امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در بازی Batman : Arkham City
بابا یه بازیه دیگه! چرا اینقدر به خودت فار میاری؟ Confused66:Confused66:

بابا یه بازیه دیگه! چرا اینقدر به خودت فشار میاری؟ Confused66:Confused66:
پاسخ
پچه ها چطوری باید بازی رو نصب کرد
پاسخ
بازی را مثل تمام بازی ها بدون هیچ کار اضافی نصب می کنین. بعد از نصب باید Games for windows LIVE نصب کنین. موقعی که بازی اجرا شد از طریق GFWL برای خودتون یک Local Profile بسازید. همین!
پاسخ
سلام اقا میدونم خیلی وقته دیر شده ولی برای من تازه این بازی درست شده چون مشکل داشت اونجایی که میگه برین توی موزه باید دستگاه های پنگوئن رو از کار انداخت توی بازیسنتر خوندم نمیفهمم بعد اون ماجرا از پایین افتادن از اون بالا وقتی روی صندلی هستیم بعد فیلم چیکار کنیم ممنون میشم عکس هم بزارید
پاسخ
سلام بچه ها من تو مرحله ای که باید مستر فریز رو پیدا کنم گیر کردم . میرم به سردترین نقطه که مطعلق به یک ساختمون قدیمی پلیسه ولی هیچ راهی وجو نداره لطفا راهنمایی بفرمایید . 
پاسخ
(11-28-2014, 10:12 PM)'skylight12566' نوشته است: سلام بچه ها من تو مرحله ای که باید مستر فریز رو پیدا کنم گیر کردم . میرم به سردترین نقطه که مطعلق به یک ساختمون قدیمی پلیسه ولی هیچ راهی وجو نداره لطفا راهنمایی بفرمایید . 

دوست عزیز اخرین پست برا 2 سال پیشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی

پاسخ
من بازی رو 100% تمومش کردم سوالی داری در خدمت هستم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
[تصویر:  1g9m3x2615avtcitkeoy.png]
پاسخ
با سلام خدمت دوست عزیز جواب سوال های شما

1-با هر بار اعتراف گرفتن مقداری معمای جدید روی صفحه ظاهر می شه.شما باید اونقدر از اون معما هارو حل کنی که محل گروگان های بعدی ظاهر شه....واسه مرحله ی آخر RIDDLER باید همه ی معما های شهر رو حل کنی....

2-اون مردی که دیدی AZRAEL یا همون ازرایل نام داشت....شما باید هر نقطه ی شهر رو برای پیدا کردن اون بگردی....وقتی 4 بار شد باید اون علامت ها رو تجزیه تحلیل کنی و مکان اصلی شو پیدا کنی...(در ضمن ایشون دشمن به حساب نمیان).......یکی از جاهایی که باید دنبالش بگردی روی یه چرخ و فلک بزرگ هست فقط اینو یادم اومد...و همچنین باید بگم تو یه منطقه دو بار دنبالش نگرد ت. قسمت ماموریت ها محدوده ای رو که دیگه نباید دنبالش بگردی مشخص شده.پس تو ناحیه های مشخص شده دنبالش نگرد برو جاهی دیگه

3-تو اون ناحیه ی آبی کمرنگ یه مکان هست که از در ورودی نمی تونی واردش بشی پس از پشت باید بری که آبه....اگه بری میبینی یه راه ورودی اون پشت هست.فکر کنم باید از اون یخ ساز استفاده کنی....

اگه مشکلی بود خبر بده.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
بعضی ها یا نفهمن یا خودشتان زدن به نفهمی![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تاپیک های فسیییییییییییل شده نیارید بالا[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آخرین ارسالش مال سال 2013 هست[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بعد شما میگید سوالی هست در خدمتیم یا راهنمایی می خواید!؟
پاسخ
.........

[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,641 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,370 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,215 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمایی در مراحل بازی farcry4 کیوان 21 10 11,535 02-20-2019, 03:26 PM
آخرین ارسال: mamalmsf
Question راهنمایی برای total war britannia rouhan 1 1,648 11-18-2018, 08:43 PM
آخرین ارسال: ariahamidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان