امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوباره بای گیمفا!
پیش نمایشت رو خوندم عالی بود بده اقا دانیال بذاره توی سایت
اره واقعا! فروم خیلی راکد شده.
چه ربطی به موضوع داره؟! Confused60:
از اونجایی که maximum_dev خیلی به بخش فروم اشراف داره من و بقیه در کارهای ایشون مداخله زیادی نمی کنیم. یعنی درست نیست وقتی تصمیمی که ایشون گرفتن رو ما بیاییم با یه نظر مخالف پایمال کنیم.

بحث درباره اعتبارها شد. این بحث ها تو همه سایت های گیم دیده میشه. حالا اینجا اعتبار اسمشه ، تو دنیای بازی لایک ، تو پردیس گیم و سایت های هم خانواده اش تشکر! خواستم یک سوال از همتون بپرسم: واقعا درک و فهم شما دوستان عزیز به یه عدد هست؟ 100% نه! اصلا چه معنایی داره تلاش کنی فقط برای اعتبار و تشکر؟ آره قبول دارم اعتبار یه وسیله ایی هست واسه تشویق کردن کاربرا برای فعالیت بیشتر ولی نه در این حد که حاضر بشید به هم دیگه پرخاش کنید. حالا واقعا خوشحالم بر خلاف سایت های دیگه که نمیخوام اسم بگم واقعا جو فروم و بخش سایت اصلی خیلی خوبه و تقریبا همه احترام همدیگه رو نگه می دارم. این نشون میده که واقعا آدم های خوب و فهمیده ایی تو سایت هستند.

درباره اینکه مدیریت ضعیفه من یه نکته رو دوست دارم گوش زد کنم. میخوام بپرسم اگه من و دانیال بیایم به این تالارها سر کشی کنیم 100% اینجور تاپیک ها و تاپیک های بحث آزاد رو حذف می کنیم! دوستان که به سیاست کاری من به بخش خبری سایت تا حدودی آشنا شدند. دیگه خبری از اسپم های تبلیغاتی و ... نیست. خب به همین علت یه عده از عملکرد من ناراضی بودند و می گفتند آزادی حق بیان و از این جور چیزا رو از ما می گیرید! خواستم بگم اگه ما به این بخش سر کشی کنیم آیا این مورد رو قبول می کنید که این بخش مثل بخش خبری سایت بشه؟ تنها فرقی که با بخش خبری داره این هست که تو بخش تالار می تونید "ترول " کنید ، بحث کنید ، جو سازی کنید و تا جایی که می تونید با همدیگه کلنجار برید سر بازی ها. یا می تونید نظرسنجی های خوبی راه بندازید. مثلا محبوبیت کدوم کاراکترها بیشتر و .....

منتظر جواب دوستان هستم. پیام خصوصی ورد پرس باگ داره و بعضی از اسامی فرستنده ها رو نمی نویسه. اگه دوست ندارید و یا خجالت می کشید تو تاپیک نظرتون رو بگید از طریق همین فروم با پیام خصوصی به من بگید.

با تشکر از همه دوستان و کاربران محترم گیمفاConfused74:
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  // توئیت‌های بروبکس گیمفا // Station 261 70,888 06-05-2021, 12:01 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  [سرگرمی و دورهمی] به Crew گیمفا در بازی Gears POP بپیوندید White Beard 0 1,153 09-07-2019, 08:36 PM
آخرین ارسال: White Beard
Wink برو بچ گیمفا alisalar11 0 1,046 05-11-2019, 03:47 PM
آخرین ارسال: alisalar11
  نظرسنجی: انجام دوباره بازی‌ها بعد از اتمام آن‌ها Sina Assassin 30 6,784 09-10-2016, 09:20 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  سرعت اینترنت کاربران انجمن گیمفا | عکس + راهنمایی Free man 151 27,638 08-12-2016, 01:44 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان