امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود بی نظیرترین موسیقی بی کلام اکشن ماتریکس!!!
Music 
سلام دوستان عزیز در این تاپیک یکی از بی نظیرترین موسیقی های بی کلام و اکشن گذاشتم برای دانلود.
دانلود کنید و ببینید چه شاهکاریه نظرات و انتقادات یادتون نره.

دانلود 

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTYulBECNPnRe-SFL5ABmZ...UTr2iW9ZqP]

تصویر نداره پستت ، توضیح درست حسابی هم نداره ، لینک هم که مال سایت ایرانیه دیگه چی بگم 

تصویر الان اومد پس تصویر رو خط بزن [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
تصویر گذاشتم!! درضمن این موزیک نیاز به توضیح نداره مگه فیلم ماتریکس ندیدی؟ واقعا که؟ حالا چه فرقی میکنه لینک دانلود از کجاست؟ شما دانلود کن 
اولا اصلا به من ربطی نداره دوما من قوانین رو فقط بهت گفتم سوما توضیح میتونه در مورد همه چی باشه مثلا کسی که ساخته قطعه رو یا حداقل بگی مال کدوم نسخه از فیلم بوده ؟ 
شما لطف میکنی نظرات وانتقادات خودتو بیان میکنی خوش حال میشم . چشم در دفعات بعد سعی میشه توضیحات بیشتری گذاشته شه.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
این دفعه عذر ما را بپذیرید.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عذر رو گناه کار ها میخوان هیچ وقت عذر خواهی نکن از هیچکس .اهنگ هم فوق العاده بود اگر اشتباه نکنم برای وقتی بود که توی فضا پیماشون(سفینه اشون یا هر چیزی که اسمش هست) هستن و اون موجودات اهنی دارن دنبالشون میگردن و یارو هم هنوز توی دستگاهه و یهویی حساس میشه صحنه و ... بسه دیگه بقیش رو خودتون برید ببینید.
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img] مرسی دوست عزیز
قرار دادن هرگونه مطلب درباره فیلم و سریال خلاف قوانین انجمن هست
بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اکشن فیگور جدید بیگ باس! eprima 3 2,032 07-12-2013, 09:19 AM
آخرین ارسال: Stan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان