امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی درباره ی PS3
سلام
اگه بخوام از دانگل استفاده کنیم باید ps3 هک شده باشه حتما؟
اگه نه یعنی میشه ps3 هک نشده رو با دانگل کپی خورش کرد؟
اگه میشه یه توضیح جامع بدید قصد خرید دارم.
I'm not a player,but a gamer
players get chicks
I get Achievements

برادر من اینو باید اینجا بپرسی نه تاپیک جدا بزنی
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
کلیک کنید >>>

[تصویر:  76561198078353517.png]

از تابستون سال پیش من PS3 رو بردم کپی خور کردم و ورژن جدید مولتی من ریختم الان بدون نیاز به دانگل دارم بازی ها رو همزمان با عرضه ی جهانی میگیرم و بازی میکنم بدون هیچ گونه مشکلی حتی الان من The Last Of Us رو هم دو روز پیش گرفتم و دارم بازی میکنم و تو این روش تو بازی هات رو راحت تو هارد دستگاه یا اکسترنال میریزی. 
اینجا دیگه از این سوالا نکن!و خودت باید یه سری چیزا رو بگی تا بهت بگم میتونی یا نه!اولا که دانگل خود به خود وقتی به کنسول وصل بشه کنسول رو کپی خور نمیکنه و فریمور مخصوص داره مثلا دانگل Cobra فریمور خودش رو داره True Blue هم فریمور مخصوص داره(تیم ریباگ تولید کرده)!اگر ورژن کار خونه ای دستگاه 3.55 یا پایین تره باشه و الان آپدیت شده باشه میشه دانگریدش کرد(البته فعلا از 4.21 به بالا رو نمیشه کلا دانگرید کرد حتی اگه ورژن کارخونه ای اونا 3.55 یا پایین تر باشه) اگرم ورژن کارخونه ای دستگاهت 3.55 یا پایین تره و فریمور دستگاهتم 3.55 یا کمتر هست که خیلی بی دردسر میتونی کاستوم فریمور نصب کنی و دستگاهت رو کپی خور کنی!راستی دستگاهت باید برای استفاده از دانگل شرایطی که گفتم رو داشته باشه و الان با وجود اومدن کدهای lvl0 کنسول و دامپ شدن دانگل ها نیازی به خریدشون نیست چون استفاده خاصی ندارن!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان