امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز های برتر MGSV:TPP
(09-26-2015, 02:46 PM)AAROnN7 نوشته است: گفته به زیر  برسه

خوب من الان زید 50000 هستم دیگه!
پاسخ
اقا به نظرتون ما اخر چیکار کنیم ؟ S0 (2)
هرچقد این اسنیک رو میشوریم تو باران یا مادر بیس هیچی نمیشه  :dodgy:
صورتش به صورت کامل خونی شده لباسش هم همینطور شاخش هم بزرگ تر شده یه هفتس میخوام اینو تمیز کنم انگار نه انگار  :D اصلا با هیچی نه لباسش نه خودش تمیز نمیشه  :D
[تصویر:  AZTdz.jpg]
پاسخ
دوستان اینم از لینک آپلود باز ویدیو ها تقدیم به شما:

Rescue Hideo Kojima

Dancing in the rain

Present from quite
پاسخ
مطلب راجع به راز های بازی هست، اون وقت تمام ملت بی جنبه کلیک کردن روی تصویر تنها یکی از شخصیت ها. خداییش این قدر براتون سخت و غیرقابل تحمله که تصویر یه شخصیت زن رو ببینین؟ حالا دیگه بحث لباساش و اینا رو بیخیال چون به نظر میاد براتون کلا فرقی نداره پوشش مثل کوایت باشه یا کاملا با حجاب
اون تصویر اولی که هنرمندان عزیز فروم برامون حتی بهتر از سانسور چی های صدا و سیما سانسورش کردن کلا حذف شد (نه به خاطر این که کوایت مشکل داشت، به خاطر این که سانسور شما ها خیلی هنرمندانه بود). کلا رازی که مربوط به اون قسمت بود حذف شد تا شما ها همه سبک شین و یه نفس راحت بکشین. (نه به خاطر این که کوایت مشکل داشت، به خاطر این که رفتار و واکنش شما ها بسیار زیبا بود)
نقل‌قول: BigBoss و Quiet با هم میرقصند و....(بدون شرح S0 (15) S0 (15))
چرا الکی جو میدی؟  S0 (43)
بیگ باس و کوایت با هم میرقصند؟ والا به سختی میشه اسمش رو "رقص" گذاشت. "و........" دیگه چیه؟ بعد از "رقصشون" دیگه چیزی نیست اصن. 
هر کی هم هر ارسالی در رابطه با کوایت بده حذف میشه.
پاسخ
دوستان لطفا یه مقدار رعایت کنید مسائل مربوط به "کوایت" رو.
اگر هم شوخی میکنید (من خودم عاشق اینجور شوخیام S0 (25) ) دیگه زیادی کشش ندید.
همینجوریش سر بی جنبه بازی یه عده (از عزیزان تگ دار و نویسنده سایت بعیده) پست ناقص شد.
یه کاری نکنین مجبور شیم سر انتشار هر مطلب یه ساعت از مدیر اون بخش اجازه بگیریم.
خودتون یه کاری نکنید که آزادی مطلب گذاشتن هم ازتون گرفته بشه
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش دوم saeed aghababaee 9 3,982 09-10-2016, 08:50 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  ورود آقایان ممنوع! | ۳۰ شخصیت مونث برتر در بازی های رایانه‌ای – بخش اول saeed aghababaee 11 4,603 09-08-2016, 03:43 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  به ارزش یک بازی کامل… | ۱۰ محتوای الحاقی برتر در تاریخ بازی‌های رایانه‌ای saeed aghababaee 0 1,346 08-18-2016, 01:48 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  صدایی عمیق، خاطره ای فراموش نشدنی | 10 صداپیشه برتر بازی‌های رایانه‌ای Yves Guillemot 11 4,284 06-28-2016, 08:31 AM
آخرین ارسال: Like A HERO
  مردی که خاطره می‌سازد / ۱۰ شخصیت برتر Troy Baker saeed aghababaee 9 3,977 06-06-2016, 01:41 AM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان