امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود Soundtrack‌های Me Before You محصول 2016
به نام خدا

[تصویر:  goi2_53456234672347.jpg]

اطلاعات

هنرمندCraig Armstrong
عنوان: Me Before You
سال انتشار: 2016
برچسب: WaterTower Music
ژانر: Score, Soundtrack
کیفیت: MP3, 320 kbps
حجم کلی: 101 mb

« من پیش از تو » نام کتاب معروف و پرفروشی است که در سال 2012 توسط جوجو مویز منتشر شد و در صدر پرفروش ترین آثار سال قرار گرفت و جوایز بسیاری هم برای این نویسنده به ارمغان آورد. موفقیت و محبوبیت کتاب عاشقانه خانم مویز به حدی بود که تصمیم گرفته شد تا اقتباسی سینمایی از روی آن صورت بگیرد که با توجه به تعداد زیاد طرفداران این داستان، تصمیم قابل پیش بینی بود. این کتاب در ایران هم توسط خانم مریم مفتاحی و توسط انتشارات « نشر آموت » در اختیار علاقه مندان به دنیای کتاب قرار گرفته که اتفاقا یکی از پرفروش ترین کتاب های بازار ایران نیز بوده است. فیلمنامه « من قبل از تو » توسط خودِ جوجو مویز به رشته نگارش درآمده به همین جهت می توان اکثر ویژگی های ارزشمند رمان اصلی را اینبار بر پرده نقره ای مشاهده کرد. مویز موفق شده تا شخصیت های جذاب رمانش را تا جایی که می توانسته به شخصیت هایی سینمایی مبدل نماید و در این راه کمی هم از شاخ و برگ های اطرافیان 2 شخصیت اصلی زده تا فیلم بر یک موضوع خاص متمرکز شود. « من قبل از تو » در مجموع یکی از بهترین آثار عاشقانه ای است که در ماه های اخیر به نمایش درآمده که البته دلیل اصلی آن را باید ارزش رمانی دانست که اثر از روی آن اقتباس شده است. « من قبل از تو » قطعا مخاطب را دچار فوران احساسات خواهد کرد و گاهی هم او را به خنده خواهند انداخت. این روزها کمتر فیلم عاشقانه ای را خواهید یافت که بتواند اشک مخاطبش را درآورد و البته پس از پایان فیلم با توجه به پایان بندی داستان، او را عمیقاً به فکر فرو ببرد؛ بنابراین « من پیش از تو » می تواند یک اثر ارزشمند برای تماشا باشد.

لیست موسیقی‌متن

[تصویر:  znr_me_before_you.jpg]

لینک دانلود

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
کتاب این فیلم عالی بود. خیلی زیبا. پیشنهاد میکنم کتاب خونا اول کتابشو بخرین بعد فیلمو ببینین.
خیلی ممنون آقا مجید.
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
(07-07-2016, 11:37 PM)Ali Danger نوشته است: کتاب این فیلم عالی بود. خیلی زیبا. پیشنهاد میکنم کتاب خونا اول کتابشو بخرین بعد فیلمو ببینین.
خیلی ممنون آقا مجید.
خواهش می کنم و ممنون بابت نظرتون
میشه بگید مترجم این کتاب کی هست و یا اینکه چند نفر این کتاب رو ترجمه کردند؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(07-07-2016, 11:40 PM)مجیدنصر نوشته است:
(07-07-2016, 11:37 PM)Ali Danger نوشته است: کتاب این فیلم عالی بود. خیلی زیبا. پیشنهاد میکنم کتاب خونا اول کتابشو بخرین بعد فیلمو ببینین.
خیلی ممنون آقا مجید.
خواهش می کنم و ممنون بابت نظرتون
میشه بگید مترجم این کتاب کی هست و یا اینکه چند نفر این کتاب رو ترجمه کردند؟

نویسنده: Jojo Moyes 
انتشارات آمون.
2جلده: من پیش از تو - پس از تو
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
دروغگو ها،کامنتها هم الکی هستن.فقطططططط میخاین ک اعضای سایت بره بالا.دروغکی نوشتید ک کتاب آپلود شده، متاسفم...
پاسخ
سلام

خوب کسی این فیلم را دیده بلکه گوشه ای از احساسات فوران شده را تعریف کند...
جدی در مورد این فیلم کمی کنجکاو شدم
آگهی فارس
................

آگهی ویژه 8 ستاره رایگان برای مدتی محدود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود موسیقی متن فیلم La La Land با کیفیت iTunes Station 1 2,058 03-05-2017, 11:57 PM
آخرین ارسال: kishisland
  دانلود موسیقی متن فصل 4 سریال Sherlock Station 0 1,952 02-25-2017, 07:30 PM
آخرین ارسال: Station
  دانلود آلبوم موسیقی فیلم زیبای تایتانیک (Titanic 1997) Maziyar Hemmati 0 1,457 08-06-2016, 05:04 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  دانلود آلبوم موسیقی متن فیلم All the Way (تمام مسیر) Maziyar Hemmati 0 1,381 07-19-2016, 03:00 PM
  دانلود آلبوم موسیقی فیلم allegiant Maziyar Hemmati 0 1,948 07-17-2016, 01:11 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان