امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ویدیو های جالب و خنده دار
با تماشای این ویدیو دلتان به حال فرانکلین می سوزد !

در ویدیو زیر که از بازی Gta V گرفته شده است شاهد تصادف دردناک ( ! ) فرانکلین خواهیم بود . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  a.png]

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
وای توروخدا چه دردناک Barare
پاسخ
باگ جالب بازی Ryse : Son Of Rome .

این بازی ابتدا انحصاری کنسول نسل هشتمی مایکروسافت بود که با گرفتن متا خوب و به دلیل پر فروش بودن این بازی بعد ها به PC راه یافت ( شوخی میکنم ) . در ویدئو زیر شاهد باگ جالب این عنوان خواهیم بود . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  rome.png]

پاسخ
لحظات خنده دار در بازی های ویدیویی .

ویدئو شامل 10 بخش کوتاه است که شاهد لحظات خنده دار در بازی های ویدیویی خواهیم بود . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  vg.png]

پاسخ
باگ های خنده دار بازی AC UNITY .

در ویدیو زیر شاهد باگ های متعدد این بازی از جمله : راه رفتن در هوا و قدم زدن مردم بر روی آب خواهیم بود . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  acu.png]

پاسخ
5 تا از جالب ترین باگ های بازی های ویدیویی .

در ویدیویی زیر شاهد 5 تا از باگ های جالب از بازی های معروف خواهیم بود . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  viva.png]

پاسخ
لحظات خنده دار بازی State Of Decay .

در ویدیو زیر شاهد لحظات خنده دار در این بازی خواهیم بود . بازی با صداگذاری بچه های پر شوق ایرانی ترکیب شده است . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  STAY.png]

پاسخ
ویدیوی طنز بازی The Last Of Us

[تصویر:  2015_05_10_160901a.jpg]

این یه ویدیوی خیلی باحال و بامزه از بازی شاهکار آخرین ما است که توسط طرفداران ساخته شده و موضوعش هم در رابطه با تمام شدن سلاح های جول هست که لحظات خنده داری را می آفریند،اگر بازی را تجربه کردید حتما این ویدیوی زیبا را نیز تماشا کنید.

پاسخ
نحوه صداگذاری خنده دار بازی Mortal Kombat .

در ویدئویی که لینک آن را در زیر عکس برای شما آماده کردیم شاهد صداگذاری خنده دار این بازی با سبک فایتینگ باشید . شما را به تماشای این ویدیو دعوت میکنم .

[تصویر:  combat.png]

پاسخ
لحظات خنده دار dota 2 شماره 46

در این ویدیو شامل صحنه هایی خنده دار و جالب از بازی دوتا 2 گذاشتم
[تصویر:  Untitled.png]

دانلود ویدیو با حجم 29 مگابایت
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس ها و مطالب جالب و خنده دار Maximum-Dev 2,019 491,716 09-06-2020, 05:32 PM
آخرین ارسال: samanziv
  آپارات توب| تاپیک ویدئوهای طنز و جالب گیمینگ Station 43 18,457 04-08-2020, 01:03 PM
آخرین ارسال: elahetaheri
Big Grin باگ چیزی بی ارزش اما خنده دار| مجموعه باگ های بازی Javad RmR 72 24,997 11-28-2016, 03:55 PM
آخرین ارسال: ali122
  جالب انگیزترین مم ها : سری یک :::best meme 01:: Rinmorika 3 4,375 07-16-2015, 04:40 PM
آخرین ارسال: Sheytoonak
Video انیمیشن خنده دار ایرانی نیروهای ویژه (حتما ببینید) ashkan7121 0 1,658 07-13-2015, 11:43 PM
آخرین ارسال: ashkan7121

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان