امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مبدل PS3 بدون نیاز به BIOS یا PLUGINS
(07-09-2015, 07:06 PM)Ct Os نوشته است:
(07-09-2015, 07:03 PM)black ops 3 نوشته است: دوستان عزیز به احتمال زیاد این مبدل کار میکنه الان ویدیوی اجرایGOD OF WAR 3 با هاش را دیدم

دانلود کردم نصب کردم کار نکرد :|
یعنی چی کار نکرد؟دوست عزیز اطمینان دارید که کار نمی کنه؟مردم را سر کار نزارید یه وقت؟

(07-09-2015, 07:10 PM)mehr@n نوشته است: ps2 مبدلش بزور کار میکنه چه برسه ps3  :dodgy:

کی گفته کار نمیکنه؟مال PS2 را که رو همین انجمن گذاشت مامتحان کنید نظرتون عوض میشه
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ
بابا چرا دروغ بگم شما نه تست کردین نه ps3  داشتین نه دارین هی چرا رو مخ ادم راه میری برادر من. خوب میگم یه چندتا از بازی هایی که داشتم از ps3 رو توی pc گذاشتم اصلا disc بازی رو شناسایی نمی کنه چه بخواد که اجرا کنه. اخه یه حرفی میزنیا مگه مریضم مردم رو سرکار بزارم. من اولش به شما گفتم فیکه دوست عزیز شما سماجت کردی.
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(07-09-2015, 07:29 PM)Ct Os نوشته است: بابا چرا دروغ بگم شما نه تست کردین نه ps3  داشتین نه دارین هی چرا رو مخ ادم راه میری برادر من. خوب میگم یه چندتا از بازی هایی که داشتم از ps3 رو توی pc گذاشتم اصلا disc بازی رو شناسایی نمی کنه چه بخواد که اجرا کنه. اخه یه حرفی میزنیا مگه مریضم مردم رو سرکار بزارم. من اولش به شما گفتم فیکه دوست عزیز شما سماجت کردی.

اخه اون ویدیو واقعی به نظر می رسید.بگذریم.دوست عزیز میشه این روش را هم امتحان کنید.تیری در تاریکی بیاندازید.

از دیسک فایلISO بگیرید . در ضمن مبدل PS2 هم دیسک پشتیبانی نمیکنه ولی اگه ازش ISO بگیرید و ISO را بهش معرفی کنید کار میکنه
پاسخ
(07-09-2015, 07:33 PM)black ops 3 نوشته است:
(07-09-2015, 07:29 PM)Ct Os نوشته است: بابا چرا دروغ بگم شما نه تست کردین نه ps3  داشتین نه دارین هی چرا رو مخ ادم راه میری برادر من. خوب میگم یه چندتا از بازی هایی که داشتم از ps3 رو توی pc گذاشتم اصلا disc بازی رو شناسایی نمی کنه چه بخواد که اجرا کنه. اخه یه حرفی میزنیا مگه مریضم مردم رو سرکار بزارم. من اولش به شما گفتم فیکه دوست عزیز شما سماجت کردی.

اخه اون ویدیو واقعی به نظر می رسید.بگذریم.دوست عزیز میشه این روش را هم امتحان کنید.تیری در تاریکی بیاندازید.

از دیسک فایلISO بگیرید . در ضمن مبدل PS2 هم دیسک پشتیبانی نمیکنه ولی اگه ازش ISO بگیرید و ISO را بهش معرفی کنید کار میکنه

باشه چشم ولی مطمئن باش کار نمی کنه
پاسخ
(07-09-2015, 08:30 PM)Ct Os نوشته است:

خیلی ممنونم ولی فکر کن کار کنه اون وقت ...
پاسخ
(07-09-2015, 08:34 PM)black ops 3 نوشته است:
(07-09-2015, 08:30 PM)Ct Os نوشته است:

خیلی ممنونم ولی فکر کن کار کنه اون وقت ...

خیر جوابگو نیست
پاسخ
دوستان عزیز به سایت http://www*ppsspp*org برید. مبدلشو دان کنید. مبدلش برای بازیهای psp هستش اما اگه بازیای ps3 رو تبدیل به فایل iso کنید اجرا میکنه. من خودم بازی انگری بردز رو به iso تبدیل و اجرا و بازی کردم. هم برای ویندوز هست و هم برای اندورید
only call of duty series
پاسخ
داداش جان من جواب میده؟

داداش سایت باز نمیشه اسم سایت رو کامل کامل بنویس

برادر mjsh شما همین رو گرفتید یا نه لطفا اسم سایتی که گفتید رو کامل بنویسید
پاسخ
http://www.ppsspp.org/files/1_0_1/ppsspp_win.zip
این لینکش هست . لطفا اساتید این را تست کنند. از بازی ps3 فایل iso گرفته و بعد با این مبدل اجرا کنید.
پاسخ
(07-09-2015, 11:18 PM)black ops 3 نوشته است: http://www.ppsspp.org/files/1_0_1/ppsspp_win.zip
این لینکش هست . لطفا اساتید این را تست کنند. از بازی ps3 فایل iso گرفته و بعد با این مبدل اجرا کنید.

برادر میگم من خودم تونستم بازی انگری بردزو اجر اکنم. ابتدا باید فایل .pkg رو با نرم افزار PSNPKGDecryptor&Extractor  استخراج کنید . بعد از درون فایل استخراج شده فایل EBOOT.PBP رو با نرم افزار NPDecryptor pc به فایل iso تبدیل کنید و با فایل به دست آمده بازی رو اجرا کنید. البته شاید دوستان راهای دیگه ای برای به دست آمدن فایل iso بدانند. بنده نمیدانم و از این را هتوستم باز یانگری بردز رو اجرا کنم. متاسفان بنده بازی journey را نیز دانلود و استخراج کردم اما به جای فایل EBOOT.PBP به من فایل EBOOT.BIN داد و نتوانستم فایل iso از آن بگیرم.  دوستان اگر کسی بلد است لطفا کمکم کند که این شاهکار را نیز تجربه کنم.

همچنین بنده بازی crash: crash of titans را نیز که البته مخصوص psp است و خودش فایلش iso بود را نیز اجرا کرده ام با این مبدل.

امیدوارم شما هم بتوانید بازیهای خود را با این مبدل اجرا کنید. بنده خودم به زودی میخواهم شاهکار ناتی داگ تلو رو بگیرم. در صورت اجرا آن با این مبدل حتما به شما اطلاع راسنی خواهم کرد.
only call of duty series
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,812 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  آموزش برنامه ی psx | دانلود و انتقال اپدیت، برنامه و نرم افزار های PS4 از طریق PC End Of The Line 75 46,144 02-24-2019, 07:48 PM
آخرین ارسال: B.vahid
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,250 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  لینک های دانلود بازی، اپدیت و نرم افزار های ps4 End Of The Line 113 33,750 06-09-2017, 05:38 PM
آخرین ارسال: amir27
  سرعت نت مناسب برای دانلود های کنسول PS4 Ary_Ary 1 1,999 12-23-2016, 11:32 AM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان