امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016
[تصویر:  jj94_pes-2016-cover.jpg]
امروز در ساعت 6 صبح بازی توسط گروه RLOَADED طبق روال سال های قبل کرک شد. این بازی نمراتشم منتشر شده و از گیم اسپات نمره 9/10 رو کسب کرده و به نظر میاد به ریشه هاش برگشته. حجم بازی در کمال ناباوری حدود 6 گیگ هست و آماده ی برای دانلود هست.

تصاویر بازی
[تصویر:  pes_2016-3115529.jpg]
[تصویر:  pes_2016-3115531.jpg]
[تصویر:  pes_2016-3115527.jpg]
[تصویر:  w9df_pes_2016-3174910.jpg]
[تصویر:  0mv2_pes_2016-3190120.jpg]

Minimum System Requirements:
Operating System: Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista SP2
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz. AMD Athlon II X2 240 or equivalent processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 2000 or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card

Recommended System Requirements:
Operating System: Windows 8.1 / 8
Processor: Intel Core i3 530 AMD Phenom II X4 925 or equivalent processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 7800 / ATI Radeon X1300 / Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card

لینک کرک جداگانه ی بازی
بزودی
پاسخ
تاپیک باز شد.

می تونید سوالات و مشکلات خودتون رو در مورد این بازی مطرح کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
رزولیشن 1080P نداره
 فایل settings.exe را در محل نصب پیدا کرده و با notepad باز کنید وجمله مقابل را به آن اضافه کنید“Disable Digital scaling on high DPI settings”

حل مشکل افت فریم
کارت گرافیک را حتما آپدیت کنید 
در کنترل پنل انویدیا تنظیمات بازی را به شکل زیر در بیاورید
  • Maximum pre-rendered frames: 4

• Multi-display/mixed GPU acceleration: Single display performance mode

• Power management mode: Prefer maximum performance

• Triple buffering: On

• Vertical Sync: On
حل مشکل صفحه سیاه
رزولیشن بازی را با رزولیشنی که برای دسکتاپ کامپیتور خود در نظر گرفته اید هماهنگ کنید میتوانید این کار را در settings.exe که در محل نصب بازی است انجام دهید

حل مشکل کرش
کارت گرافیک خود را آپدیت کنید و همه برنامه های اضافه را ببندید،همچنین برنامه هایی که با آن ها فریم را اندازه گیری میکنید مانند نرم افزار Fraps ببندینشون.
پاسخ
سلام دوستان من ی مشکل دارم
من ی پچ زدم برای اینکه بازی با آپدیت بیاد و بروز باشه
همه چی درست بود الا این

[تصویر:  3xsg_1.png]

وقتی که میخوام لیگ بازی کنم گزینه ی جنرال ستینگ برای اینکه فلش ها رو قرمز کنم غیر فعاله

مشکل دیگمم اینه

[تصویر:  lsur_2.png]

اگه به بایرن مونیخ که تیم من حساب میشه نگاه کنید فلش های روی بازیکنها به جای اینکه همه قرمز باشن
رنگهای مختلف هستن و قبلا اینجور نبود جالب اینجاست وقتی میخوام با کسی بازی کنم همچین مشکلاتی نداره
کسی میدونه باید چیکار کنم؟
انصافا کمکم کنید
پاسخ
(10-20-2015, 07:20 PM)davodkhani24 نوشته است:
همه چی درست بود الا این

وقتی که میخوام لیگ بازی کنم گزینه ی جنرال ستینگ برای اینکه فلش ها رو قرمز کنم غیر فعاله

مشکل دیگمم اینه

اگه به بایرن مونیخ که تیم من حساب میشه نگاه کنید فلش های روی بازیکنها به جای اینکه همه قرمز باشن
رنگهای مختلف هستن و قبلا اینجور نبود جالب اینجاست وقتی میخوام با کسی بازی کنم همچین مشکلاتی نداره
انصافا کمکم کنید

احتمالا بعد این پچ توی قسمت لیگ نمیشه روحیه بازیکنا رو روی عالی بزاری و شانسی هستن. البته من حدس میزنم همون اول که میخوای لیگ رو بسازی و شروع کنی باید یه قسمت باشه که اینو تایید کنی وگرنه هم برای سخت تر کردن کار اینجوریه. برو توی یک مسابقه ی عادی و ببین باز هم نمیتونی از تنظیمات این رو عوض کنی؟
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
همه چی درست بود الا این

مشکل دیگمم اینه

انصافا کمکم کنید

تا جایی که یادمه توی جام یا کاپ نمیشه وارد جنرال سیتینگ شد.
پاسخ
صفحه تاره کسی غیر من این مشکلو دارهداره وقتی بازی شروع میشه تار میزنه رورزولیشنم اخره نمیدونم چه کنم یعنی وقتی میرم تو مسابقه
NvB4Ever
پاسخ
(10-20-2015, 07:24 PM)miatge نوشته است:
همه چی درست بود الا این

مشکل دیگمم اینه

انصافا کمکم کنید

احتمالا بعد این پچ توی قسمت لیگ نمیشه روحیه بازیکنا رو روی عالی بزاری و شانسی هستن. البته من حدس میزنم همون اول که میخوای لیگ رو بسازی و شروع کنی باید یه قسمت باشه که اینو تایید کنی وگرنه هم برای سخت تر کردن کار اینجوریه. برو توی یک مسابقه ی عادی و ببین باز هم نمیتونی از تنظیمات این رو عوض کنی؟

گفتم که توی بازی عادی میشه ولی وقتی میخوام لیگ بازی کنم کلا روحیه بازیکنا خوب نیست قبل این پچ خوب بود نمیدونم چرا درست نمیشه
شما تنظیماتی بلد نیستید؟
پاسخ
(10-20-2015, 10:41 PM)davodkhani24 نوشته است:
(10-20-2015, 07:24 PM)miatge نوشته است:
همه چی درست بود الا این

مشکل دیگمم اینه

انصافا کمکم کنید

گفتم که توی بازی عادی میشه ولی وقتی میخوام لیگ بازی کنم کلا روحیه بازیکنا خوب نیست قبل این پچ خوب بود نمیدونم چرا درست نمیشه
شما تنظیماتی بلد نیستید؟

من اون چندسالی که پس,بازی میکردم همچین چسزیچسزی نداشت موقع لیگ ها
NvB4Ever
پاسخ
همه چی درست بود الا این

مشکل دیگمم اینه

انصافا کمکم کنید
دوست عزیز در قسمتی که می خوای وقت و اینا را تایین کنی یک کمی پایین تر فلش هارا روی قرمز بذار همین درست میشه کار سختی نیست که.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی dark_prince277 11,894 1,865,332 01-01-2024, 06:58 AM
آخرین ارسال: bazi_center
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,073 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,947 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Lamar Davis 431 136,189 12-21-2017, 11:34 AM
آخرین ارسال: JohnnyCage77

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان