امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی جهتِ خریدِ کنسولِ 3DS
Lightbulb 
با عرض سلام خدمتِ عزیزان؛
من در سددِ تهیه‌یِ کنسولِ دستیِ 3DS شرکتِ نینتندو هستم؛ اما پیش از خریداری نیازمندِ کسبِ اطلاعاتی "دقیق" درخصوصِ قیمتِ کنسول، قیمتِ بازی‌هایش و نحوه‌یِ تهیه‌یِ بازی‌هایش (به‌صورتِ دیسک است یا تماما دانلودی هستند) می‌باشم.
در ادامه لطفا تجربه‌یِ شخصیِ خود را در استفاده از این کنسول بیان نمائید. (مزایا و معایب آن)
و در آخر این‌که آیا این کنسول به صورتِ کامل هک شده یا خیر؟ در صورتِ هک شدن، قیمتِ کنسولِ هک شده و بازی‌های آن و این‌که آیا با کنسولِ هک شده می‌توان واردِ بخشِ آنلاینِ بازی‌ها شد یا خیر را ذکر نمائید. (لطفا از بیانِ شایعه‌ها بپرهیزید و در صورتِ داشتنِ اطلاعاتِ دقیق بیان فرمائید)
از دوستانی که این کنسول را داشته و یا دارند خواهشمندم اطلاعاتِ خود را با من و دیگر کاربرانِ هم‌چون من به اشتراک بگذارند.
با تشکر S0 (74)
ای عجب بنگرفت دلتان و نشد جانتان ملول                 زین هواهای عفن وین آب‌های ناگوار

[تصویر:  Orc727.jpg]
اینجا عکس ی اورک بود از Warcraft 3 اما حالا نیست
خودتون تجسمش کنین :دی
پاسخ
امولاتور این کنسول برای pc اومده به خوبی هم کار میکنه.من که به شخصه بازی هاش رو با امولاتور انجام میدم.توصیه میکنم شما هم یه تستی بکنی تا دستت بیاد بازی هاش چه جورین.
تا جایی که میدونم کاملا هک شده و بازی هاش رو هم به راحتی میتونید دانلود کنید و ضاهرا با استفاده از مموری کارت مخصوص خودش میتونید بازی هارو انجام بدید.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان