امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کرک مولتی پلیر بازی Sniper Elite V2 + آموزش آنلاین کردن بازی
[تصویر:  12138184361156471287.jpg]
مهم ترین نکته که باعث محبوبیت نسخه دوم این بازی میباشد چیزی نیست جز بخش چند نفره یا همان Multi Player. گروه تک برای اولین بار در میان وبسایت‌های پارسی زبان کرک ۱۰۰% سالم آنلاین بازی را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا بتوانید از بخش آنلاین بازی نیز نهایت لذت را ببرید. اما برای آنلاین کردن بازی نیاز به آموزش‌های لازم است:
آموزش کرک و آنلاین کردن بازی:
۱. محتوات پوشه کرک را در محل نصب بازی کپی و جایگزین کنید.
۲. نرم افزار Steam موجود در پوشه را نصب کنید.
۳. یک حساب Steam مجازی (Fake)بسازید و اگر از قبل حساب Steam دارید وارد حساب کاربری خود شوید.
۴. فایل‌های موجود در پوشه SmartSteam را در محل نصب نرم افزار Steam کپی و جایگزین کنید.
۵. حالا Steam را بسته و دوباره SmartSteam.exe را اجرا کنید.
۶. نرم افزار Tunngle موجود در پوشه را نصب کنید.
۷. وارد روم Sniper Elite V2 شوید و از آنجا بازی را اجرا کنید.
۸. از بازی لذت ببرید عکس دانلود کرک مولتی پلیر بازی Sniper Elite V2 + آموزش آنلاین کردن بازی

توجه : کرک آنلاین بازی، نرم افزار Steam و همچنین نرم افزار Tunngle به صورت یکجا در فایل زیر موجود میباشد.

دانلود کرک با لینک مستقیم |
Direct Link(پسورد در صورت نیاز:www.tak4game.ir)

نکته:استیم فقط با v*p*nیا فیل-تر-شکن های دیگر آپدیت میشود!
پاسخ
سلام ببخشید چه جوری وارد روم بازی شوم و بازی را اجرا کنم؟
فقط اللهConfused29:
از جایی شنیدم: ((انسان دوست دارد بزرگ شود ولی وقتی بزرگ می شود حسرت کودکیش را می خورد.)) پس حال را دریاب تا از این بزرگتر نشدی فقط خدایی که انسان ها را آفرید به یاد داشته باش.)) یا الله شکر (چرا خدا را با این اسم زیبا که دوست دارد با این نام صدایش بزنیم صدا نزنیم!)

پاسخ
سایت گیمفا اولین سایتی هست که آموزش این بازی رو به صورت فارسی گذاشته لطفا قبل از گزاشتن مطلب دقت کنید!
آموزش بازی کردن Sniper Elite 2 به صورت آنلاین
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
بخش چندنفره برخط جذاب و سرگرم کننده ای دارد اما افسوس که بدلیل مردم نادانی که افسار کارها را به دست گرفته اند از داشتن یک خط سریع دسترسی به اینترنت محروم شده ایم و واقعاً نمی شود از بازی لذت برد و فقط باید تجربه اش کنی و زود از کنارش بگزری.
من فقط تونستم یک دور 20 دقیقه ای را بطور کامل بازی کنم ( تازه آن را هم با تاخیر >600 ) و از بازی به دلیل زمان پینگ بالا یا قطع لحظه ای adsl ، خارج نشوم.
من محاسبه کردم و چکاندن ماشه تا خارج شدن گلوله از دهانه لوله تفنگ ( طی مسیر تا برخورد به دشمن بماند ) در حدود 2 ثانیه زمان می گرفت. Confused25:

به امید روزهای روشن و نابودی خوکها

Clap
پاسخ
[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

یه سوال این استیم نمیاد بالا چی کارش کنم؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(07-27-2013, 09:32 PM)'Dark...Raider' نوشته است: [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

یه سوال این استیم نمیاد بالا چی کارش کنم؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

سلام دوست عزیز به دلید اسمارت استیم هست با این چیزا نیاز نیست بازی کنید راستی اگه راست میگید با دی ال سی ها بازی کنید
اگر دوست داشتین بدونید اینو ببین https://forum.gamefa.com/Thread-Top-News...r-Elite-V2
پاسخ
اقا وقتی من این کارا که گفتید کردم بازی رو که اجرا میکنم رو همون صفحه که بزرگ نوشته sniper elite v2 گیر میکنه و استیم میگه بازی نمیشه کرد رو افلاین مد.
چه کنم؟
تانگل که هی پشت سر هم اپدیت میخواد چه کنیم؟
کمک!
کمک کمک کمک کمک...![img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
یه کی بود که عاشق diablo بود.... برای اومدنش تو بازار روز شماری میکرد... اون اومد اما.... اون کس دیگه عاشق نبود....چون فهمید که نمیتونه بازی عشقشو بازی کنه. خب دیگه بلیزارد اینطوریش کرد...همیشه انلاین.اورجینال.بدون کرک .گرافیک بالا.بستن ای پی ایران و....
همه ی اینا باعث شد که عاشق قصه ی ما دیگه عاشق نباشه و یک منتقد و ضد بازی های بیلیزارد باشه کسی باشه که حاضره بره بیلیزاردو هم به اتش بکشه.
مرگ بر دیابلو و بیلیزارد!
پاسخ
آقا من یه سوال دارم . اونم اینه که برای بازی های آنلاین سرعت نت باید چند باشه.بازی هایی مثل gta iv یا gta  online که  به زودی میاد. 

اصلا ما که تو ایرانیم می تونیم با این سرعت باری کنیم؟؟؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink پرسرعت‌ ترین و پایدارترین سرور دانلود Steam در ایران Cyberlife 7 37,405 09-12-2022, 05:16 PM
آخرین ارسال: anaa
Tongue آموزش کامل آنلاین بازی کردن بازی زیبای Grid 2 MohsenPunisher 52 24,375 09-12-2021, 04:42 PM
آخرین ارسال: eidur100
Photo آموزش آنلاین بازی کردن Call of Duty Modern Warfare 2 ( کرک آلتر قدیمی ) GodofWar2153 65 43,827 07-24-2020, 02:26 PM
آخرین ارسال: amir5612
  روش آنلاین بازی کردن DayZ arshya 73 40,032 04-06-2020, 11:27 PM
آخرین ارسال: Michael7930
  آموزش آنلاین بازی کردن Rainbow Six:Siege (بدون کرک آنلاین) PG.AMiRHoSsEiN 85 62,140 02-08-2020, 03:45 PM
آخرین ارسال: m.s.r.z.y

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان