امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مرورگر فارسی گوشی یوسی
مرورگر UC یک مرورگر رایگان موبایل است که بیش از 300 میلیون کاربر در بیش از 150 کشور جهان دارد. طراحی شگفت انگیز و عملکرد عالی آن حدود 5 میلیون کاربر را در ایران مجذوب خود ساخته است. از آنجا که مرورگر UC نیاز ایرانیان به مرور صفحات وب را به خوبی تامین می کند، کاربران ایرانی بسیار از آن سخن می گویند و سرعت بالا، صرفه¬جویی ترافیک و مدیریت دانلود عالی آن را تحسین می کنند. اکنون، برای ارایه تجربه کاربری بهتر به ایرانیان اولین ویرایش مرورگر UC به زبان پارسی یعنی مرورگر UC ابری برای جاوا عرضه می شود. این ویرایش خاص با ویژگیهای جدید و متعددی که دارد نشانه احترام شرکت UC به ایران و ایرانیان است.به عنوان نخستین هدیه به ایرانیان، مرورگر UC ابری برای جاوا از رابط کاربری شبیه به گوشی تلفن همراه هوشمند بهره می گیرد. با مرورگر بهینه شده UC ابری برای جاوا، کاربران جاوا نه تنها می توانند سرعت بیشتری را تجربه کنند بلکه قادر خواهند بود عملکردهای هوشمند زیادی را به راحتی و شبیه به تلفنهای هوشمند انجام دهند.(منبع:میهن دانلود)
شما میتوانید این نرم افزار را که لینک دانود آن بطور اختصاصی توسط خودم آپلود و در اختیار شما کاربران قرار میدهم که از لینک زیر آن را دانلود نمایید:
http://www.rodfile.com/jei9xhgpz65n/UC_b...9.rar.html

اعتبار یادتون نره!
پاسخ
ایول دیگه راحت شدم
واسه سیمبینم میاد؟Confused25:Confused25:Confused25:

دمت گرم amir_RBConfused62:Confused62:
پاسخ
حالا ک بحث گوشیه یکی کمکم کنه
5800 داشتم ی دونه تم روش نصب کردم خراب بود و دیگه رو همون دکستاپ میموند بردمش تعمیرگاه فلشش کردن و حالا مرورگرام نمیتونن فایل های ویدیویی با کیفیت بالا و فایل های زیپ رو دانلود کنن همش ارور میده چه با مرورگر مینی اپرا چ با یو سی
کسی راه حلی بلده؟
پاسخ
برای تمامی مدل های گوشی

(09-08-2012, 10:40 AM)Hunter01 نوشته است: حالا ک بحث گوشیه یکی کمکم کنه
5800 داشتم ی دونه تم روش نصب کردم خراب بود و دیگه رو همون دکستاپ میموند بردمش تعمیرگاه فلشش کردن و حالا مرورگرام نمیتونن فایل های ویدیویی با کیفیت بالا و فایل های زیپ رو دانلود کنن همش ارور میده چه با مرورگر مینی اپرا چ با یو سی
کسی راه حلی بلده؟

من خودم فایل های زیپ و فیلم هایی با کیفیت 720p رو با همین نرم افزار یوسی دانلود میکنم. شاید بهتر از آخرین نسخه ی این نرم افزار استفاده کنی. اگه میخوای من آخرین نسخه ی انگلیسی رو برات آپ کنم.
پاسخ
اگه بتونی ممنون میشم
گوشیم 5800 هستش
مخصوص این گوشی باشه
پاسخ
من خودم الان با این مرورگر تو سایت هستم تازه قند شکن هم داره
پاسخ
همین قندشکنیش باعث شده که طرفدار زیاد داشته باشه دیگه
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
(02-08-2013, 05:04 PM)Best Gamer نوشته است: همین قندشکنیش باعث شده که طرفدار زیاد داشته باشه دیگه
wow!!!!
از دل خاک کشیدیش بیرون
واقعا به مکتشفان خسته نباشید میگم
Confused24:
پاسخ
ما همیشه در خدمت دوستان هستیمConfused29:
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود Steam Wallet Card Generator (فیک!) Rise of Duty 31 14,764 09-16-2019, 10:51 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود اخرین نرم افزارها + رسیدگی به درخواست های شما Alpha 158 38,287 09-07-2017, 11:16 PM
آخرین ارسال: hawkeye
  تاپیک دانلود آخرین درایورهای کارت گرافیک Station 143 37,930 04-09-2017, 12:01 AM
آخرین ارسال: Sleeper
  دانلود نسخه ی جدید مرورگر ها+پست اول به روز رسانی شد soheilds 32 12,455 01-12-2017, 01:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  دانلود آخرین ورژن GPU-Z Rasoul_76 2 2,156 12-30-2016, 08:44 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان