نظرسنجی: آیا از محتوای کتابچه قیمه گیم راضی بودید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
100.00%
3 100.00%
خیر
0%
0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب قیمه گیم
این کتاب نخستین اثری است که به صورت وسیع منتشر کرده ام.از دوستانی هم که در راه طنز نویسییه عده با چماق و فحش ما رو دنبال کردند سپاسگذاریمConfused25: همان طور که میدانید و قرار بود این کتاب در مرداد 1390 منتشر کنم. بعضی از دوستان شاکی شدند که آخه مرد حسابی چرا قول میدی پاش وا نمی ایستی؟! منم همینجا پوزش می طلبم ولی من در مرداد تمام کردم ولی کارهای گرافیکی کتابچه بسیار داغون بود! . با تشکر از همه افرادی که درخواست کردم و قبول نکردند و همچنین دوستانی که وعده سر خرمن میدادند! این طور شد که خودم دست به کار شدم! پس کلا قید گرافیک حرفه ایی رو بزنید از این کتابچه بزنید.
این کتاب شامل تمام طنزهای تاپیکی است که در سایت ها گذاشتم. به غیر از یک استثنا که در مجله پازل 9 چاپ شد و بنا به درخواست بسیار زیاد دوستان این فقره رو هم اضافه نمودیم

دانلود کتابچه قیمه گیم با فرمت PDF

دانلود کتابچه قیمه گیم با فرمت JAR

الان بنده مشغول نوشتن داستان سریالی " ماجراهای اسی گیمر" هستم که از شماره بعد به حول و قوت الهی در مجله بازی باز در هر قسمت آن منتشر میشود. فعلا برنامه 1 ساله برای این داستان دارم که اگه با موفقیت پیش رفت در تابستان 91 منتشر می کنیم.

پی نوشت: رمز فایل PDF بالا darkprince میباشد. از تمام دانلود کنندگان گرامی استدعا دارم قانون copy right رو رعایت کنید:دی
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
بسيار جالب بود
Gamefa.com
 TechFars.com 
CinemaFars.com
پاسخ
به به خوب بود عالی !!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ویدیو های جالب و خنده دار The Wolf Of Rivia 52 11,549 06-19-2015, 05:43 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi
  دانلود کلیپ صوتی خنده دار dark_prince277 10 4,950 03-18-2013, 03:32 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان