امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رئیس پلی‌استیشن: اطلاع نداریم که آیا پلی‌استیشن ۵ آخرین کنسول ما خواهد بود یا نه
رئیس پلی‌استیشن: اطلاع نداریم که آیا پلی‌استیشن ۵ آخرین کنسول ما خواهد بود یا نه

[تصویر:  sony_logo_720w-250x132.png]

به نظر می‌رسد که حتی رئیس بخش پلی‌استیشن نیز از ادامه‌ی راه این کنسول و به کلی نسل کنسول‌های فیزیکی اطلاع کاملی ندارد.

در چند ماه اخیر، صنعت بازی‌های ویدئویی به سمت و سوی استریم تمایل پیدا کرده است که همین مورد باعث می‌شود آینده‌ی کنسول‌های فیزیکی اعم از پلی‌استیشن و اکس‌باکس در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. رئیس بخش پلی‌استیشن در رابطه با این موضوع چنین بیان کرده است:

نقل‌قول:
من در سال ۲۰۱۲ به حرف آدم‌های باهوش و مستعدی گوش دادم که تقریبا موافق بودند که پلی‌استیشن ۴ با شکست روبرو خواهد شد. دلایل زیادی برای مخالفت با آنان نداشتم، ولی به کلی و با تمام وجود به پلی‌استیشن ۴ ایمان داشتم. اکنون نیز کاملا به نسل بعد امید داشته و به آن ایمان دارم. ولی بعد از آن، چه کسی می‌داند که با چه روبرو هستیم؟ یک مکانیزم ابری و استریم؟ احتمالا! با این حال نمی‌توان به خوبی در این رابطه پیش‌بینی‌های لازم را انجام داد. من از آینده‌ی کنسول‌ها خبر ندارم، ولی اگر داشتم هم به شما نمی‌گفتم! [با خنده]

قطعا هم برای رئیس پلی‌استیشن و هم سونی مهم‌ترین عامل آن است که شرکت و برند مذکور، پیشرفت کند. با این حال صنعت بازی‌های ویدئویی با سرعتی اعجاب‌انگیز در حال پیشرفت است و تصور آینده بسیار سخت است. کافی است ۲۵ سال پیش را نگاه کنید تا متوجه شوید که در این زمان کم چه شرکت‌های بزرگی پا به این عرصه گذاشته‌اند و اکنون چقدر موفق هستند. در این صورت، ۲۵ سال آینده را چه کسی می‌تواند پیش‌بینی یا تصور کند؟
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,664 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,353 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  پلی‌استیشن ۴ به دومین کنسول پرفروش تاریخ تبدیل شد yazdandoost 0 1,377 10-30-2019, 05:37 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,275 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,274 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان