امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه نمایی مختصر باری بازی fallout 4| بازی ای که پایان ندارد ..
در این پست قصد دارم یه توضیح از بازی بدم که خودم از سایت ign ترجمه کردم امیدوارم مفید باشه :

فالاوت چهار شامل حزب های مختلفی هست . گروه های وابسته با برنامه های مختلف پیشنهاد مزایای مختلف می دن .

گروه های حزب عبارتند از :

شبه نظامیان : اونهایی هستند که   از مهاجران در زمان مهاجرتشون دفعاع می کنن و همین باعث خوشحالیشون می شه

اتحادی از جنس فولاد :

نمی دونم چیه هرچی که می خواین بگین 

حزب یا گروهی  نامشون نظامیان فن اور هست 

وهمه جارو می گردند و استفاده  می کنند از هر  چیزی و هر تکنولوژی ای که به دستشون بیاد . تا به عدل انسانیت برسند 

گروه راه آهن : گروهای که اختصاصی درست شده تا از بی گناهان انجمن دفاع کنند.اونا دارن برای پیدا کردن موسسه تلاش می کنند تا اونو نابود کنند تا تمام انجمن رو ازاد کنند

موسسه :
 گروهی که انجمن رو تاسیس کردند  و محل اقامتشون در زیر زمین هست 

[تصویر:  425px-MinutemenPic01.jpg]

چهار گروه تخصصی فالاوت 4 هر کدوم دارای هدف و طرز فکر مختلفی هستند .
مردان نظامی به دنبال ترویج و توسعه یافتن  اگهی های شهرک در سراسر کشور های مشتکر المنافع هستند 
هدف مردان راه اهن  اینه که به انجمن درست شده  به دست موسسه  درست شده کمک کنند و تا اونا فرار کنند و مستقل بشن و به تنهایی از عهده ی خودشون بر بیان
گروه اتحادی از جنس فولاد به دنبال این هستند که  ثبات نظامی ای درست کنند که  بسیار مسلح باشه تا امنیت جان بشر رو حفظ کنه 

انگیزه ی راز برانگیز گروه موسسه شامل این هست که  از زندگی مصنوعی بهره برداری کنند 

هیچ کدوم از گروه های نه شیطانی هستند و نه خوب در هر حالت بلکه سعی دارند از خودشون اخلاق خوبی نشون بدن که این دنیای خطر ناک رو سهل بکنه برای انسان

وابسته های گروه |

در شروع بازی  پلیر های در حال پیشرفت از طریق تلاش برای هر چهار گروه هستند 

یه بازیکن می تونه از شبه نظامیان و اتحاد از فولاد و مردان راه اهن منافع زیادی همزمان به دست بیاره .

بعد اینکه با گروه موسسه اشنا شدید یه بازیکن می تونه عضو یه گروه دیگه بشه بدون اینکه گروه قبلیشو به خطر بندازه.
این بازیکن ازاده که هرکاری می خواد با اون چهار گروه بکنه 

[تصویر:  Fallout1280jpg-885df5_400w.jpg]

کدام  گروه رو من باید قبول کنم ؟ |

برای انتخاب باید دو چیز رو در نظر بگیری :

نحوه ی بازی کردنت  نقش بازی کردنت
 اگه دوست داری یه خروار پیرو داشته باشی و توسعه پیدا کنی عضو گروه شبه نظامیان شو

اگه می خوای سپر بلای مردم باشی و نجاتشون بدی وارد گروه اتحاد فولادین بشو

اگه می خوای یواشکی بازی کنی با خنجر کار کنی و از همه جا ازادانه بالا بری پیشنهاد می دم مردان راه اهن برات مناسبه

اگه ابهام اخلاقی و فتنه کاری دوست داری باید وقتتو با گروه موسسه بگذرونی که بهترینه 

چگونه وارد یک گروه بشم ؟ |

شبه نظامیان :
در اتفاقات میان داستان باید وارد شی بعد اینکه با deathclaw »بارزه کردی  ادامه به بازی کردن بده تا به quest prestons برسی اونجا  باید مرحله ی first step رو تموم کنی  تا prestons بعد  ازت بپرسه مایلی وارد گروه بشی یا نه 

اتحاد فولادین : به Cambridge Police Department برو (اداره ی پلیس کمبریج)

مردان راه اهن :  مرحله ی  road to freedom (راهی برای ازادی ) رو بید انجام بدی تا بتونی وارد بشی
موسسه :  داستان رو ادامه بده مطمئن بهش می رسی . ( follow the storryline)

تنظیم : saysooka
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در بازی Uncharted 4 aminsh77 2 2,529 01-31-2020, 12:04 AM
آخرین ارسال: Amir8431
  راهنمایی در مورد نصب بازی روی ps3 کپی خور حامد ویکی 0 1,938 09-03-2019, 04:51 PM
آخرین ارسال: حامد ویکی
  آموزش اشتراک گذاری بازی های PS4 White Beard 0 1,171 03-18-2019, 07:24 PM
آخرین ارسال: White Beard
  خرید بازی از PlayStation store Yidbd 1 1,527 09-04-2018, 05:00 PM
آخرین ارسال: yazdandoost
  قیمت بازی های ps4 hp_unique 0 1,333 02-13-2018, 04:18 PM
آخرین ارسال: hp_unique

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان