امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راکاستار: نسخه رایانه شخصیGTA V یک ماه بعد از انتشار نسخه کنسولی منتشر می شود.
باو دعوا نکنید.تایپیک رو هم بالا نیارین.اخطار میگیرید
در روزگار جهل،شعور خود جــــــرم است
دوستان باید این رو یادآوری کنم که اخراج و یا دادن اخطار به کاربران خاطی هیچ گونه ارتباطی به بقیه کاربران نداره که بیان اینجا نظر بدن. این مطلب فقط مربوط به مدیران و کارآموزان می شه. نظردهی مبنی بر اخطار یک نفر مثل اینه که از پزشک بخوای برای فلان بیمار، فلان دارو رو تجویز کنه بنابراین خواشا رعایت کنید. کاربر خوشمزه آقای dbf1 به خاطر این که جدید وارد شده اند فقط اخطار می گیرن ولی اگر چنین شوخی های مسخره ای در بخش رسمی خبری دیده بشه کاربر خاطی برای همیشه اخراج خواهد شد.
مسخره[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
تمامی افرادی که اینجا اسپم دادن یا حرف الکی زدن اخطار میگیرن .
کاربر خاطی برای همیشه اخراج شد .
کاربران دیگه هم دفعه بعد بیان تو اینجور تاپیک ها نظر بدن و هی بحث را دنبال کنن برای همیشه اخراج میشن .
افرادی که به کاراموزان توهین کردن هم اخراج شدن  این هشدار را هم جدی بگیرید دفعه بعد به کاراموزی توهین کنید من میدونم با شما کارآموز ها نماینده مدیران انجمن هستن توهین به اونا توهین به مدیران انجمن هست . روی این موضع بشدت حساس هستم پس مراقب حرف زدنتون باشید

بسته شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Golem رونمایی شد White Beard 2 4,912 02-08-2024, 10:48 PM
آخرین ارسال: jahaz
  تاریخ انتشار بسته الحاقی خون آشام بازی The Sims 4 مشخص شد B.A.T 1 5,419 05-02-2020, 02:55 PM
آخرین ارسال: arsham1
  انتشار Darkest Dungeon برای پلی‌استیشن۴ و پلی‌اسیتشن ویتا تایید شد Destiny 1 5,988 05-02-2020, 02:51 PM
آخرین ارسال: arsham1
  تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد بازی Cotton Reboot مشخص شد White Beard 0 4,461 10-12-2019, 10:19 PM
آخرین ارسال: White Beard
  به‌روزرسانی ۱٫۰ بازی Dauntless منتشر شد White Beard 0 4,381 09-26-2019, 09:55 PM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان