امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول)
سلام دوستان این تاپیکو واسه این زدم که اگه کسی از دوستان تم خواست برای ایک باکس یا برای من عکس بفرسته واسش بسازم یا اسم بازی رو بگه تا بسازم و بهش بدم!
ایمیل(برای ارسال عکس):joorchin_band@yahoo.com

براي آموزش نصب تم ها بر روي X360 به اين تاپيك بريد .

دوستانی که میخوان اسم بازی رو بگن هم همینجا بنویسن

درضمن هر تم حد اکثر 4 عکس نیاز داره (با کفیت فوق العاده)
عکس اول برای صفحه اصلی
عکس دوم استفاده در صفحه My Games
عکس سوم استفاده در صفحه رصانه
عکس چهارم استفاده در صفحه System info

لطف کنید مشخص کنید کدم عکس رو واسه کجا میخواین مگر نه خودم با سلیقه خودم اینکارو میکنم!

دوستان لطف کنید در خواست های غیر اسلامی نکنین اگه خواستن کنین هم در گوشی Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:

یک نمونه:تم Darksiders2 که تازه بیرون اومده
دانلود تم Darksidres2
این تم رو خودم ساخت ولی واسه این که ریا نشه(تم زشت نشه) تگ نزدم اگه خواستین تگ هم میتونم بزنم رو عکساش
آپدیت 1:اینم یه مجموعه تم از چند بازی هست با کیفیت ها و طرح های فوق العاده که شامل بازی های:Darksiders1,DMC,Gears of war3,skyrim,world of warcraft
فقط یه تم که از عکس یکی از دوستام واسش درست کردم اشتباهی درست کردم این تو هست که بدردتون نمیخوره
اینم لینک دانلود مجموعه 1 :دانلود مجموعه 1
آپدیت2:دانلود تم فوق العاده با کیفیت و زیبا از بازی Ghost Recon Future Soldier که ساخت خودم هست (بازی رو نمیگما)
آپدیت3:دانلود تم خوف باحال Sleeping Dogs فکر نکنم دیگه لازم باشه بگم چون تموم تم های این تاپیک ساخت خودم هست

آپدیت4:تم بازی های Dishonored و Borderlands2 ساخت خودم به تاپیک اضافه شد!
آپدیت5:تم بازی های Forza Horizon و Halo4 به پست اضافه شد!
ليست تم ها :

BATTLEFIELD 3
Devil May Cry 4
Mortal Kombat
TEKKEN 6
TOMB RAIDER
Sleeping Dogs
Ghost Recon Future Soldier
Darksidres2
Resident Evil 6
Dishonored
Borderlands2
Forza Horizon
Halo4
[spoiler]پسورد فايل :Gamefa.com[/spoiler]
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
خوب دانلودش کردم حالا باید چی کار کنم
پاسخ
براي آموزش نصب تم به اين تاپيك بريد : آموزش نصب تم بر روي XBOX 360
پاسخ
پست اول بروز شد + تم Resident Evil 6 اضافه شد
پاسخ
تم ها در پست اول با تم های Dishonored و Borderlands2 ساخت خودم آپدیت شد در ضمن کسایی که تو این تاپیک تم میذارن فقط تم دست ساز بزارن و تم های دانلودی در تاپیکی مخصوص به خودش بزارن و از این به بعد تمام تم های این تاپیک با تگ گیمفا قرار خواهد گرفت!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
لطفا تم فورزا هاریزون وهالو 4 رو هم بزارید ولی لطف کنید دیگه اون تولبار تبلیغاتی که توی تم رزدنت ایول 6 است نزارید که نوشته گیم فا ولی خراب حالی نشده باشید چون گیم فا وقعا سایت بسیار فوق العاده است
PLAYSTATION 3 IS BEST CONSLOE FOR GAMER
پاسخ
(10-16-2012, 03:01 PM)hazhirmahmodi نوشته است: لطفا تم فورزا هاریزون وهالو 4 رو هم بزارید ولی لطف کنید دیگه اون تولبار تبلیغاتی که توی تم رزدنت ایول 6 است نزارید که نوشته گیم فا ولی خراب حالی نشده باشید چون گیم فا وقعا سایت بسیار فوق العاده است

دوست عزيز نميشه اون لوگو رو برداريم چون ممكن بعضي ها اين تم ها رو بردارند و در سايت هاي ديگه بدون نوشتن منبع قرار بدن ولي اون لوگو رو در تم هاي جديد كوچك تر مي كنيم
پاسخ
Thumbs Up 
سلام اقا تم مدال و هیتمن واساسین کرید 3 ولی لطف کنید عکس های زیبا واچ دی بزارید خیلی ممنون میشم حجمش زیاد باشه چون عکس هاش باید فول اچ دی باشند لطفا بزارید ممنون
PLAYSTATION 3 IS BEST CONSLOE FOR GAMER
پاسخ
سلام بچه ها . اقا یک تم Black ops 2 نمیتونی بگذاری برای ما Confused30:
پاسخ
(01-02-2013, 03:25 PM)enriqueiglesias نوشته است: سلام بچه ها . اقا یک تم Black ops 2 نمیتونی بگذاری برای ما Confused30:
به زودی تم های جدید قرار میگیره که تم Black ops 2 هم توش هست Confused24:
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 65,824 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  سوالات و مشكلات XBOX 360 kasra 825 151,983 11-25-2017, 03:26 AM
آخرین ارسال: Pooya.seven
  مشکل صدای بازی برای برخی بازیهای چلی استیشن 3 در hdmi ghenaati_amir 0 1,481 01-17-2017, 10:38 PM
آخرین ارسال: ghenaati_amir
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,057 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  درخواست راهنمایی برای راه اندازی گیم نت Payamyekta 12 7,386 06-05-2016, 04:14 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان