امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایه بازی dayz (تمام موارد) قسمت دوم (اخر)
با سلام
 امروز میریم سرقسمت دوم راهنمایه
[تصویر:  dayz_screenshot_wallpapers_by_suzuki88-d5ecqup.jpg]
 دی زی

1-اولین نکته رو بگم به هیچکس اعتماد نکید حتی دوستاتون
2-وقتی میبینید فردی کمک می خواد میگه بیا دنبالم من دوستم داغونه یا اینکه خودم نیاز به آب دارم همون اول کار بدون معتلی بکشیدش(من خودم شخصا ادرس دوستش که مریضه رو میگرم بعد خودشو میکشم بعدشم خیلی یواش بدون که کسی بفهمه به ادرسش که گفت میرم اگه چند نفر بودن که یعنی تله اگه یک نفر بود میرم اونم میکشم)
3-فقط خودتون دوست خودتون هستید
4- از شهر های بزرگ دوری کنید (مجتمع های آپارتمانی) بیشترین زامبی رو اون جاها دارن
5-از کارخونه بزرگ تو نقشه دوری کنید اونجا جز زامبی و یه مشت ادم که دنبال کشتن همدیگن چیزی گیرتون نمیاد
6-وقتی می تونید راه برید هیچ لزومی نداره بدوید
7-راه رفتن آب کمتری از تون کم میکنه تا دویدن
8-سعی کنید همیشه مخفی باشید
9-جنگل از شهر و روستا و خیابون امن تره (ولی منابش خیلی کمه)
10-برای اینکه بفهمید آب سمتی که شما هستید هست یا نه نگاه زمین کنید یا اینکه به صدا پاتون گوش کنید
11-اگه تفنگتون خالیه دور نندازیدش بلکه نگهش کنید اگر کسی حمله کرد بترسونیدش(من خودم تا الان 6 نفر رو با تفنگ خالی گرفتم به عنوان طعمه استفادشون کردم)
12-سکه سیاه واقعی هست سکه سیاه کم یاب و با ارزشه تا حدی کم یابه که بعضیا میگن شایعه هست و اصلا سکه سیاهی تو بازی وجود نداره
13- با سکه سیاه شما میتونید بیشتر از 15 تا کوله استیک گاو یا 25 تا کیف بزرگ سیب داشته باشید(بازم میگم هم سکه کم یابه هم فروشنده فروشنده یک بوت افلاینه که تو جنگل پرسه میزنه)
14-هیج وقت به فروشنده حمله نکنید وگرنه میمیرید  بعد از زنده موندن کشتن فروشنده سخترین کاره (ولی اگه گیرش بارید میشه تقریبا 5 نفره کشتش ولی بعدش باید همدیگه رو بکشید)
15- اگه به فرودگاه رسیدید دنبال لباس زد گلوله بگردید و شاتگان سیاه(کم یابه)
16-اگه شوکر برقی بلند دیدید نگش دارید تا باتری پیدا کنید
17-هچوقت وقت تون رو برای درست کردن ماشین هدر ندید
18-هیچ وقت جسم سنگینی رو پرت نکنید وگرنه می فتید بی هوش میشید
19- سعی کنید با زامبی ها درگیر نشید
20-اگر تونستید کشاورزی کنید تا اخر بازی زنده میمونید(اگه بهتون حمله نشه یا آب تون تموم نشه)
21-اگر چند نفر با شما دوست شدند تو اولین فرست طوری که نفهمن بکشیدشون چون به هر حال کسای که اعتماد میکنن میمیرند
22- سعی کنید دزدی از کسی نکنید اگرم کردید بعد طرف رو بکشید
23-پیاز خیلی سریع بیماری مسمومیت رو خوب میکنه
24-همیشه سعی کنید به سمت خورشید یا مخالفش حرکت کنید
25- این یکی از مهم تیرین قانون هاست من خودم همیشه تو بازی بهش عمل میکنم چیزی که بدرد شما نمی خوره بهتره بدرد هیچکس نخوره (مثلا شما یه تفنگ دارید و یه تفنگ مثل مال خودتون رو پیدا میکنید تفنگ خودتون رو یجا گم گور کنید لا بوته های بی مسرف بندازیدش و اون یکی رو بردارید یا اون یکی رو بندازید دور فرقی نمیکنه)
28-چیز که نمیشه نگه کرد رو بخورید(مواد غذای)
29-هرشهر یک پاسگاه داره که میشه مهمات خوبی پیدا کرد
30-اگه به پایگاه نظامی رسیدید و هیچ وسیله یا اینکه خیلی وسیله بود سریع فرار کنید چون تله هست اگرم به خودتون عتماد دارید بمونید و دفاع کنید
31-اگه جای دود دیدید یا ادم هست یا هلیکوپتر صقوت کرده (اگه هلیکپتر باشه بیشترین وسایل نظامی گیرتون میاد البته هلیکپتر تو سرور به صورت انتخابی هست ادمین اگه گزینه رو فعال کنه هلیکپتر هم ماید راستی داشت یادم می رفت سکه سیاه و فروشنده هم باید ادمین گزینه رو فعال کنه تا باشن)
32- مواضب گرگ های تو جنگل باشید (اینم گزینه ای هست)
33- اگر خیس شدید به سمت نور خورشید بدوید توری که نور رو تون باشه
34- و اخرین مورد هیچ وقت ریسک نکنید(میدونم تو مقاله قبل گفتم ولی خیلی مهمه برا همین دو باره گفتم)

خیله خوب دوستان اینم اخرین قسمت بود امیدوارم خوشتون اومده باشه 113
پاسخ
سلام توصیه های خوبی بود فقط:
لوزمی=لزومی
سقوت=سقوط
گذینه=گزینه
وصیله=وسیله
مسرف=مصرف
بارید=بیارید
حدر=هدر
موفق باشی 113
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
تو بازی میشه سوار ماشین شد؟
[تصویر:  2pteqp02pab2bdodgq.jpg]
Dreams
Only On PlayStation
Coming Soon...
پاسخ
(08-27-2016, 09:29 PM)Vikings نوشته است: تو بازی میشه سوار ماشین شد؟

بله میشه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-27-2016, 07:35 PM)THE LUNATIC FRINGE نوشته است: سلام توصیه های خوبی بود فقط:
لوزمی=لزومی
سقوت=سقوط
گذینه=گزینه
وصیله=وسیله
مسرف=مصرف
بارید=بیارید
حدر=هدر
موفق باشی 113

شرمنده من کلا از بچگی املام بد بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,498 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت اول به پایان رسید) Auberon 23 117,658 12-02-2017, 06:29 PM
آخرین ارسال: Arash0111
  راه حل تمام ارورهای اعصاب خورد کن مربوط به (dll.missing(top 10 علیرضا! 37 45,823 08-26-2017, 11:29 AM
آخرین ارسال: Future
  راهنمای جامع بازی Undertale (پست آپدیت شد قسمت دوم) mohireza 4 6,061 11-02-2016, 04:03 PM
آخرین ارسال: omidcraft

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان