امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود موسیقی متن بازی Resident Evil 6
Music 
بالاخره تونستم که این آلبوم نفس گیر رو دانلود کنم چون چزی بالغ بر 700 مگ(Confused05:Confused05:) آهنگ است.و دارای چهار دیسک است که هرکدام 180 مگ هستن فعلا شما با دیسک اول سر کنید بعد خودم در همین پست دیسک های بعدی رو قرار میدم

دانلود دیسک اول

دانلود دیسک دوم

دانلود دیسک سوم
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
پاسخ
زیاد حال نکردم Confused67:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
خیلی ممنون از کلام سرشار از محبتتونConfused43:Confused43:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

پاسخ
بابا من که از همه موسیقی یات خوشم می یاد فقط از این زیاد خوشم نیومد
بازم ممنونConfused24:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
من حجمم داره تموم میشهConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:
پاسخ
پست اول آپدیت شد و دیسک دوم قرار داده شدConfused24:

پست اول آپدیت شد و دیسک سوم قرار داده شدConfused24:

پاسخ
تا قبل از اومدن نسخه pc بزار با آهنگ هاش حال کنیم
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
(01-06-2013, 09:19 PM)jack نوشته است: تا قبل از اومدن نسخه pc بزار با آهنگ هاش حال کنیم
Confused25:Confused25:Confused25:........موندم کپکام چه رویی داره بخداConfused66:Confused66:Confused66:

پاسخ
خوب به دلایلی که به خوذم مربوطهConfused25: این دیسک آخر باکمی تاخیر منتشر شد و اینکه بدونین فعلا با توجه به خراب بودن ادیتور های فروم،قادر به ویرایش پست اول نشدم پس دیسک چهارم را از همین جا دانلود کنید.به زودی نیز یه آلبوم Resident Evil 4 رو قرار میدم و اینجور که فهمیدم خیلی ها دنباله آهنگای Medal of Honor:Warfighter هستند که دانلود کردم و فقط آپلودش مونده.هدف ما فقط جلب رضایت مشتریهConfused25:Confused25:.....

دانلود دیسک چهارم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود soundtrack های سری God of War Old Snake 2 2,462 04-01-2024, 12:29 AM
آخرین ارسال: aria9
  دانلود موسیقی های gta4 aria9 0 48 04-01-2024, 12:27 AM
آخرین ارسال: aria9
  موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 White Beard 7 3,196 10-13-2021, 11:44 PM
آخرین ارسال: reza78909
  موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Red Dead Redemption 2 White Beard 2 2,643 04-30-2020, 11:22 AM
آخرین ارسال: abas99
  موسیقی گیمفا | موسیقی‌های متن بازی Gears 5 White Beard 0 1,484 09-19-2019, 01:42 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان