتر از نسخه قبل بازی کنیم. ما بر روی سیستم بازی بسیار کار کرده ایم نه فقط برای بزرگ تر کردن نقشه بازی بلکه در کنار وسعت نقشه جذابیت و تعامل محیط با شخصیت اصلی بازی نیز جزو هدف های اصلی ما بوده است، ما تک تک قسمت های بازی را فقط برای رسیدن به این هدف بررسی کرده ایم. من میتوانم بگویم که بازی Rise of the Tomb Raider جاه طلبانه ترین نسخه ای است که تا به حال برای این سری ساخته شده است. داستان بازی Rise of the Tomb Raider کاملا مستقل است و ارتباط بسیار زیادی با نسخه های قبلی ندارد. کارگردان بازی اعلام کرده است"ما همیشه سعی کرده ایم برای هر نسخه از بازی یک داستان مستقل بسازیم پس اگر شما نسخه های قبلی Tomb Raider را بازی نکرده اید میتوانید بدون هیچ مشکلی نسخه جدید بازی را تجربه کنید ولی ما همیشه سعی کرده ایم یک ارتباط جزیی و مفهومی بین سفرهای پرخطر Lara برای گیمرهایی که تمام نسخه های بازی را دنبال کرده اند ایجاد کنیم و این امکان وجود دارد که گیمرهایی که از گذشته با ما همراه بوده اند درک بیشتری از داستان بازی Rise of the Tomb Raider داشته باشند پس در پاسخ به این سوال که آیا داستان و وقایع بازی متصل به نسخه قبل بازی است باید بگویم بله و کمی هم خیر هرچند من بازهم تاکید میکنم داستان بازی کاملا مستقل است."
نسخه PC بازی دارای ویژگی های انحصاری چون پشتیبانی از چندین کارت گرافیک، تکنولوژی های TrassFX و HBAO+ از کمپانی های مطرح کارت گرافیک، پشتیبانی از وضوح تصویر ۴K و غیره است. Rise of the Raider سال گذشته برای کنسول‌ اکس باکس وان منتشر شد. همچنین در چند هفته قبل نیز شاهد عرضه بازی برای رایانه‌های شخصی بودیم. اینطور که به‌نظر می‌رسد نسخه پلی استیشن ۴ در ۱۰ دی سال ۱۳۹۵ منتشر خواهد شد.

تصاویر نسخه PC بازی

[تصویر:  2987123-advancingstorm_01_4k_tif_jpgcopy.jpg]

[تصویر:  ROTTR_Review_16.jpg]

[تصویر:  ROTTR_Review_17.jpg]

[تصویر:  ROTTR_Review_7.jpg]

[تصویر:  tomb_raider_pc_11.jpg]

[تصویر:  tomb_raider_pc_10.jpg]

نمرات نسخه PC بازی

حداقل سیستم مورد نیاز:

• Processor: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent
  • GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB or AMD HD7770 2 GB
  • RAM: 6 GB
  • HD Space: 25 GB
  • DirectX: DirectX 11
  • Input: Mouse + Keyboard

سیستم پیشنهادی:
  • Processor: Intel Core i7-3770, 3.40GHz or AMD FX-8350, 4.0Ghz
  • Graphics card: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD Radeon R9 290x
  • RAM: 8 (Eight) GB
  • Hard Disk Space: 30 GB /base game
  • Requires DX11
لینک دانلود بازی

// حجم بازی 18.5 گیگابایت است و لینک‌های دانلود خود بازی در پارت های 4 گیگی هستند.//

PART 1
PART 2
PART 3
PART 4
PART 5

دانلود کرک منتشر شده

نکته| کرک بر روی نسخه معمولی بازی عمل خواهد کرد و ربطی به Family Sharing نخواهد داشت.
نکته| حتما به توضیحات منتشر شده برای کرک توجه کنید.
// توجه: هر کاربری که کرک را دانلود کرد و بر روی بازی تست کرد و اجرا شد، حتما در پست اطلاع بدید {تست شد و کرک کار نمی‌کند}. //

لینک کرک حذف شد

توضیحات منتشر شده برای کرک:
کد:
Notes
Game works perfectly fine and can be completed
Disconnect from internet to avoid random error/game crashing
If you are getting VC++ error, ignore and alt-tab into the game
This is NOT steam family sharing. Rather a normal copy-paste-play method. However, there are limits attached to it. So first come, first play
Once you start your game, make sure you stay offline before launching the game again
STEAM is not required. Again, this is NOT steam sharing exploits
Plenty of them have already tested and ARE playing the game. If you have any questions, post below

دانلود آپدیت1

https://openload.co/f/v_LQ4_c9ulk/ROTTR_Update_1.7z
یا
http://uptobox.com/dtdvymddvdbw

دانلود DLC

Rise of the Tomb Raider Season Pass DLC
یا
یا

انجمن گیمفا S0 (74)

تاپیک رفع مشکلات بازی جهت اجرا بازی با جدید ترین کرک ها

رفع مشکلات بازی Rise of The Tomb Raider

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
با تشکر از آقا امیر، دوستان پیشنهاد من اینه که سمت این نسخه نرین و وقتتون رو هدر ندین! این بازی توسط یه گروه تقریبا گمنام کرک شده! تقریبا روی 20 درصد کامپیوتر ها هم قابل اجراست! و سر یک مرحلش گیر میکنه و نمیتونید ادامش بدید! ( تا جایی که من شنیدم مرحله تقابل با خرس هستش) کلی هم علاوه بر این مشکل داره!..
یه سری خبر امروز خوندم که میگه 3DM این جمعه کرک رو عرضه میکنه ولی حالا دقیقا نمیدونم منظورش امروزه یا جمعه هفته ی بعد!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ
سلام باید بگم که تست کردم و کار نداد برای من بقیه دوستان تست کنن ببینن چطوریه.
پاسخ
فقط کرک یا اپدیت و کرک؟
[font=GFRegular, 'Helvetica Neue', HelveticaNeue, Arial, sans-serif]The chain of retaliation is what will truly bind this board together as one[/font]

پاسخ
(02-19-2016, 05:17 PM)masterpourya نوشته است:
فقط کرک یا اپدیت و کرک؟

کرک و آپدیت باهم.
چون در اصل این یه آپدیت کرک شده هست.
مثه کرک های فیفا یا متال....
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
ای بابا ما که اشتراکی گرفتیم بازی کردیم،تازه تمومش هم کردیم. Ghelion
امیدوارم هرچه زودتر یه کرک بدون مشکل برای این بازی منتشر بشه.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
دوستان این کرکی که توی پست اول هست مال گروه STEAM006 هست حالا یه کرک دیگه پیدا کردم مال گروه REVOLT هست براتون قرار میدم یه تست بزنید ببینید چی میشه.
Rise Of The Tomb Raider Crack REVOLT
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
دوستان یک لحظه صبر کنید این کرک مراحلی داره که باید طی بشه باز هم تست می کنم کار داد توی همین صفحه اعلام می کنم.
پاسخ
دوستان باید بگم متاسفانه هیچ کدوم از کرک ها کار نمیدن و فقط تنها راه برای بازی کردن cd key اشتراکی هست البته روی سیستم من اینجوریه بقیه دوستان هم تست کنن خبر بدن.البته کرک اولی باید بری توی سایت درخواست کد بدی که کد را نمیده شما ببینید چطوریه با تشکر.
پاسخ
[تصویر:  z1wiqgicfwveb2nceffd.jpg]

دانلود.ای ار نوشته

نگیرین این کرک ملعون رو  S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود پچ، آپدیت و DLC بازی های PC Station 423 101,826 01-16-2021, 12:06 PM
آخرین ارسال: Fazel7
  تاپیک درخواست بازی مجیدنصر 425 83,133 12-18-2020, 01:48 AM
آخرین ارسال: buntak
  دانلود زیرنویس بازی ها gamesub 11 8,747 08-15-2020, 06:12 PM
آخرین ارسال: mohamadmmz
  دانلود کرک بازی Devil May Cry 5 White Beard 1 2,666 03-17-2019, 03:01 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود بازی Rainbow: Six Siege برای PC نسخه Gold Edition کرک شده توسط CODEX Station 26 11,288 05-22-2018, 09:26 AM
آخرین ارسال: rezara

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان