امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوباره بای گیمفا!
بچه ها سلام امروز اینو می خوام بهتون بگم که این فروم جای پیشرفت زیاد داره خیلی زیاد خب امیدوارم هر روز بیشتر پیشرفت کنه وبهترین سایت گیمینگ ایران بشه
ولی می خواستم یک چیز دیگه رو بگم و اونم اینه که این فروم تا درست مدیریت نشه هیچی نمی شه تو این سایت و فروم بچه های فوق العاده ای هستن و واقعا من خوشحالم ولی برای چند تا چیز متاسفم»
1: مدیریت ضعیفه فروم
2:دیگه به مسائل مهم بازی ها توجه نمی شه و فقط شده گفت گو ازاد
3: زدن تایپیک های مسخره مثلا زبان های مختلف چه ربطی به گیم داره
و ................................................................................ که خیلی هستن ولی جاش نیست توی اینجا بگم

تنها چیزی که الان دوست دارم بگم اینکه خداحافظ تمام بچه های گیمفا من که رفتم امیدوارم 2 سال دیگه که امدم ببینم سایت پیشرفتش عالی بوده و بهترین سایت گیمی شده خیلی ها این روزا دارن این تایپیک های خداحافظی رو میزنن اینها تصادف نیستش.اینها ضعف هستن
Confused24:Confused74:Confused29:

ولی سایت اصلی پرچمش بالاست Confused62:
موافقم باید یه فکری برای این گفت و گوی آزاد کرد همش داره میشه چت روم!اگه دسته من بود نصفشو میبستم!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
واقعا با مورد اول موافق هستم

بعضي از مديرا اثلا انگار نه انگار كه مدير هستند ( شايد خودم هم جزو اون گروه باشم )

تا حالا يه خط هم خودشون ننوشتن بعد شدن مدير انجمن

كسي كه مدير ميشه لااقل بايد يه سر رشته اي از بخشش داشته باشه

يا مثلا وقتي ميبينه كاربري فعال هست و تاپيك هاي مفيد ميزنه بايد بهش اعتبار بده

ولي متاسفانه ....

اميدوارم فروم هر چه زودتر پيشرفت كنه و از اين وضع كه همه دارن از اينجا ميرن خارج شه
(10-05-2012, 02:17 PM)Gamerstation نوشته است: واقعا با مورد اول موافق هستم

بعضي از مديرا اثلا انگار نه انگار كه مدير هستند ( شايد خودم هم جزو اون گروه باشم )

تا حالا يه خط هم خودشون ننوشتن بعد شدن مدير انجمن

كسي كه مدير ميشه لااقل بايد يه سر رشته اي از بخشش داشته باشه

يا مثلا وقتي ميبينه كاربري فعال هست و تاپيك هاي مفيد ميزنه بايد بهش اعتبار بده

ولي متاسفانه ....

اميدوارم فروم هر چه زودتر پيشرفت كنه و از اين وضع كه همه دارن از اينجا ميرن خارج شه
آخ درد منو گفتی گیمرConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:فقط تو هوامو داری گیمر و یعضی مواقع maximum-devConfused41:Confused41:Confused41:Confused41:

همه دارن اعتبارای منو نیگا میکنن قضیه چیه؟Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:Confused05:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
(10-05-2012, 01:51 PM)RANDY نوشته است: بچه ها سلام امروز اینو می خوام بهتون بگم که این فروم جای پیشرفت زیاد داره خیلی زیاد خب امیدوارم هر روز بیشتر پیشرفت کنه وبهترین سایت گیمینگ ایران بشه
ولی می خواستم یک چیز دیگه رو بگم و اونم اینه که این فروم تا درست مدیریت نشه هیچی نمی شه تو این سایت و فروم بچه های فوق العاده ای هستن و واقعا من خوشحالم ولی برای چند تا چیز متاسفم»
1: مدیریت ضعیفه فروم
2:دیگه به مسائل مهم بازی ها توجه نمی شه و فقط شده گفت گو ازاد
3: زدن تایپیک های مسخره مثلا زبان های مختلف چه ربطی به گیم داره
و ................................................................................ که خیلی هستن ولی جاش نیست توی اینجا بگم

تنها چیزی که الان دوست دارم بگم اینکه خداحافظ تمام بچه های گیمفا من که رفتم امیدوارم 2 سال دیگه که امدم ببینم سایت پیشرفتش عالی بوده و بهترین سایت گیمی شده خیلی ها این روزا دارن این تایپیک های خداحافظی رو میزنن اینها تصادف نیستش.اینها ضعف هستن
Confused24:Confused74:Confused29:

ولی سایت اصلی پرچمش بالاست Confused62:
بای بای!
Confused43:

[تصویر:  26055552758238308166.jpg]\cell \lastrow\row}

من از رندي عزيز خواهش ميكنم كه نره

و بمونه و به كاربرايي كه همش دنبال موضوع هاي متفرقه هستن ياد بده كه اينجا فروم گيم هست نه جايي براي خوش گذروندن

با فعاليت هاي عاليش
فکر نکنم رفتنی در کار باشه. اینو با توجه به تجربه خودم میگم ولی جدیدا فروم خیلی راکد شده.
دیگه بر نمی گرده؟

اگه بر نگرده حیف شده
چون من الان تایپیک رتبه ی گیمفا در الکسا رو دیدم که ایشون اپدیتش می کرد
در ضمن چند تا تایپیک خوب از ایشون دیدم و ایشون توی همه ی تایپیک ها نظر می دادن و تایپیک رو به جنجال می کشیدن که فکر می کنم برای یک فروم خوبه که جنجالی باشه و خیلی توی تایپیک ها بحث بشه (منظور از بحث دعوا نیست منظور نظرات مغایر بایکدیگر هستش)
هنوز نیومده؟!
نه منم کم کم دارم به حرف رندی میرسم ولی الان یه پیش نمایش گذاشتم کسی به روی خودشم نیاورد!ولی اگه یه مطلب چرت گفت و گوی آزاد بود الان 6 صفحه شده بود این فروم ادمو زده میکنه!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  // توئیت‌های بروبکس گیمفا // Station 261 70,894 06-05-2021, 12:01 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  [سرگرمی و دورهمی] به Crew گیمفا در بازی Gears POP بپیوندید White Beard 0 1,154 09-07-2019, 08:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
Wink برو بچ گیمفا alisalar11 0 1,048 05-11-2019, 03:47 PM
آخرین ارسال: alisalar11
  نظرسنجی: انجام دوباره بازی‌ها بعد از اتمام آن‌ها Sina Assassin 30 6,784 09-10-2016, 09:20 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  سرعت اینترنت کاربران انجمن گیمفا | عکس + راهنمایی Free man 151 27,639 08-12-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان