امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش رفع ارور waiting to install در ps4
خیلیای این مشکلو دارن بدون اینکه راه حلشو بدونن پس با ما همراه باشید تا راه حلو بگم

خوب الو دلیل این ارور اینکه که شما یه بازی خریدید مثلا ریجن دو یا سه درحالی که اکانتی که ساختید  ریجن یک هست یا ریجنی غیر از ریحن سی دیتون  
(برای پیدا کردن ریجن اکانتتشون باید شهری که تو ثبت نام زدیدو پیدا کنید )

و  برای dlc بازی های از اکانت ریجن متفاوت استفاده کردید مثلا من برای بازی اساسین ریجن دو از اکانت ریجن یک استفاده کردم و روش اینبود:

روی ایکون بازی می رم بخش add on های بازی رفتم این اد ان ها برای ریجن یک بازی هست و برای ریحن دو ممکنه متفاوت باشه خب تنها کافیه یه اکانت ریجن همخون با بازیتون بسازید و اگر کدی دارید توی اون بزنید یا از addon های داخل اون اکانت استفاده کنید مثلا add on  داخل ریجن دوی بازی اساسین با ریجن یک متفاوته و چند تا ایتم توی ریج دو نیست مثلا پک ویکتوریا هنوز برای ریجن دوی بازی نیمده 

اموزش ساخت اکانت بالای صفحه هست

با تشکر

sepehr
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
سلام. بعضی از دی ال سی ها پولی هستن. من اینو نمی دونستم و کلی پول برای خرید و دانلود دی ال سی Episode Prompto و Episode Gladiolus تو بازی Final Fantasy XV دادم. یعنی الان باید اکانت جدید بسازم و دوباره با اون این دو تا رو بخرم ؟؟!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان